Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024, Pulje 10

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
998759
ma15-04 2024
19:00 Vrå Kunstgræsbane
1
-
4
15. apr
19:00
Vraa/Børglum IF
1
Tårs/Ugilt IF (1)
4
998760
ma15-04 2024
19:00 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
2
-
4
15. apr
19:00
Fortuna Hjørring (1)
2
Try/Thorshøj B (2)
4
998762
ma15-04 2024
19:00 Arena Kop & Kande (Brønderslev)
UHT
15. apr
19:00
Brønderslev IF (2)
Understed IF
UHT
998763
on17-04 2024
19:00 M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
4
-
1
17. apr
19:00
Frederikshavn fI (1)
4
Bagterp IF (1)
1
998761
to18-04 2024
19:00 Lundergårdhallen
3
-
2
18. apr
19:00
Lundergård IU (1)
3
Hjørring AIK Frem
2
998773
ma22-04 2024
18:30 Bagterp Idrætsanlæg
3
-
1
22. apr
18:30
Bagterp IF (1)
3
Lundergård IU (1)
1
998769
ma22-04 2024
19:00 Understed IF's Anlæg
HHT
22. apr
19:00
Understed IF
Frederikshavn fI (1)
HHT
998770
ma22-04 2024
19:00 SCO Park (Tårs)
2
-
2
22. apr
19:00
Tårs/Ugilt IF (1)
2
Brønderslev IF (2)
2
998771
ma22-04 2024
19:00 Thorshøj Stadion
3
-
2
22. apr
19:00
Try/Thorshøj B (2)
3
Vraa/Børglum IF
2
998772
ma22-04 2024
19:00 Frem Parken (Hjørring)
10
-
1
22. apr
19:00
Hjørring AIK Frem
10
Fortuna Hjørring (1)
1
998774
ma29-04 2024
19:00 Understed IF's Anlæg
0
-
7
29. apr
19:00
Understed IF
0
Tårs/Ugilt IF (1)
7
998776
ma29-04 2024
19:00 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
1
-
7
29. apr
19:00
Fortuna Hjørring (1)
1
Bagterp IF (1)
7
998777
ma29-04 2024
19:00 Arena Kop & Kande (Brønderslev)
1
-
5
29. apr
19:00
Brønderslev IF (2)
1
Try/Thorshøj B (2)
5
998778
ma29-04 2024
19:00 M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
5
-
2
29. apr
19:00
Frederikshavn fI (1)
5
Lundergård IU (1)
2
998775
ma29-04 2024
19:30 Vrå Kunstgræsbane
2
-
8
29. apr
19:30
Vraa/Børglum IF
2
Hjørring AIK Frem
8
998779
ma06-05 2024
19:00 SCO Park (Tårs)
0
-
17
06. maj
19:00
Tårs/Ugilt IF (1)
0
Frederikshavn fI (1)
17
998780
ma06-05 2024
19:00 Thorshøj Stadion
UHT
06. maj
19:00
Try/Thorshøj B (2)
Understed IF
UHT
998782
ma06-05 2024
19:00 Frem Parken (Hjørring)
5
-
0
06. maj
19:00
Hjørring AIK Frem
5
Brønderslev IF (2)
0
998783
ma06-05 2024
19:00 Bagterp Idrætsanlæg
5
-
2
06. maj
19:00
Bagterp IF (1)
5
Vraa/Børglum IF
2
998781
to09-05 2024
16:30 Lundergårdhallen
18
-
0
09. maj
16:30
Lundergård IU (1)
18
Fortuna Hjørring (1)
0
998784
ma13-05 2024
19:00 Understed IF's Anlæg
0
-
5
13. maj
19:00
Understed IF
0
Hjørring AIK Frem
5
998787
ma13-05 2024
19:00 Arena Kop & Kande (Brønderslev)
0
-
9
13. maj
19:00
Brønderslev IF (2)
0
Bagterp IF (1)
9
998788
ma13-05 2024
19:00 M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
UHT
13. maj
19:00
Frederikshavn fI (1)
Fortuna Hjørring (1)
UHT
998786
ti14-05 2024
19:00 SCO Park (Tårs)
1
-
3
14. maj
19:00
Tårs/Ugilt IF (1)
1
Try/Thorshøj B (2)
3
998790
ma20-05 2024
19:00 Thorshøj Stadion
0
-
2
20. maj
19:00
Try/Thorshøj B (2)
0
Frederikshavn fI (1)
2
998792
ma20-05 2024
19:00 Frem Parken (Hjørring)
9
-
1
20. maj
19:00
Hjørring AIK Frem
9
Tårs/Ugilt IF (1)
1
998789
ti21-05 2024
19:00 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
1
-
1
21. maj
19:00
Fortuna Hjørring (1)
1
Vraa/Børglum IF
1
998791
to23-05 2024
19:00 Lundergårdhallen
10
-
1
23. maj
19:00
Lundergård IU (1)
10
Brønderslev IF (2)
1
998793
to23-05 2024
19:00 Bagterp Idrætsanlæg
7
-
1
23. maj
19:00
Bagterp IF (1)
7
Understed IF
1
998794
ma27-05 2024
19:00 Understed IF's Anlæg
0
-
13
27. maj
19:00
Understed IF
0
Lundergård IU (1)
13
998795
ma27-05 2024
19:00 SCO Park (Tårs)
1
-
4
27. maj
19:00
Tårs/Ugilt IF (1)
1
Bagterp IF (1)
4
998797
ma27-05 2024
19:00 Arena Kop & Kande (Brønderslev)
0
-
1
27. maj
19:00
Brønderslev IF (2)
0
Fortuna Hjørring (1)
1
998798
ma27-05 2024
19:00 M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
8
-
0
27. maj
19:00
Frederikshavn fI (1)
8
Vraa/Børglum IF
0
998796
on29-05 2024
19:00 Thorshøj Stadion
0
-
5
29. maj
19:00
Try/Thorshøj B (2)
0
Hjørring AIK Frem
5
998785
to30-05 2024
19:00 Vrå Kunstgræsbane
2
-
4
30. maj
19:00
Vraa/Børglum IF
2
Lundergård IU (1)
4
998800
ma03-06 2024
19:00 Vrå Kunstgræsbane
4
-
1
03. jun
19:00
Vraa/Børglum IF
4
Brønderslev IF (2)
1
998801
ma03-06 2024
19:00 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
1
-
1
03. jun
19:00
Fortuna Hjørring (1)
1
Understed IF
1
998803
ma03-06 2024
19:00 M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
2
-
4
03. jun
19:00
Frederikshavn fI (1)
2
Hjørring AIK Frem
4
998804
ma03-06 2024
19:00 Bagterp Idrætsanlæg
3
-
5
03. jun
19:00
Bagterp IF (1)
3
Try/Thorshøj B (2)
5
998802
to06-06 2024
19:00 Lundergårdhallen
11
-
1
06. jun
19:00
Lundergård IU (1)
11
Tårs/Ugilt IF (1)
1
998805
ma10-06 2024
19:00 Understed IF's Anlæg
1
-
2
10. jun
19:00
Understed IF
1
Vraa/Børglum IF
2
998806
ma10-06 2024
19:00 SCO Park (Tårs)
8
-
0
10. jun
19:00
Tårs/Ugilt IF (1)
8
Fortuna Hjørring (1)
0
998807
ma10-06 2024
19:00 Thorshøj Stadion
1
-
1
10. jun
19:00
Try/Thorshøj B (2)
1
Lundergård IU (1)
1
998808
ma10-06 2024
19:00 Arena Kop & Kande (Brønderslev)
HHT
10. jun
19:00
Brønderslev IF (2)
Frederikshavn fI (1)
HHT
998809
ma10-06 2024
19:00 Frem Parken (Hjørring)
2
-
3
10. jun
19:00
Hjørring AIK Frem
2
Bagterp IF (1)
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
Nr. 1 i puljen er kvalificeret til Regionsmesterskaberne lørdag 22. juni i Sindal.

AFBUD TIL REGIONSMESTERSKABET
Hvis I er forhindrede i at deltage, er det vigtigt, at I hurtigst muligt meddeler regionskontoret dette - et tidligt afbud giver os bedre forudsætninger for at finde en kvalificeret afløser.

Afbud ødelægger stævnet for andre og medfører derfor bøde - se nedenstående skema for yderligere oplysninger:

Afbud inden 1. juni: Gratis
Afbud 1. juni - 16. juni: kr. 500 ,-
Afbud fra 17. juni - 23. juni: kr. 1.000 ,-

Har du yderligere spørgsmål til regionsfinalerne, er du velkommen til at kontakte regionskontoret.

 

Log ind