U10 drenge 5:5 (14) 3 - 14. april, Pulje 3 (2024)

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
585681
14-04 2024
10:00
Fredensborg BI
Ålholm IF
14. apr
10:00
Fredensborg BI
Ålholm IF
585682
14-04 2024
10:00
Hillerød Fodbold
Helsingør IF Fodbold
14. apr
10:00
Hillerød Fodbold
Helsingør IF Fodbold
585774
14-04 2024
10:20
Hørsholm-Usserød IK
Frem Hellebæk
14. apr
10:20
Hørsholm-Usserød IK
Frem Hellebæk
585775
14-04 2024
10:20
Frederiksværk Fodbold Klub
Fredensborg BI
14. apr
10:20
Frederiksværk Fodbold Klub
Fredensborg BI
585777
14-04 2024
10:40
Helsingør IF Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
14. apr
10:40
Helsingør IF Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
585778
14-04 2024
10:40
Ålholm IF
Hillerød Fodbold
14. apr
10:40
Ålholm IF
Hillerød Fodbold
585779
14-04 2024
11:00
Frem Hellebæk
Frederiksværk Fodbold Klub
14. apr
11:00
Frem Hellebæk
Frederiksværk Fodbold Klub
585780
14-04 2024
11:00
Fredensborg BI
Hillerød Fodbold
14. apr
11:00
Fredensborg BI
Hillerød Fodbold
585781
14-04 2024
11:20
Hørsholm-Usserød IK
Frederiksværk Fodbold Klub
14. apr
11:20
Hørsholm-Usserød IK
Frederiksværk Fodbold Klub
585783
14-04 2024
11:20
Ålholm IF
Helsingør IF Fodbold
14. apr
11:20
Ålholm IF
Helsingør IF Fodbold
585784
14-04 2024
11:40
Hillerød Fodbold
Frem Hellebæk
14. apr
11:40
Hillerød Fodbold
Frem Hellebæk
585785
14-04 2024
11:40
Hørsholm-Usserød IK
Fredensborg BI
14. apr
11:40
Hørsholm-Usserød IK
Fredensborg BI
585786
14-04 2024
12:00
Helsingør IF Fodbold
Frem Hellebæk
14. apr
12:00
Helsingør IF Fodbold
Frem Hellebæk
585787
14-04 2024
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Ålholm IF
14. apr
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Ålholm IF

Stilling

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på clan@dbusjaelland.dk

Hjælp til niveau-inddeling: Link

Husk tilmeldingsfristen den 8/4 til 2. runde 3:3 og 5:5, der spilles 27.-28. april.

Log ind