U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april, Pulje 2 (2024)

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
824346
27-04 2024
10:00
Hareskov IF (1)
Herlev IF
27. apr
10:00
Hareskov IF (1)
Herlev IF
824347
27-04 2024
10:00
Kirke Hyllinge IF
BSF
27. apr
10:00
Kirke Hyllinge IF
BSF
824348
27-04 2024
10:20
LSF
Hareskov IF (2)
27. apr
10:20
LSF
Hareskov IF (2)
824357
27-04 2024
10:20
Bramsnæs FB (1)
Bramsnæs FB (2)
27. apr
10:20
Bramsnæs FB (1)
Bramsnæs FB (2)
824707
27-04 2024
10:40
Herlev IF
Kirke Hyllinge IF
27. apr
10:40
Herlev IF
Kirke Hyllinge IF
824709
27-04 2024
10:40
BSF
LSF
27. apr
10:40
BSF
LSF
824708
27-04 2024
11:00
Hareskov IF (2)
Bramsnæs FB (1)
27. apr
11:00
Hareskov IF (2)
Bramsnæs FB (1)
824710
27-04 2024
11:00
Bramsnæs FB (2)
Hareskov IF (1)
27. apr
11:00
Bramsnæs FB (2)
Hareskov IF (1)
824711
27-04 2024
11:20
Hareskov IF (1)
Kirke Hyllinge IF
27. apr
11:20
Hareskov IF (1)
Kirke Hyllinge IF
824712
27-04 2024
11:20
Herlev IF
BSF
27. apr
11:20
Herlev IF
BSF
824713
27-04 2024
11:40
LSF
Bramsnæs FB (1)
27. apr
11:40
LSF
Bramsnæs FB (1)
824714
27-04 2024
11:40
Hareskov IF (2)
Bramsnæs FB (2)
27. apr
11:40
Hareskov IF (2)
Bramsnæs FB (2)
824715
27-04 2024
12:00
Hareskov IF (1)
LSF
27. apr
12:00
Hareskov IF (1)
LSF
824716
27-04 2024
12:00
Herlev IF
Hareskov IF (2)
27. apr
12:00
Herlev IF
Hareskov IF (2)
824717
27-04 2024
12:20
Kirke Hyllinge IF
Bramsnæs FB (1)
27. apr
12:20
Kirke Hyllinge IF
Bramsnæs FB (1)
824718
27-04 2024
12:20
BSF
Bramsnæs FB (2)
27. apr
12:20
BSF
Bramsnæs FB (2)

Stilling

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Hjælp til niveau-inddeling: Link

Husk tilmeldingsfristen den 22/4 til 3. runde 3:3 og 5:5, der spilles 11.-12. maj.

Log ind