Kvinde Albaniserien - Forår 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
511295
06-04 2024
15:00
Oversidder
Carl Nielsen Hallen
06. apr
15:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Oversidder
511294
07-04 2024
15:00
OKS
Marienlystcentret
1
-
3
07. apr
15:00
Odense Q
1
OKS
3
511296
ti09-04 2024
18:15
F16
Kirkeby skole
2
-
0
09. apr
18:15
F16
2
Kildemosens BK
0
511298
ti09-04 2024
19:00 Oure Idrætsskole - Kunstgræsbane
0
-
1
09. apr
19:00
Fortuna Svendborg/Oure FA
0
DSIO
1
511297
on10-04 2024
18:15 Bolbro-Parken
2
-
1
10. apr
18:15
Bolbro G & IF
2
MG & BK
1
511303
13-04 2024
15:00
OKS
OKSON-Park
3
-
2
13. apr
15:00
OKS
3
Fortuna Svendborg/Oure FA
2
511301
14-04 2024
11:00
F16
Kirkeby skole
3
-
0
14. apr
11:00
F16
3
Bolbro G & IF
0
511302
14-04 2024
13:00
Oversidder
14. apr
13:00
Oversidder
Kildemosens BK
511304
fr19-04 2024
18:45
OKS
Carl Nielsen Hallen
1
-
5
19. apr
18:45
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
1
OKS
5
511305
20-04 2024
15:00 Kildemosens anlæg
3
-
1
20. apr
15:00
Kildemosens BK
3
Odense Q
1
511306
20-04 2024
15:00
Oversidder
Bolbro-Parken
20. apr
15:00
Bolbro G & IF
Oversidder
511308
ma22-04 2024
18:45 Oure Idrætsskole
4
-
1
22. apr
18:45
Fortuna Svendborg/Oure FA
4
MG & BK
1
511299
on24-04 2024
18:30 Carl Nielsen Hallen
2
-
7
24. apr
18:30
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
2
Odense Q
7
511300
ma29-04 2024
19:00 MG & BK.s anlæg
1
-
0
29. apr
19:00
MG & BK
1
DSIO
0
511313
fr03-05 2024
18:45
OKS
OKSON-Park
UHT
03. maj
18:45
OKS
MG & BK
UHT
511312
04-05 2024
15:00
Oversidder
04. maj
15:00
Oversidder
DSIO
511310
05-05 2024
11:00 Carl Nielsen Hallen
0
-
3
05. maj
11:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
0
Kildemosens BK
3
511311
05-05 2024
14:30
F16
Stenstrup Sportsplads
1
-
8
05. maj
14:30
F16
1
Fortuna Svendborg/Oure FA
8
511309
05-05 2024
15:00 Marienlystcentret
UHT
05. maj
15:00
Odense Q
Bolbro G & IF
UHT
511314
fr10-05 2024
18:45
OKS
Kildemosens anlæg
3
-
2
10. maj
18:45
Kildemosens BK
3
OKS
2
511316
11-05 2024
15:00 Enghaveskolen (Fyn)
0
-
1
11. maj
15:00
DSIO
0
Odense Q
1
511318
12-05 2024
11:00
F16
MG & BK.s anlæg
2
-
2
12. maj
11:00
MG & BK
2
F16
2
511317
12-05 2024
16:00
Oversidder
Oure Idrætsskole
12. maj
16:00
Fortuna Svendborg/Oure FA
Oversidder
511446
ti21-05 2024
19:00 Carl Nielsen Hallen
4
-
1
21. maj
19:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
4
DSIO
1
511449
26-05 2024
11:00
OKS
F16
OKSON-Park
3
-
3
26. maj
11:00
OKS
3
F16
3
511448
26-05 2024
13:00
Oversidder
26. maj
13:00
Oversidder
MG & BK
511319
ma27-05 2024
19:00 Marienlystcentret
3
-
2
27. maj
19:00
Odense Q
3
Fortuna Svendborg/Oure FA
2
511315
ti28-05 2024
18:30 Bolbro-Parken
1
-
5
28. maj
18:30
Bolbro G & IF
1
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
5
511451
fr31-05 2024
18:45 Enghaveskolen (Fyn)
0
-
1
31. maj
18:45
DSIO
0
Kildemosens BK
1
511453
fr31-05 2024
18:45 MG & BK.s anlæg
1
-
3
31. maj
18:45
MG & BK
1
Odense Q
3
511450
01-06 2024
15:00
OKS
Bolbro-Parken
HHT
01. jun
15:00
Bolbro G & IF
OKS
HHT
511452
02-06 2024
16:00 Oure Idrætsskole
HHT
02. jun
16:00
Fortuna Svendborg/Oure FA
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
HHT
511447
fr07-06 2024
18:30 Bolbro-Parken
HHT
07. jun
18:30
Bolbro G & IF
Kildemosens BK
HHT
511454
09-06 2024
15:00
F16
Oversidder
Stenstrup Sportsplads
09. jun
15:00
F16
Oversidder
511307
09-06 2024
16:00
F16
Enghaveskolen (Fyn)
1
-
2
09. jun
16:00
DSIO
1
F16
2
511459
15-06 2024
15:00
OKS
Oversidder
OKSON-Park
15. jun
15:00
OKS
Oversidder
511456
16-06 2024
11:00 Carl Nielsen Hallen
UHT
16. jun
11:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
MG & BK
UHT
511457
16-06 2024
11:00 Kildemosens anlæg
3
-
1
16. jun
11:00
Kildemosens BK
3
Fortuna Svendborg/Oure FA
1
511458
16-06 2024
11:00 Bolbro-Parken
HHT
16. jun
11:00
Bolbro G & IF
DSIO
HHT
511455
16-06 2024
15:00
F16
Marienlystcentret
3
-
2
16. jun
15:00
Odense Q
3
F16
2
511460
23-06 2024
13:00
OKS
Enghaveskolen (Fyn)
23. jun
13:00
DSIO
OKS
511461
23-06 2024
13:00 Oure Idrætsskole
UHT
23. jun
13:00
Fortuna Svendborg/Oure FA
Bolbro G & IF
UHT
511462
23-06 2024
13:00 MG & BK.s anlæg
23. jun
13:00
MG & BK
Kildemosens BK
511463
23-06 2024
13:00
F16
Stenstrup Sportsplads
23. jun
13:00
F16
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
511464
23-06 2024
13:00
Oversidder
23. jun
13:00
Oversidder
Odense Q
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

08.02.24: Strib IF trukket (overført til Serie 1).

08.02.24: Odense Q indsat (overført fra Serie 1).

29.02.24: ØB trukket.

01.03.24: F16 indsat.

04.04.24: Otterup Bold- og Idrætsklub trukket.

Log ind