U19 Drenge Liga 3 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
419459
fr12-04 2024
18:30 Rema 1000 Tommerup Stadion
1
-
8
12. apr
18:30
Tommerup BK
1
Nyborg G & IF
8
419458
fr12-04 2024
19:00 MORUD VVS-EL STADION
3
-
1
12. apr
19:00
Morud IF
3
Tarup/Paarup IF
1
419457
13-04 2024
11:00
Oversidder
Båring GF.s anlæg
13. apr
11:00
Båring/Strib
Oversidder
419460
13-04 2024
14:00
OB
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
HHT
13. apr
14:00
Aarslev BK
OB
HHT
419461
on17-04 2024
18:30
Oversidder
Ullerslev Stadion
17. apr
18:30
SUB Ullerslev
Oversidder
419853
on17-04 2024
18:30 Ullerslev Stadion
4
-
7
17. apr
18:30
SUB Ullerslev
4
Aarslev BK
7
419469
fr19-04 2024
18:30
Oversidder
Oversidder
19. apr
18:30
Oversidder
Oversidder
419463
fr19-04 2024
19:00
OB
OB-Ådalen
5
-
3
19. apr
19:00
OB
5
SUB Ullerslev
3
419462
21-04 2024
11:00 Båring GF.s anlæg
5
-
4
21. apr
11:00
Båring/Strib
5
Morud IF
4
419468
21-04 2024
15:00 Tarup/P. IF - Kunststofbane
2
-
3
21. apr
15:00
Tarup/Paarup IF
2
Tommerup BK
3
419464
ti23-04 2024
18:30 Idrætscenter Nyborg
3
-
4
23. apr
18:30
Nyborg G & IF
3
Aarslev BK
4
419471
04-05 2024
12:30 Rema 1000 Tommerup Stadion
UHT
04. maj
12:30
Tommerup BK
Båring/Strib
UHT
419470
05-05 2024
12:00
Oversidder
MORUD VVS-EL STADION
05. maj
12:00
Morud IF
Oversidder
419474
05-05 2024
13:00
Oversidder
OB
05. maj
13:00
Oversidder
OB
419472
ti07-05 2024
18:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
2
-
3
07. maj
18:00
Aarslev BK
2
Tarup/Paarup IF
3
419473
on08-05 2024
18:30 Ullerslev Stadion
0
-
8
08. maj
18:30
SUB Ullerslev
0
Nyborg G & IF
8
419476
18-05 2024
14:00 MORUD VVS-EL STADION
0
-
5
18. maj
14:00
Morud IF
0
Tommerup BK
5
419479
18-05 2024
15:00
Oversidder
OB
18. maj
15:00
Oversidder
OB
419475
19-05 2024
11:00 Båring GF.s anlæg
6
-
4
19. maj
11:00
Båring/Strib
6
Aarslev BK
4
419478
19-05 2024
13:00 Tarup/P. IF - Kunststofbane
6
-
3
19. maj
13:00
Tarup/Paarup IF
6
SUB Ullerslev
3
419477
19-05 2024
14:00
Oversidder
Idrætscenter Nyborg
19. maj
14:00
Nyborg G & IF
Oversidder
419484
fr24-05 2024
19:00
OB
OB-Ådalen
1
-
4
24. maj
19:00
OB
1
Nyborg G & IF
4
419481
26-05 2024
11:30 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
HHT
26. maj
11:30
Aarslev BK
Morud IF
HHT
419480
26-05 2024
15:00
Oversidder
Rema 1000 Tommerup Stadion
26. maj
15:00
Tommerup BK
Oversidder
419483
ti28-05 2024
18:30
Oversidder
28. maj
18:30
Oversidder
Tarup/Paarup IF
419482
on29-05 2024
19:00 Ullerslev Stadion
UHT
29. maj
19:00
SUB Ullerslev
Båring/Strib
UHT
419495
fr31-05 2024
18:00
Oversidder
31. maj
18:00
Oversidder
Nyborg G & IF
419493
fr31-05 2024
18:30 Rema 1000 Tommerup Stadion
4
-
3
31. maj
18:30
Tommerup BK
4
Aarslev BK
3
419494
fr31-05 2024
18:30
OB
Tarup/P. IF - Kunststofbane
2
-
5
31. maj
18:30
Tarup/Paarup IF
2
OB
5
419491
01-06 2024
13:15
Oversidder
Båring GF.s anlæg
01. jun
13:15
Båring/Strib
Oversidder
419492
on05-06 2024
19:00 MORUD VVS-EL STADION
4
-
2
05. jun
19:00
Morud IF
4
SUB Ullerslev
2
419847
to06-06 2024
18:30
Oversidder
06. jun
18:30
Oversidder
Morud IF
419496
fr07-06 2024
18:15
Oversidder
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
07. jun
18:15
Aarslev BK
Oversidder
419849
ma10-06 2024
18:30 Idrætscenter Nyborg
UHT
10. jun
18:30
Nyborg G & IF
Tarup/Paarup IF
UHT
419846
ma10-06 2024
19:00 Ullerslev Stadion
3
-
13
10. jun
19:00
SUB Ullerslev
3
Tommerup BK
13
419851
16-06 2024
12:00
OB
MORUD VVS-EL STADION
0
-
3
16. jun
12:00
Morud IF
0
OB
3
419854
16-06 2024
13:00
Oversidder
16. jun
13:00
Oversidder
Tarup/Paarup IF
419852
16-06 2024
15:00
Oversidder
Rema 1000 Tommerup Stadion
16. jun
15:00
Tommerup BK
Oversidder
419848
ti18-06 2024
18:45
OB
OB-Ådalen
7
-
1
18. jun
18:45
OB
7
Båring/Strib
1
419855
on19-06 2024
18:30
Oversidder
Ullerslev Stadion
19. jun
18:30
SUB Ullerslev
Oversidder
419856
on19-06 2024
18:30
Oversidder
19. jun
18:30
Oversidder
Aarslev BK
419850
on19-06 2024
19:00 Båring GF.s anlæg
2
-
3
19. jun
19:00
Båring/Strib
2
Nyborg G & IF
3
419857
fr21-06 2024
19:00
OB
OB-Ådalen
21. jun
19:00
OB
Tommerup BK
419858
22-06 2024
11:00 Idrætscenter Nyborg
22. jun
11:00
Nyborg G & IF
Morud IF
419859
23-06 2024
13:00 Tarup/P. IF - Kunststofbane
23. jun
13:00
Tarup/Paarup IF
Båring/Strib
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
080424: Langeskov udtrådt
240524: BK Marienlyst udtrådt. 

Log ind