U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - Forår 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
510509
13-04 2024
11:00
SfB
SfB Ryttervej
1
-
2
13. apr
11:00
SfB
1
Nyborg G & IF
2
510510
13-04 2024
13:00
OKS
OKSON-Park
3
-
0
13. apr
13:00
OKS
3
Næsby BK
0
510504
14-04 2024
Oversidder
Rema 1000 Park - Dalum
14. apr
Dalum IF
Oversidder
510512
14-04 2024
11:00 Glamsbjerg Stadion
2
-
2
14. apr
11:00
Glamsbjerg IF
2
Aarslev BK
2
510516
20-04 2024
13:00
OKS
Idrætscenter Nyborg
3
-
4
20. apr
13:00
Nyborg G & IF
3
OKS
4
510517
21-04 2024
Oversidder
21. apr
Oversidder
Aarslev BK
510515
21-04 2024
14:00
ØB
ALPI Arena Næsby
4
-
3
21. apr
14:00
Næsby BK
4
ØB
3
510514
ma22-04 2024
19:00 Ullerslev Stadion - kunstgræs
3
-
4
22. apr
19:00
SUB Ullerslev
3
Glamsbjerg IF
4
510513
ma29-04 2024
18:45
SfB
Rema 1000 Park - Dalum
6
-
3
29. apr
18:45
Dalum IF
6
SfB
3
510522
on01-05 2024
18:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
2
-
4
01. maj
18:00
Aarslev BK
2
SUB Ullerslev
4
510519
04-05 2024
10:00
OKS
OKSON-Park
1
-
3
04. maj
10:00
OKS
1
Dalum IF
3
510520
04-05 2024
13:00
ØB
ØB.s Anlæg
1
-
2
04. maj
13:00
ØB
1
Nyborg G & IF
2
510518
05-05 2024
SfB
Oversidder
SfB Ryttervej
05. maj
SfB
Oversidder
510521
05-05 2024
11:00 Glamsbjerg Stadion
4
-
2
05. maj
11:00
Glamsbjerg IF
4
Næsby BK
2
510525
on15-05 2024
18:30 ALPI Arena Næsby
2
-
5
15. maj
18:30
Næsby BK
2
Aarslev BK
5
510527
19-05 2024
Oversidder
19. maj
Oversidder
SUB Ullerslev
510526
ma20-05 2024
18:30 Idrætscenter Nyborg
5
-
1
20. maj
18:30
Nyborg G & IF
5
Glamsbjerg IF
1
510511
on22-05 2024
19:15
ØB
ØB.s Anlæg
2
-
1
22. maj
19:15
ØB
2
SUB Ullerslev
1
510530
25-05 2024
11:00 Glamsbjerg Stadion
2
-
5
25. maj
11:00
Glamsbjerg IF
2
Dalum IF
5
510531
25-05 2024
12:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
0
-
1
25. maj
12:00
Aarslev BK
0
Nyborg G & IF
1
510528
26-05 2024
OKS
Oversidder
OKSON-Park
26. maj
OKS
Oversidder
510529
26-05 2024
14:00
ØB
SfB
ØB.s Anlæg
5
-
6
26. maj
14:00
ØB
5
SfB
6
510532
ma27-05 2024
18:30 Ullerslev Stadion
3
-
2
27. maj
18:30
SUB Ullerslev
3
Næsby BK
2
510524
on29-05 2024
18:30
SfB
OKS
SfB Ryttervej
1
-
0
29. maj
18:30
SfB
1
OKS
0
510535
01-06 2024
10:00
OKS
ØB
OKSON-Park
4
-
0
01. jun
10:00
OKS
4
ØB
0
510537
02-06 2024
Oversidder
02. jun
Oversidder
Næsby BK
510533
02-06 2024
13:00 Rema 1000 Park - Dalum
2
-
3
02. jun
13:00
Dalum IF
2
Aarslev BK
3
510534
02-06 2024
13:00
SfB
SfB Ryttervej
3
-
3
02. jun
13:00
SfB
3
Glamsbjerg IF
3
510536
ma03-06 2024
18:00 Idrætscenter Nyborg
3
-
3
03. jun
18:00
Nyborg G & IF
3
SUB Ullerslev
3
510540
to06-06 2024
18:15
SfB
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
4
-
1
06. jun
18:15
Aarslev BK
4
SfB
1
510523
to06-06 2024
18:30
ØB
ØB.s Anlæg
2
-
5
06. jun
18:30
ØB
2
Dalum IF
5
510539
08-06 2024
11:00
OKS
Glamsbjerg Stadion
1
-
1
08. jun
11:00
Glamsbjerg IF
1
OKS
1
510542
08-06 2024
13:00 ALPI Arena Næsby
6
-
4
08. jun
13:00
Næsby BK
6
Nyborg G & IF
4
510538
09-06 2024
ØB
Oversidder
ØB.s Anlæg
09. jun
ØB
Oversidder
510541
ma10-06 2024
18:30 Ullerslev Stadion - kunstgræs
1
-
3
10. jun
18:30
SUB Ullerslev
1
Dalum IF
3
510543
15-06 2024
11:00 Rema 1000 Park - Dalum
15. jun
11:00
Dalum IF
Næsby BK
510545
15-06 2024
13:00
OKS
OKSON-Park
15. jun
13:00
OKS
Aarslev BK
510546
15-06 2024
13:00
ØB
ØB.s Anlæg
15. jun
13:00
ØB
Glamsbjerg IF
510547
16-06 2024
Oversidder
16. jun
Oversidder
Nyborg G & IF
510544
16-06 2024
13:00
SfB
SfB Ryttervej
16. jun
13:00
SfB
SUB Ullerslev
510620
on19-06 2024
18:30
OKS
Ullerslev Stadion
19. jun
18:30
SUB Ullerslev
OKS
510548
23-06 2024
Oversidder
Glamsbjerg Stadion
23. jun
Glamsbjerg IF
Oversidder
510549
23-06 2024
11:00
ØB
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
23. jun
11:00
Aarslev BK
ØB
510622
23-06 2024
13:00 Idrætscenter Nyborg
23. jun
13:00
Nyborg G & IF
Dalum IF
510621
23-06 2024
17:00
SfB
ALPI Arena Næsby
23. jun
17:00
Næsby BK
SfB
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind