U13 Drenge Liga 6 (2011) 8:8 - Forår 2024, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
949680
13-04 2024
10:30 Brylle Fritidscenter (ude)
3
-
1
13. apr
10:30
Brylle BK
3
Dalum IF
1
949683
13-04 2024
10:30 Home Tarup Park
1
-
0
13. apr
10:30
Tarup/Paarup IF
1
Søhus Stige
0
949684
14-04 2024
13:30 Glamsbjerg Stadion
5
-
2
14. apr
13:30
Glamsbjerg IF
5
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
949682
ti16-04 2024
18:00 Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
8
-
4
16. apr
18:00
Bogense G & IF
8
Nyborg G & IF
4
949686
20-04 2024
12:00 Rema 1000 Søhus Arena
10
-
0
20. apr
12:00
Søhus Stige
10
Glamsbjerg IF
0
949689
20-04 2024
12:30 Rema 1000 Park - Dalum
6
-
2
20. apr
12:30
Dalum IF
6
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
949688
21-04 2024
13:00
ØB
ØB.s Anlæg
6
-
0
21. apr
13:00
ØB
6
Bogense G & IF
0
949687
21-04 2024
14:00 Idrætscenter Nyborg
7
-
2
21. apr
14:00
Nyborg G & IF
7
Tarup/Paarup IF
2
949685
ma22-04 2024
18:00 Brylle Fritidscenter (ude)
2
-
5
22. apr
18:00
Brylle BK
2
Munkebo BK
5
949693
04-05 2024
10:00 Glamsbjerg Stadion
UHT
04. maj
10:00
Glamsbjerg IF
Nyborg G & IF
UHT
949690
05-05 2024
14:00 Munkebo Idrætscenter
HHT
05. maj
14:00
Munkebo BK
Dalum IF
HHT
949694
05-05 2024
15:00 Intersport Arena Otterup
2
-
0
05. maj
15:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
Søhus Stige
0
949691
ma06-05 2024
18:30 Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
0
-
3
06. maj
18:30
Bogense G & IF
0
Brylle BK
3
949692
ma06-05 2024
18:30
ØB
Home Tarup Park
2
-
2
06. maj
18:30
Tarup/Paarup IF
2
ØB
2
949695
on15-05 2024
18:00 Brylle Fritidscenter (ude)
3
-
1
15. maj
18:00
Brylle BK
3
Tarup/Paarup IF
1
949698
fr17-05 2024
17:30
ØB
ØB.s Anlæg
3
-
3
17. maj
17:30
ØB
3
Glamsbjerg IF
3
949699
18-05 2024
12:30 Rema 1000 Park - Dalum
5
-
0
18. maj
12:30
Dalum IF
5
Søhus Stige
0
949697
19-05 2024
14:00 Idrætscenter Nyborg
HHT
19. maj
14:00
Nyborg G & IF
Otterup Bold- og Idrætsklub
HHT
949696
on22-05 2024
17:45 Munkebo Idrætscenter
13
-
5
22. maj
17:45
Munkebo BK
13
Bogense G & IF
5
949703
25-05 2024
11:00
ØB
Intersport Arena Otterup
1
-
4
25. maj
11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
ØB
4
949702
26-05 2024
12:30 Glamsbjerg Stadion
0
-
3
26. maj
12:30
Glamsbjerg IF
0
Brylle BK
3
949701
ma27-05 2024
18:30 Home Tarup Park
3
-
1
27. maj
18:30
Tarup/Paarup IF
3
Munkebo BK
1
949704
ti28-05 2024
17:00 Rema 1000 Søhus Arena
3
-
6
28. maj
17:00
Søhus Stige
3
Nyborg G & IF
6
949681
on29-05 2024
17:45
ØB
Munkebo Idrætscenter
1
-
8
29. maj
17:45
Munkebo BK
1
ØB
8
949700
to30-05 2024
18:30 Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
1
-
4
30. maj
18:30
Bogense G & IF
1
Dalum IF
4
949708
fr31-05 2024
18:45
ØB
ØB.s Anlæg
6
-
2
31. maj
18:45
ØB
6
Søhus Stige
2
949709
02-06 2024
10:00 Rema 1000 Park - Dalum
UHT
02. jun
10:00
Dalum IF
Nyborg G & IF
UHT
949706
02-06 2024
14:00 Munkebo Idrætscenter
2
-
4
02. jun
14:00
Munkebo BK
2
Glamsbjerg IF
4
949707
02-06 2024
14:00 Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
5
-
4
02. jun
14:00
Bogense G & IF
5
Tarup/Paarup IF
4
949705
ma03-06 2024
18:00 Brylle Fritidscenter (ude)
10
-
0
03. jun
18:00
Brylle BK
10
Otterup Bold- og Idrætsklub
0
949719
to06-06 2024
18:30
ØB
Rema 1000 Park - Dalum
1
-
6
06. jun
18:30
Dalum IF
1
ØB
6
949710
09-06 2024
09:30 Home Tarup Park
2
-
8
09. jun
09:30
Tarup/Paarup IF
2
Dalum IF
8
949711
09-06 2024
11:00 Glamsbjerg Stadion
UHT
09. jun
11:00
Glamsbjerg IF
Bogense G & IF
UHT
949713
09-06 2024
13:15 Rema 1000 Søhus Arena
0
-
3
09. jun
13:15
Søhus Stige
0
Brylle BK
3
949714
09-06 2024
14:00
ØB
Idrætscenter Nyborg
0
-
0
09. jun
14:00
Nyborg G & IF
0
ØB
0
949715
15-06 2024
10:30 Brylle Fritidscenter (ude)
UHT
15. jun
10:30
Brylle BK
Nyborg G & IF
UHT
949717
15-06 2024
11:00 Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
15. jun
11:00
Bogense G & IF
Otterup Bold- og Idrætsklub
949716
16-06 2024
14:00 Munkebo Idrætscenter
16. jun
14:00
Munkebo BK
Søhus Stige
949718
ma17-06 2024
18:30 Home Tarup Park
17. jun
18:30
Tarup/Paarup IF
Glamsbjerg IF
949712
on19-06 2024
18:00 Intersport Arena Otterup
19. jun
18:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
Munkebo BK
949722
22-06 2024
10:00 Rema 1000 Søhus Arena
22. jun
10:00
Søhus Stige
Bogense G & IF
949724
22-06 2024
10:30
ØB
ØB.s Anlæg
22. jun
10:30
ØB
Brylle BK
949720
22-06 2024
13:30 Glamsbjerg Stadion
22. jun
13:30
Glamsbjerg IF
Dalum IF
949723
23-06 2024
14:00 Idrætscenter Nyborg
23. jun
14:00
Nyborg G & IF
Munkebo BK
949721
ma24-06 2024
18:00 Intersport Arena Otterup
24. jun
18:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
Tarup/Paarup IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
13.03.24 Nyt program dannet

Log ind