M+50 8:8 - 2024, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
367756
ti02-04 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
3
-
5
02. apr
19:00
BSF
3
Avedøre IF
5
367759
ti02-04 2024
20:00 Rudegård Stadion
0
-
2
02. apr
20:00
Holte Star Club
0
B. 1973, Herlev
2
367758
on03-04 2024
18:30 Gladsaxe stadion Kunstgræs
0
-
12
03. apr
18:30
Høje Gladsaxe/Orient
0
FC Rudersdal
12
367757
to04-04 2024
20:30 Rudegård Stadion
0
-
3
04. apr
20:30
Skodsborg FIF
0
Mørkhøj Sportsklub
3
367760
ti09-04 2024
19:00
BSF
Mørkhøj Skole
1
-
0
09. apr
19:00
Mørkhøj Sportsklub
1
BSF
0
367763
on10-04 2024
18:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
4
-
2
10. apr
18:00
Avedøre IF
4
Holte Star Club
2
367761
on10-04 2024
19:50 Elverroad
6
-
0
10. apr
19:50
B. 1973, Herlev
6
Høje Gladsaxe/Orient
0
367762
to11-04 2024
19:00 Vedbæk Stadion Kunst
7
-
0
11. apr
19:00
FC Rudersdal
7
Skodsborg FIF
0
367765
ma15-04 2024
19:30
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
1
15. apr
19:30
BSF
1
FC Rudersdal
1
367764
ti16-04 2024
19:00 Mørkhøj Skole
3
-
1
16. apr
19:00
Mørkhøj Sportsklub
3
Avedøre IF
1
367767
on17-04 2024
18:30 Grønnemose Sportshal
0
-
6
17. apr
18:30
Høje Gladsaxe/Orient
0
Holte Star Club
6
367766
to18-04 2024
20:30 Rudegård Stadion
2
-
6
18. apr
20:30
Skodsborg FIF
2
B. 1973, Herlev
6
367768
on24-04 2024
18:30 Grønnemose Sportshal
HHT
24. apr
18:30
Høje Gladsaxe/Orient
Avedøre IF
HHT
367770
on24-04 2024
19:50
BSF
Elverroad
4
-
1
24. apr
19:50
B. 1973, Herlev
4
BSF
1
367769
to25-04 2024
19:00 Rudegård Stadion
7
-
3
25. apr
19:00
Holte Star Club
7
Skodsborg FIF
3
367771
to25-04 2024
19:00 Vedbæk Stadion Kunst
1
-
1
25. apr
19:00
FC Rudersdal
1
Mørkhøj Sportsklub
1
367773
ma29-04 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
3
-
2
29. apr
19:00
BSF
3
Holte Star Club
2
367772
ti30-04 2024
19:00 Mørkhøj Skole
5
-
1
30. apr
19:00
Mørkhøj Sportsklub
5
B. 1973, Herlev
1
367775
on01-05 2024
18:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
4
01. maj
18:00
Avedøre IF
3
FC Rudersdal
4
367774
to02-05 2024
20:30 Rudegård Stadion
UHT
02. maj
20:30
Skodsborg FIF
Høje Gladsaxe/Orient
UHT
367777
ma06-05 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
3
-
0
06. maj
19:00
BSF
3
Skodsborg FIF
0
367776
ti07-05 2024
19:00 Mørkhøj Skole
UHT
07. maj
19:00
Mørkhøj Sportsklub
Høje Gladsaxe/Orient
UHT
367779
on08-05 2024
18:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
4
-
1
08. maj
18:00
Avedøre IF
4
B. 1973, Herlev
1
367778
on08-05 2024
19:00 Rundforbi Stadion Kunst
UHT
08. maj
19:00
FC Rudersdal
Holte Star Club
UHT
367782
ti14-05 2024
20:00 Rudegård Stadion
0
-
9
14. maj
20:00
Holte Star Club
0
Mørkhøj Sportsklub
9
367781
on15-05 2024
18:30
BSF
Grønnemose Sportshal
HHT
15. maj
18:30
Høje Gladsaxe/Orient
BSF
HHT
367783
on15-05 2024
19:50 Elverroad
2
-
1
15. maj
19:50
B. 1973, Herlev
2
FC Rudersdal
1
367780
to16-05 2024
20:30 Rudegård Stadion
HHT
16. maj
20:30
Skodsborg FIF
Avedøre IF
HHT
367784
ti21-05 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
0
-
3
21. maj
19:00
BSF
0
Mørkhøj Sportsklub
3
367934
ti21-05 2024
20:00 Rudegård Stadion
2
-
4
21. maj
20:00
Holte Star Club
2
Avedøre IF
4
367932
on22-05 2024
18:30 Grønnemose Sportshal
HHT
22. maj
18:30
Høje Gladsaxe/Orient
B. 1973, Herlev
HHT
367931
to23-05 2024
20:30 Rudegård Stadion
0
-
7
23. maj
20:30
Skodsborg FIF
0
FC Rudersdal
7
367935
ti28-05 2024
19:00 Mørkhøj Skole
7
-
2
28. maj
19:00
Mørkhøj Sportsklub
7
Skodsborg FIF
2
367936
on29-05 2024
18:00
BSF
Avedøre Stadion Kunstgræs
6
-
1
29. maj
18:00
Avedøre IF
6
BSF
1
367938
on29-05 2024
19:50 Elverroad
3
-
2
29. maj
19:50
B. 1973, Herlev
3
Holte Star Club
2
367937
to30-05 2024
19:30 Vedbæk Stadion Kunst
UHT
30. maj
19:30
FC Rudersdal
Høje Gladsaxe/Orient
UHT
367942
ti04-06 2024
20:00 Rudegård Stadion
0
-
6
04. jun
20:00
Holte Star Club
0
FC Rudersdal
6
367940
on05-06 2024
18:30 Grønnemose Sportshal
HHT
05. jun
18:30
Høje Gladsaxe/Orient
Mørkhøj Sportsklub
HHT
367947
on05-06 2024
19:50 Elverroad
2
-
3
05. jun
19:50
B. 1973, Herlev
2
Avedøre IF
3
367941
to06-06 2024
20:30
BSF
Rudegård Stadion
3
-
2
06. jun
20:30
Skodsborg FIF
3
BSF
2
367949
ma10-06 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
UHT
10. jun
19:00
BSF
Høje Gladsaxe/Orient
UHT
367950
on12-06 2024
18:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
7
-
2
12. jun
18:00
Avedøre IF
7
Skodsborg FIF
2
367951
to13-06 2024
19:30 Vedbæk Stadion Kunst
UHT
13. jun
19:30
FC Rudersdal
B. 1973, Herlev
UHT
368110
ma17-06 2024
19:30
BSF
Rudegård Stadion
1
-
1
17. jun
19:30
Holte Star Club
1
BSF
1
368112
on19-06 2024
18:30 Grønnemose Sportshal
HHT
19. jun
18:30
Høje Gladsaxe/Orient
Skodsborg FIF
HHT
368113
on19-06 2024
18:30 Vedbæk Stadion Kunst
UHT
19. jun
18:30
FC Rudersdal
Avedøre IF
UHT
367952
on19-06 2024
19:50 Elverroad
19. jun
19:50
B. 1973, Herlev
Mørkhøj Sportsklub
367948
on26-06 2024
19:00 Mørkhøj Skole
26. jun
19:00
Mørkhøj Sportsklub
Holte Star Club
368115
ma12-08 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
12. aug
19:00
BSF
B. 1973, Herlev
368114
ti13-08 2024
19:00 Mørkhøj Skole
13. aug
19:00
Mørkhøj Sportsklub
FC Rudersdal
368117
on14-08 2024
18:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
UHT
14. aug
18:00
Avedøre IF
Høje Gladsaxe/Orient
UHT
368116
to15-08 2024
20:30 Rudegård Stadion
15. aug
20:30
Skodsborg FIF
Holte Star Club
368121
ti20-08 2024
20:00 Rudegård Stadion
UHT
20. aug
20:00
Holte Star Club
Høje Gladsaxe/Orient
UHT
368118
on21-08 2024
18:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
21. aug
18:00
Avedøre IF
Mørkhøj Sportsklub
368120
on21-08 2024
19:50 Elverroad
21. aug
19:50
B. 1973, Herlev
Skodsborg FIF
368119
to22-08 2024
19:30
BSF
Vedbæk Stadion Kunst
22. aug
19:30
FC Rudersdal
BSF
368123
ma26-08 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
26. aug
19:00
BSF
FC Rudersdal
368122
ti27-08 2024
19:00 Mørkhøj Skole
27. aug
19:00
Mørkhøj Sportsklub
Avedøre IF
368125
to29-08 2024
18:30 Grønnemose Sportshal
HHT
29. aug
18:30
Høje Gladsaxe/Orient
Holte Star Club
HHT
368124
to29-08 2024
20:30 Rudegård Stadion
29. aug
20:30
Skodsborg FIF
B. 1973, Herlev
368126
ti03-09 2024
19:00
BSF
Mørkhøj Skole
03. sep
19:00
Mørkhøj Sportsklub
BSF
368129
on04-09 2024
18:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
04. sep
18:00
Avedøre IF
Holte Star Club
368127
on04-09 2024
19:50 Elverroad
UHT
04. sep
19:50
B. 1973, Herlev
Høje Gladsaxe/Orient
UHT
368128
to05-09 2024
19:30 Vedbæk Stadion Kunst
05. sep
19:30
FC Rudersdal
Skodsborg FIF
368130
ma09-09 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
09. sep
19:00
BSF
Avedøre IF
368133
ti10-09 2024
20:00 Rudegård Stadion
10. sep
20:00
Holte Star Club
B. 1973, Herlev
368132
to12-09 2024
18:30 Grønnemose Sportshal
HHT
12. sep
18:30
Høje Gladsaxe/Orient
FC Rudersdal
HHT
368131
to12-09 2024
20:30 Rudegård Stadion
12. sep
20:30
Skodsborg FIF
Mørkhøj Sportsklub
368135
ma16-09 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
16. sep
19:00
BSF
Skodsborg FIF
368134
ti17-09 2024
19:00 Mørkhøj Skole
UHT
17. sep
19:00
Mørkhøj Sportsklub
Høje Gladsaxe/Orient
UHT
368137
on18-09 2024
18:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
18. sep
18:00
Avedøre IF
B. 1973, Herlev
368136
to19-09 2024
19:30 Vedbæk Stadion Kunst
19. sep
19:30
FC Rudersdal
Holte Star Club
368140
ti24-09 2024
20:00 Rudegård Stadion
24. sep
20:00
Holte Star Club
Mørkhøj Sportsklub
368141
on25-09 2024
19:50 Elverroad
25. sep
19:50
B. 1973, Herlev
FC Rudersdal
368139
to26-09 2024
18:30
BSF
Grønnemose Sportshal
HHT
26. sep
18:30
Høje Gladsaxe/Orient
BSF
HHT
368138
to26-09 2024
20:30 Rudegård Stadion
26. sep
20:30
Skodsborg FIF
Avedøre IF
368143
ma30-09 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
30. sep
19:00
BSF
Holte Star Club
368142
ti01-10 2024
19:00 Mørkhøj Skole
01. okt
19:00
Mørkhøj Sportsklub
B. 1973, Herlev
368145
on02-10 2024
18:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
02. okt
18:00
Avedøre IF
FC Rudersdal
368144
to03-10 2024
20:30 Rudegård Stadion
UHT
03. okt
20:30
Skodsborg FIF
Høje Gladsaxe/Orient
UHT
368147
ti08-10 2024
20:00 Rudegård Stadion
08. okt
20:00
Holte Star Club
Skodsborg FIF
368148
on09-10 2024
19:50
BSF
Elverroad
09. okt
19:50
B. 1973, Herlev
BSF
368146
to10-10 2024
18:30 Grønnemose Sportshal
HHT
10. okt
18:30
Høje Gladsaxe/Orient
Avedøre IF
HHT
368149
to10-10 2024
19:30 Vedbæk Stadion Kunst
10. okt
19:30
FC Rudersdal
Mørkhøj Sportsklub
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
De 2 puljevindere spiller finale onsdag den 23. oktober 2024 
Den puljevinder med flest point i gennemsnit pr. kamp, har hjemmebane i finalen

Vinderen af kampen er Sjællandsmester

DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved kampen, der vil overrække pokal til vinderholdet samt medaljer til de 2 hold.

Log ind