U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024, Pulje 766

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
831164
06-04 2024
10:00 Riisvangen Stadion
2
-
0
06. apr
10:00
Aarhus Fremad
2
IF Lyseng
0
831165
07-04 2024
10:15 BAUHAUS Park - Hældager
6
-
0
07. apr
10:15
Bredballe IF
6
Lindved GF
0
831635
on10-04 2024
17:00 Lindved Stadion
5
-
2
10. apr
17:00
Lindved GF
5
Horsens Freja
2
831642
13-04 2024
12:20 Lyseng Idrætspark
0
-
7
13. apr
12:20
IF Lyseng
0
Bredballe IF
7
831633
13-04 2024
14:00 Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
5
-
0
13. apr
14:00
BUF Horsens
5
Aarhus Fremad
0
831166
on17-04 2024
17:00 JPI Park (Freja)
0
-
4
17. apr
17:00
Horsens Freja
0
BUF Horsens
4
831990
to18-04 2024
17:00 Lyseng Idrætspark
3
-
1
18. apr
17:00
IF Lyseng
3
Lindved GF
1
831989
21-04 2024
10:00 Bredballe Kunstgræsbane
2
-
1
21. apr
10:00
Bredballe IF
2
BUF Horsens
1
831991
27-04 2024
11:30 Riisvangen Stadion
1
-
5
27. apr
11:30
Aarhus Fremad
1
Lindved GF
5
831993
27-04 2024
12:00 JPI Park (Freja)
6
-
1
27. apr
12:00
Horsens Freja
6
Bredballe IF
1
831992
28-04 2024
13:00 Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
5
-
0
28. apr
13:00
BUF Horsens
5
IF Lyseng
0
831996
to02-05 2024
17:00 Lindved Stadion
2
-
5
02. maj
17:00
Lindved GF
2
BUF Horsens
5
831997
04-05 2024
12:00 Lyseng Idrætspark
3
-
1
04. maj
12:00
IF Lyseng
3
Horsens Freja
1
831995
05-05 2024
10:15 BAUHAUS Park - Hældager
6
-
0
05. maj
10:15
Bredballe IF
6
Aarhus Fremad
0
831999
to09-05 2024
12:00 Lindved Stadion
3
-
3
09. maj
12:00
Lindved GF
3
Bredballe IF
3
831998
11-05 2024
10:30 Lyseng Idrætspark
0
-
1
11. maj
10:30
IF Lyseng
0
Aarhus Fremad
1
832000
12-05 2024
13:00 Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
UHT
12. maj
13:00
BUF Horsens
Horsens Freja
UHT
831988
19-05 2024
12:00 Riisvangen Stadion
UHT
19. maj
12:00
Aarhus Fremad
Horsens Freja
UHT
832003
25-05 2024
12:00 JPI Park (Freja)
HHT
25. maj
12:00
Horsens Freja
Lindved GF
HHT
832034
26-05 2024
10:15 BAUHAUS Park - Hældager
4
-
1
26. maj
10:15
Bredballe IF
4
IF Lyseng
1
832002
26-05 2024
11:15 Riisvangen Stadion
0
-
1
26. maj
11:15
Aarhus Fremad
0
BUF Horsens
1
832037
on29-05 2024
17:30 Lindved Stadion
5
-
2
29. maj
17:30
Lindved GF
5
IF Lyseng
2
832035
01-06 2024
11:30 JPI Park (Freja)
HHT
01. jun
11:30
Horsens Freja
Aarhus Fremad
HHT
832036
02-06 2024
13:00 Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
2
-
1
02. jun
13:00
BUF Horsens
2
Bredballe IF
1
832039
08-06 2024
15:00 Lyseng Idrætspark
1
-
5
08. jun
15:00
IF Lyseng
1
BUF Horsens
5
832040
09-06 2024
10:15 BAUHAUS Park - Hældager
UHT
09. jun
10:15
Bredballe IF
Horsens Freja
UHT
832038
09-06 2024
11:00 Lindved Stadion
10
-
2
09. jun
11:00
Lindved GF
10
Aarhus Fremad
2
832042
on12-06 2024
17:30 Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
0
-
6
12. jun
17:30
BUF Horsens
0
Lindved GF
6
832043
15-06 2024
12:30 JPI Park (Freja)
HHT
15. jun
12:30
Horsens Freja
IF Lyseng
HHT
832041
fr21-06 2024
18:00 Riisvangen Stadion
21. jun
18:00
Aarhus Fremad
Bredballe IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind