Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. apr
19:00
Ammitsbøl/Egtved
3
Bjert IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr
Oversidder
Alminde/Viuf GIF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
Oversidder
Jelling fS
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
Fredericia fF
3
Gauerslund IF
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr
Bjert IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
Gauerslund IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Kolding B
Ammitsbøl/Egtved
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Jelling fS
5
Øster Starup/Vester Nebel IF
5
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Alminde/Viuf GIF
5
Fredericia fF
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Ammitsbøl/Egtved
0
Jelling fS
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
Oversidder
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Fredericia fF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Alminde/Viuf GIF
0
Bjert IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
4
Gauerslund IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
Jelling fS
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Gauerslund IF
3
Ammitsbøl/Egtved
5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Kolding B
7
Alminde/Viuf GIF
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Oversidder
Øster Starup/Vester Nebel IF
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Bjert IF
3
Fredericia fF
3
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Ammitsbøl/Egtved
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj
Oversidder
Gauerslund IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Alminde/Viuf GIF
Jelling fS
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Bjert IF
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Fredericia fF
Øster Starup/Vester Nebel IF
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:30
Jelling fS
Bjert IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
Ammitsbøl/Egtved
|
|||||||||||||||||||
22. maj
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Gauerslund IF
Alminde/Viuf GIF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Kolding B
Fredericia fF
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Bjert IF
Gauerslund IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
Oversidder
Øster Starup/Vester Nebel IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Kolding B
Jelling fS
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Alminde/Viuf GIF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Fredericia fF
Ammitsbøl/Egtved
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Gauerslund IF
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Oversidder
Bjert IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
Ammitsbøl/Egtved
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:30
Jelling fS
Fredericia fF
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
Alminde/Viuf GIF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Bjert IF
Øster Starup/Vester Nebel IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
Oversidder
Fredericia fF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Kolding B
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Alminde/Viuf GIF
Ammitsbøl/Egtved
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:30
Jelling fS
Gauerslund IF
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
Kolding B
|
Følgende hold kvalificerer sig til Regionsfinalen 2024:
P. 340: Nr. 1
P. 341: Nr. 1-2
P. 342: Nr. 1-2
Se info om Regionfinalen HER.