Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. maj
18:00
Stensballe IK
Rask Mølle OIF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 660
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Stensballe IK
Brande IF
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 934
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Stensballe IK
As IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 84
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Stensballe Vet 7M 2x25 min
Brædstrup
M+55 7:7 Træningskamp / 60 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Stensballe IK
AGF, Aarhus
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
20. maj
15:30
Stensballe IK
Østbirk IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
Stensballe IK
Aabyhøj IF
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Stensballe IK
Virring Fodbold
K+29 7:7 - Forår 2024 Pulje 341
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Stensballe IK
Kolding B
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 844
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Stensballe IK (L1/943)
Hobro IK (L1/941)
U13 Piger/11:11 (2011) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Stensballe IK
Hatting-Torsted Fodbold
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Stensballe IK
Funder GF
U12 Piger A (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Stensballe IK
Ommersyssel IF
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 963
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Stensballe IK
Hørning IF
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 540
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Stensballe IK
Odder IGF
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Stensballe IK
EIF/NSG
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Stensballe IK
SIF Assentoft
U6 Piger (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
IF Lyseng
Vinding SF
U6 Piger (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Stensballe IK
VSK Aarhus
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Vejle B
Stensballe IK
U6 Piger (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
IF Lyseng
SIF Assentoft
U6 Piger (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Vinding SF
Vejle B
U6 Piger (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Stensballe IK
IF Lyseng
U6 Piger (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
SIF Assentoft
Vinding SF
U6 Piger (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Vejle B
IF Lyseng
U6 Piger (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Stensballe IK
Stilling IF
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Vinding SF
Stensballe IK
U6 Piger (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
SIF Assentoft
Vejle B
U6 Piger (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Stensballe IK
Sejs Svejbæk IF
U11 Piger B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Stensballe IK
Dalum/Næsby
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 952
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Stensballe IK
FC Kolding Nord
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 713
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Stensballe IK
Ry Fodbold
U12 Piger B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Stensballe IK
Give Fremad
U12 Drenge B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Stensballe IK
SS Skjold
SOB Horsens A-rækken
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Stensballe IK
Horsens Freja
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 256
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Stensballe IK
Ry Fodbold
K+29 7:7 - Forår 2024 Pulje 341
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Stensballe IK
Oversidder
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 84
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Stensballe IK
Ølsted UGF
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 751
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Stensballe IK
Oversidder
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Stensballe IK
Fredericia Fodbold
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 628
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Stensballe IK
Horsens Nord
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 660
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Stensballe IK
Kolding B
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 415
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
Stensballe IK
FC Skanderborg
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Stensballe IK
Ry Fodbold
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 934
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
Stensballe IK
Odder IGF
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 540
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Stensballe Vet 7M 2x25 min
Torsted
M+55 7:7 Træningskamp / 60 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Stensballe IK
AIA/Tranbjerg
U11 Piger B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Stensballe IK
Horsens Freja
U12 Piger C (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 84
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Stensballe IK
Grindsted GIF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 628
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Stensballe IK
Stilling IF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 660
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:30
Stensballe IK
Saxild IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Stensballe IK
FC Skanderborg
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 934
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Stensballe IK
Fuglebakken KFUM
U10 Piger C (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Stensballe IK
Østbirk IF
U12 Piger B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Stensballe IK
Team VAB
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 963
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Stensballe IK
CAF IF
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 256
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Stensballe IK
Stavtrup/Viby
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 465
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Stensballe IK
Hovedgaard IF
SOB Horsens A-rækken
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Stensballe IK
HEI (2)
K+29 7:7 - Forår 2024 Pulje 341
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Stensballe Vet 7M 2x25 min
Østbirk
M+55 7:7 Træningskamp / 60 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Stensballe IK
Horsens B
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 84
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Stensballe IK
Vejle Kammeraterne
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 751
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Stensballe IK
Gredstedbro B/Ribe BK
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 844
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Stensballe IK
IF Lyseng
U12 Piger A (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Stensballe IK
Hornbæk SF
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Stensballe IK
Vildbjerg SF
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 952
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
Stensballe IK
Varde IF
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 415
|