Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. maj
18:00
Ammitsbøl/Egtved
Hover IF
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
AEG Fodbold
Vojens GIE
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 408
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Ammitsbøl/Egtved
Bække/Skodborg
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 278
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Ammitsbøl/Egtved
Bredballe IF
M+32 11:11 - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:45
Egtved IF U12 Dr. 8M 2x30 min.
Hatting-Torsted Fodbold
U12 Drenge B / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Ammitsbøl Fodbold
NFS/VB
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 133
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Vinding SF
Vejle Kammeraterne
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 133
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
NFS/VB
Vinding SF
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 133
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Vejle Kammeraterne
Ammitsbøl Fodbold
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 133
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Ammitsbøl Fodbold
Vinding SF
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 133
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
NFS/VB
Vejle Kammeraterne
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 133
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Ammitsbøl/Egtved
Alminde / Harte G&IF
U12 Drenge B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Ammitsbøl/Egtved
Løsning IF
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 528
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Ammitsbøl/Egtved
Oversidder
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 86
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:00
Ammitsbøl Fodbold
Harte G & IF
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Ammitsbøl/Egtved
FC Kolding Nord
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 662
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Ammitsbøl/Egtved
Team Vab
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Ammitsbøl/Egtved
Rødekro/Hellevad/Ensted
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 935
|
|||||||||||||||||||
05. jun
Ammitsbøl/Egtved
Oversidder
K+29 7:7 - Forår 2024 Pulje 342
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Ammitsbøl/Egtved
Kolding KFUM
M+32 11:11 - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Ammitsbøl Fodbold
NFS/VB
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Ammitsbøl Fodbold
Vejle Kammeraterne
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Ammitsbøl/Egtved
FC Horsens
U11 Piger B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Ammitsbøl/Egtved
Varde IF
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 935
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:30
Ammitsbøl Fodbold
Vejle B
U10 Piger C (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Ammitsbøl/Egtved
Billund IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 278
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
Ammitsbøl/Egtved
Hatting-Torsted Fodbold
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Ammitsbøl/Egtved
Vejle B
U11 Piger B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Ammitsbøl/Egtved
Grejs-Dalen IK
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 86
|