Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. apr
11:00
Helsinge Fodbold
Melby-Liseleje IF
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:30
Helsinge Fodbold
Ålholm IF
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:30
Helsinge Fodbold
Helsingør IF Fodbold (1)
Serie 4B - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:30
Helsinge Fodbold
Hundested IK
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:00
Helsinge Fodbold
Slangerup & Omegn IF
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Helsinge Fodbold
Farum BK
M+32 1 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Helsinge Fodbold
Oversidder
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Helsinge Fodbold
Allerød Fodbold Klub
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Fodbold Klub
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Helsinge Fodbold
FC Rudersdal
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Helsinge Fodbold
Slangerup & Omegn IF
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Helsinge Fodbold
Græsted IF
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Helsinge Fodbold
Hareskov IF/Værløse BK
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Helsinge Fodbold
Ålholm IF
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Helsinge Fodbold
Allerød Fodbold Klub
M+32 1 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Helsinge Fodbold
Oversidder
M+32 2 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:15
Helsinge Fodbold
Hillerød Fodbold
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
Helsinge Fodbold
Frem Hellebæk
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Helsinge Fodbold
Espergærde IF (2)
UHT
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Helsinge Fodbold
Kirke Hyllinge IF
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Helsinge Fodbold
AB
Serie 4B - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Helsinge Fodbold
Albertslund IF
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Helsinge Fodbold
Frederikssund FB
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Helsinge Fodbold
Værløse BK
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Helsinge Fodbold
VTF (Vejby/Tisvilde)
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Helsinge Fodbold
VTF (Vejby/Tisvilde)
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Helsinge Fodbold
Espergærde IF
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Helsinge Fodbold
Oversidder
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Helsinge Fodbold
VTF (Vejby/Tisvilde)
Serie 4B - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:15
Helsinge Fodbold
Hundested IK
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Helsinge Fodbold
Ramløse IF
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Helsinge Fodbold
Oversidder
M+32 1 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Helsinge Fodbold
Annisse IF
M+32 2 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Helsinge Fodbold
B. 1973, Herlev
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:30
Helsinge Fodbold
Brede IF
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 1
|