MENU

Herlufsholm Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
658261 1 on
12-08 2020
Kl. 17:45
U12 Drenge 2 8-mands (09) Efterår Pulje 5 Herlufsholm GF Slagelse B&I
639152 1 to
13-08 2020
Kl. 18:30
U14 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 3 Herlufsholm GF LUIF/ B1938
508443 1 fr
14-08 2020
Kl. 18:30
Sjællandsserien Pulje 2 Herlufsholm GF Væggerløse
654509 1
15-08 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår Pulje 4 Herlufsholm GF (2) Sorø Freja
655206 1
15-08 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 6 Herlufsholm GF Haslev FC
656332 1
15-08 2020
Kl. 10:00
U13 Piger 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 3 Herlufsholm GF Faxe BK
654558 1
15-08 2020
Kl. 13:00
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår Pulje 5 Herlufsholm GF (1) Nykøbing FC
655421 1
16-08 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår Pulje 5 Herlufsholm GF FK Sydsjælland 05
694839 1
16-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge SU 8-mands (09) Efterår Pulje 3 Herlufsholm GF KFUM BK, Roskilde
653690 2 ma
17-08 2020
Kl. 18:00
U17/U16 Drenge 8-mands (04-05) Efterår Pulje 2 Herlufsholm GF Brøndbyernes IF
264976 2 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
OLD-BOYS TURNERING - NÆSTVED Pulje 1 HG Langebæk Alliancen
720189 2 ti
18-08 2020
Kl. 19:00
Ungdomspokalen U14 Drenge B (07) 20/21 Pulje 1 Herlufsholm GF (rk 3) Suså IF (rk 2)
639364 2 on
19-08 2020
Kl. 18:30
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 3 Herlufsholm GF ØUB
625743 15 on
19-08 2020
Kl. 19:00
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1 Herlufsholm GF FK Sydsjælland 05
720183 2 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Ungdomspokalen U15 Drenge B (06) 20/21 Pulje 1 Herlufsholm GF (rk 2) Oversidder
636904 2 to
20-08 2020
Kl. 18:00
U15 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 3 Herlufsholm GF IF Frem Bjæverskov
622350 2 fr
21-08 2020
Kl. 18:30
Serie 4 Pulje 12 Herlufsholm GF (1) Karrebæk IF
397392 2
22-08 2020
Kl. 12:00
U16 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (05) P1 Herlufsholm GF Hørsholm-Usserød
634912 2
22-08 2020
Kl. 13:00
U19 Drenge Mester (02-03) Efterår Pulje 2 Herlufsholm GF Sorø Freja
650220 2
22-08 2020
Kl. 13:30
U14 Piger 1 (07) Efterår Pulje 1 Herlufsholm GF Ringsted Pigefodbold
621627 2
22-08 2020
Kl. 15:30
Serie 4 Pulje 10 Herlufsholm GF (2) Gørslev IF
488526 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 Pulje 1 Herlufsholm GF Roskilde Boldklub
656181 2
23-08 2020
Kl. 10:00
U13 Piger 8-mands 2 (08) Efterår Pulje 3 Herlufsholm GF Lynge-Broby IF
488527 1
23-08 2020
Kl. 10:18
U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 Pulje 1 Nykøbing FC (1) Ringsted Dame FK
488528 1
23-08 2020
Kl. 10:36
U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 Pulje 1 Nykøbing FC (2) Herlufsholm GF
488529 1
23-08 2020
Kl. 10:54
U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 Pulje 1 Roskilde Boldklub Nykøbing FC (1)
488530 1
23-08 2020
Kl. 11:12
U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 Pulje 1 Ringsted Dame FK Nykøbing FC (2)
488531 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 Pulje 1 Herlufsholm GF Nykøbing FC (1)
488532 1
23-08 2020
Kl. 11:48
U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 Pulje 1 Nykøbing FC (2) Roskilde Boldklub
488533 1
23-08 2020
Kl. 12:06
U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 Pulje 1 Ringsted Dame FK Herlufsholm GF
488534 1
23-08 2020
Kl. 12:24
U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 Pulje 1 Nykøbing FC (1) Nykøbing FC (2)
488535 1
23-08 2020
Kl. 12:42
U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 Pulje 1 Roskilde Boldklub Ringsted Dame FK
637406 2 ti
25-08 2020
Kl. 18:00
U15 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 4 Herlufsholm GF Haslev FC
659458 3 on
26-08 2020
Kl. 17:45
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår Pulje 5 Herlufsholm GF Fuglebjerg IF
110094 1 on
26-08 2020
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U15 Drenge (06) 20/21 Pulje 1 Herlufsholm GF (1) HB Køge (Liga2)
639193 3 on
26-08 2020
Kl. 18:30
U14 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 3 Herlufsholm GF Skælskør/ØB
654949 3 to
27-08 2020
Kl. 17:30
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår Pulje 5 Herlufsholm GF (1) Ørslev GIF (V)
634917 3 to
27-08 2020
Kl. 19:00
U19 Drenge Mester (02-03) Efterår Pulje 2 Herlufsholm GF Karlslunde IF
508456 3 fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Sjællandsserien Pulje 2 Herlufsholm GF Haslev FC
656338 3
29-08 2020
Kl. 10:00
U13 Piger 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 3 Herlufsholm GF Haslev FC
397397 3
29-08 2020
Kl. 12:00
U16 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (05) P1 Herlufsholm GF A27
621634 3
29-08 2020
Kl. 15:30
Serie 4 Pulje 10 Herlufsholm GF (2) Benløse IF
694883 3
30-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge SU 8-mands (09) Efterår Pulje 3 Herlufsholm GF Vallensbæk IF
658282 8 ma
31-08 2020
Kl. 18:00
U12 Drenge 2 8-mands (09) Efterår Pulje 5 Herlufsholm GF Ringsted IF
264984 4 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
OLD-BOYS TURNERING - NÆSTVED Pulje 1 HG Vordingborg IF
637409 3 ti
01-09 2020
Kl. 18:00
U15 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 4 Herlufsholm GF Ørslev GIF (V)
654520 3 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår Pulje 4 Herlufsholm GF (2) Havdrup GI
659461 4 on
02-09 2020
Kl. 17:45
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår Pulje 5 Herlufsholm GF Skælskør Boldklub og Idrætsforening
656188 4 on
02-09 2020
Kl. 18:30
U13 Piger 8-mands 2 (08) Efterår Pulje 3 Herlufsholm GF Skælskør Boldklub og Idrætsforening (2)
626338 17 on
02-09 2020
Kl. 18:30
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1 Herlufsholm GF Ørslev GIF (V)
655224 4
05-09 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 6 Herlufsholm GF Faxe BK
636914 4
05-09 2020
Kl. 10:00
U15 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 3 Herlufsholm GF Himmelev-Veddelev BK
658270 4
05-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge 2 8-mands (09) Efterår Pulje 5 Herlufsholm GF Dianalund IF
650229 4
05-09 2020
Kl. 13:30
U14 Piger 1 (07) Efterår Pulje 1 Herlufsholm GF Kr. Helsinge IF
622362 4
05-09 2020
Kl. 14:00
Serie 4 Pulje 12 Herlufsholm GF (1) Østmøn SGI
694886 4
06-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge SU 8-mands (09) Efterår Pulje 3 Herlufsholm GF Roskilde Boldklub
653699 5 ma
07-09 2020
Kl. 18:00
U17/U16 Drenge 8-mands (04-05) Efterår Pulje 2 Herlufsholm GF Tølløse BK
264989 5 ma
07-09 2020
Kl. 19:00
OLD-BOYS TURNERING - NÆSTVED Pulje 1 HG Næstved I.F. Veteran
655430 4 ti
08-09 2020
Kl. 17:30
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår Pulje 5 Herlufsholm GF Toksværd Olstrup Fodbold
637415 5 on
09-09 2020
Kl. 18:00
U15 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 4 Herlufsholm GF FC Nakskov
639203 5 on
09-09 2020
Kl. 18:30
U14 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 3 Herlufsholm GF Lynge-Broby IF
656343 5 fr
11-09 2020
Kl. 18:00
U13 Piger 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 3 Herlufsholm GF MB
508469 5 fr
11-09 2020
Kl. 18:30
Sjællandsserien Pulje 2 Herlufsholm GF Tuse IF

Log ind