Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. apr
10:00
Herstedøster IC
Herlev IF
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:00
Herstedøster IC
B. 1973, Herlev
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:30
Herstedøster IC
Brøndby Strand IK
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Herstedøster IC
Vallensbæk IF
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:30
Herstedøster IC
CFK
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:30
Herstedøster IC
Bagsværd BK
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:30
Herstedøster IC
Allerød Fodbold Klub
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:30
Herstedøster IC
Brøndbyernes IF
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:00
Herstedøster IC
Lyngby Boldklub 1921
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. apr
17:45
Herstedøster IC
Ejby IF Fodbold
U13 Drenge 8:8 4 (11) Forår U13/U14Lukket pulje
|
|||||||||||||||||||
24. apr
17:45
Herstedøster IC
Greve Fodbold
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Herstedøster IC
Greve Fodbold
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:30
Herstedøster IC
Herlufsholm GF
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:30
Herstedøster IC
FC Rudersdal
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
09:30
Hareskov IF (2)
Glostrup (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
27. apr
09:30
Herstedøster IC (3)
Lyngby Boldklub 1921 (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
27. apr
09:30
Greve Fodbold (1)
Hareskov IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
27. apr
09:30
Herstedøster IC (2)
Glostrup (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
27. apr
09:30
Glostrup (3)
Lyngby Boldklub 1921 (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
27. apr
09:30
Hareskov IF (3)
Glostrup (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
27. apr
09:50
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Herstedøster IC (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
27. apr
09:50
Glostrup (4)
Glostrup (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
27. apr
09:50
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Hareskov IF (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
27. apr
09:50
Glostrup (1)
Greve Fodbold (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
27. apr
09:50
Greve Fodbold (3)
Glostrup (5)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
27. apr
09:50
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Hareskov IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:10
Glostrup (2)
Glostrup (5)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:10
Greve Fodbold (3)
Herstedøster IC (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:10
Hareskov IF (1)
Hareskov IF (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:10
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Herstedøster IC (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:10
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Herstedøster IC (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:10
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Hareskov IF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:30
Glostrup (4)
Lyngby Boldklub 1921 (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:30
Glostrup (3)
Lyngby Boldklub 1921 (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:30
Glostrup (1)
Hareskov IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:30
Greve Fodbold (1)
Lyngby Boldklub 1921 (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:30
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Glostrup (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:30
Hareskov IF (2)
Greve Fodbold (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:50
Glostrup (5)
Herstedøster IC (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:50
Glostrup (2)
Greve Fodbold (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:50
Hareskov IF (4)
Herstedøster IC (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:50
Hareskov IF (1)
Lyngby Boldklub 1921 (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:50
Herstedøster IC (1)
Hareskov IF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:50
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Lyngby Boldklub 1921 (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:10
Herstedøster IC (1)
Glostrup (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:10
Hareskov IF (3)
Glostrup (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:10
Hareskov IF (4)
Glostrup (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:10
Herstedøster IC (2)
Greve Fodbold (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:10
Glostrup (5)
Lyngby Boldklub 1921 (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:10
Herstedøster IC (3)
Hareskov IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:30
Herstedøster IC
Ejby IF 1968
Serie 3 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Herstedøster IC
Gladsaxe-Hero BK
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Herstedøster IC
Ålholm IF
U13 Piger 8:8 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:30
Herstedøster IC
Ejby IF 1968
Serie 5 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:30
Herstedøster IC
Oversidder
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:30
Herstedøster IC
B. 77, Rødovre
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:30
Herstedøster IC
Brødeskov IF
U15 Drenge 8:8 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:30
Herstedøster IC
Glostrup (1)
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
17:30
Herstedøster IC
Taastrup FC
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:45
Herstedøster IC
B. 77, Rødovre
M+32 2 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Herstedøster IC
Mosede BK
De Seks - 7-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
17:45
Herstedøster IC
VG Fodbold (2)
U13 Drenge 8:8 4 (11) Forår U13/U14Lukket pulje
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Herstedøster IC
Frederiksværk Fodbold Klub
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Herstedøster IC
Glostrup
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Herstedøster IC
Tuse IF
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Herstedøster IC
Fløng-Hedehusene Fodbold
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Herstedøster IC
BSF (2)
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:45
Herstedøster IC
BK Friheden
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:30
Herstedøster IC
FC Ballerup
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Herstedøster IC
Lynge-Broby IF
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:45
Herstedøster IC
Store Heddinge BK
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Herstedøster IC (7)
Rosenhøj BK (5)
De Seks - 7-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:30
Herstedøster IC
Frem Hellebæk
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Herstedøster IC
Lynge-Uggeløse IF
U13 Piger 8:8 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
Herstedøster IC
Køge BK
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Herstedøster IC
BK Friheden
Serie 3 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Herstedøster IC
Ejby IF 1968
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:30
Herstedøster IC
Greve Fodbold
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:30
Herstedøster IC
Roskilde Pigefodbold (1)
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:30
Herstedøster IC
BK Avarta
Serie 5 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Herstedøster IC
Ølstykke FC
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:45
Herstedøster IC
Ishøj IF (1)
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Herstedøster IC
Måløv BK
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Herstedøster IC
Oversidder
U15 Drenge 8:8 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:45
Herstedøster IC
Oversidder
M+32 2 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. maj
17:45
Herstedøster IC
BK Avarta (2)
U13 Drenge 8:8 4 (11) Forår U13/U14Lukket pulje
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Herstedøster IC
Taastrup FC (1)
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Herstedøster IC
Brøndby Strand IK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
|