MENU

Hørsholm Idrætspark //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
828471 fr
03-02 2023
Kl. 18:45
Træningskamp U17 Drenge Øst 1 Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK Frederikssund IK
248864 3
04-02 2023
Kl. 09:00
U9 Piger 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Hareskov IF Greve Fodbold
248865 3
04-02 2023
Kl. 09:00
U9 Piger 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK Køge BK
539771 4
04-02 2023
Kl. 09:00
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 Ølstykke FC (2) Lynge-Uggeløse IF
Hjemmehold taberdømt
539772 4
04-02 2023
Kl. 09:00
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 Humlebæk BK Hørsholm-Usserød IK
540023 4
04-02 2023
Kl. 09:00
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 B 1903 Hørsholm-Usserød IK
540024 4
04-02 2023
Kl. 09:00
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 Oversidder Aakanden GF (2)
926804 6
04-02 2023
Kl. 09:00
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 Værløse BK Hørsholm-Usserød IK (1)
926805 6
04-02 2023
Kl. 09:00
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 Allerød Fodbold Klub (2) IS Skævinge
928209 6
04-02 2023
Kl. 09:00
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Kr. Værløse IF FC Rudersdal (1)
928210 6
04-02 2023
Kl. 09:00
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK Hørsholm-Usserød IK
928211 6
04-02 2023
Kl. 09:30
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK Kr. Værløse IF
928212 6
04-02 2023
Kl. 09:30
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 FC Rudersdal (1) Hørsholm-Usserød IK
926806 6
04-02 2023
Kl. 09:30
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 IS Skævinge Værløse BK
926807 6
04-02 2023
Kl. 09:30
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 Hørsholm-Usserød IK (1) Allerød Fodbold Klub (2)
540025 4
04-02 2023
Kl. 09:30
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 Aakanden GF (2) B 1903
540027 4
04-02 2023
Kl. 09:30
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 Hørsholm-Usserød IK Oversidder
539773 4
04-02 2023
Kl. 09:30
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 Hørsholm-Usserød IK Ølstykke FC (2)
Udehold taberdømt
539774 4
04-02 2023
Kl. 09:30
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 Lynge-Uggeløse IF Humlebæk BK
248866 3
04-02 2023
Kl. 09:30
U9 Piger 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Køge BK Hareskov IF
248867 3
04-02 2023
Kl. 09:30
U9 Piger 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Greve Fodbold Hørsholm-Usserød IK
248868 3
04-02 2023
Kl. 10:00
U9 Piger 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Hareskov IF Hørsholm-Usserød IK
248869 3
04-02 2023
Kl. 10:00
U9 Piger 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Greve Fodbold Køge BK
539775 4
04-02 2023
Kl. 10:00
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 Ølstykke FC (2) Humlebæk BK
Hjemmehold taberdømt
539776 4
04-02 2023
Kl. 10:00
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 Lynge-Uggeløse IF Hørsholm-Usserød IK
540028 4
04-02 2023
Kl. 10:00
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 B 1903 Oversidder
540029 4
04-02 2023
Kl. 10:00
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 Hørsholm-Usserød IK Aakanden GF (2)
926808 6
04-02 2023
Kl. 10:00
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 Værløse BK Allerød Fodbold Klub (2)
926809 6
04-02 2023
Kl. 10:00
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 Hørsholm-Usserød IK (1) IS Skævinge
928213 6
04-02 2023
Kl. 10:00
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Kr. Værløse IF Hørsholm-Usserød IK
928214 6
04-02 2023
Kl. 10:00
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 FC Rudersdal (1) Hørsholm-Usserød IK
202320 5
05-02 2023
Kl. 12:00
U15 Drenge 1-2 (08) VinterBOLD Pulje 3 Hørsholm-Usserød IK Nivå-Kokkedal FK
209000 5 on
08-02 2023
Kl. 19:45
Kvindesenior 7M/8M VinterBOLD Pulje 2 Hørsholm-Usserød IK Vejby-Tisvilde Fodbold
128814 2 fr
10-02 2023
Kl. 18:30
Herresenior S2-S3 VinterBOLD P3 Hørsholm-Usserød IK Vejby-Tisvilde Fodbold
878834 6
11-02 2023
Kl. 10:00
U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD Pulje 5 Hørsholm-Usserød IK FC Rudersdal
899661 6
11-02 2023
Kl. 11:30
U13 Drenge 1-2 (10) 8M VinterBOLD Pulje 3 Hørsholm-Usserød IK Frem Hellebæk
133485 2
11-02 2023
Kl. 15:00
Herresenior S4-S6 VinterBOLD P6 Hørsholm-Usserød IK Blistrup SI (2)
533714
25-02 2023
Kl. 10:00
Træningskamp U12 SU - Drenge Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK Hornbæk IF
533715
25-02 2023
Kl. 10:00
Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK Ølsted IF
571542
25-02 2023
Kl. 10:00
Træningskamp U15 Drenge Liga 2 Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK GVI
675548
25-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp U14 Drenge 1 Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK Virum-Sorgenfri BK
316202 7
26-02 2023
Kl. 12:00
U14 Drenge (09) 7M/8M VinterBOLD Pulje 2 Hørsholm-Usserød IK Oversidder
834000 4
26-02 2023
Kl. 12:00
U14 Drenge Øst (09) VinterBOLD Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK Fix
890270 5 on
01-03 2023
Kl. 19:00
Ungdomspokal U19 Drenge (04) 22/23 P1 Hørsholm-Usserød IK (Ø1) AB (Division)
238777 7 on
01-03 2023
Kl. 20:15
M+65 5M VinterBOLD Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK Snekkersten IF
315442 7 on
01-03 2023
Kl. 20:15
M+45 7M/8M VinterBOLD Pulje 2 Hørsholm-Usserød IK (1) Grantoften IF

Log ind