Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. apr
10:00
Humlebæk BK
Nivå-Kokkedal FK
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
IF Bytoften
FC Rudersdal
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:25
FC Rudersdal
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:25
Humlebæk BK
IF Bytoften
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:50
Nivå-Kokkedal FK
FC Rudersdal
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:50
Oversidder
IF Bytoften
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:15
FC Rudersdal
Humlebæk BK
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:15
Nivå-Kokkedal FK
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:30
Nivå-Kokkedal FK
Hillerød Fodbold
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:30
Nivå-Kokkedal FK
BSF
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
IF Bytoften
Nivå-Kokkedal FK
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Oversidder
Humlebæk BK
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Nivå-Kokkedal FK
Farum BK
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:30
Nivå-Kokkedal FK
Taastrup FC
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Nivå-Kokkedal FK
Glostrup 95 (1)
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Nivå-Kokkedal FK
Frem Hellebæk
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Nivå-Kokkedal FK
Mørkøv IF
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Nivå-Kokkedal FK
Rosenhøj BK
8:8 U14 Drenge (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Virum-Sorgenfri BK
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Helsinge Fodbold
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Nivå-Kokkedal FK
IF Skjold Birkerød (3)
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Nivå-Kokkedal FK
Ølsted IF
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Gilleleje FK
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Nivå-Kokkedal FK
Hillerød Fodbold
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:45
Nivå-Kokkedal FK
Allerød Fodbold Klub
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Nivå-Kokkedal FK
Melby-Liseleje IF
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Nivå-Kokkedal FK
Snekkersten IF
8:8 M+40 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
Nivå-Kokkedal FK
Herlev IF
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Nivå-Kokkedal FK
Oversidder
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:30
Nivå-Kokkedal FK
Tikøb IF
Serie 5 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Nivå-Kokkedal FK
Snekkersten IF (1)
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Nivå-Kokkedal FK
Gladsaxe-Hero BK
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
Nivå-Kokkedal FK
Snekkersten IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:45
Nivå-Kokkedal FK
Espergærde IF
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Nivå-Kokkedal FK
Orient GI
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:45
Nivå-Kokkedal FK
IF Skjold Birkerød
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Nivå-Kokkedal FK
IF Bytoften
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:30
Nivå-Kokkedal FK
Høsterkøb HF 2000
8:8 U14 Drenge (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Nivå-Kokkedal FK
BK Avarta
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Humlebæk BK
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
Nivå-Kokkedal FK
Frederiksværk Fodbold Klub
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Nivå-Kokkedal
Helsinge Fodbold
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Nivå-Kokkedal FK
B. 1973, Herlev
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Nivå-Kokkedal FK
Lyngby Boldklub 1921
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Nivå-Kokkedal FK
Grønne Stjerne
8:8 M+40 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:30
Nivå-Kokkedal FK
Hillerød Fodbold (1)
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Nivå-Kokkedal FK
Brøndbyernes IF
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
Nivå-Kokkedal FK
Gilleleje FK
Serie 5 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Hornbæk IF
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
|