Smørum Idrætscenter

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
368358
on24-04 2024
19:00 U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
LSF
24. apr
19:00
LSF
BSF (1)
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
558268
on24-04 2024
19:00 8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
24. apr
19:00
LSF (2)
BK Friheden
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
575811
on24-04 2024
19:00 8:8 mands Kvindesenior Pokal 23/24 Pulje 1
24. apr
19:00
LSF (1)
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
8:8 mands Kvindesenior Pokal 23/24 Pulje 1
576599
on24-04 2024
19:00 U14 Drenge 8:8 (10) Forår Pulje 2
LSF
24. apr
19:00
LSF
Brøndbyernes IF
U14 Drenge 8:8 (10) Forår Pulje 2
855988
on24-04 2024
19:00 U13 Piger 8:8 1 (11) Forår Pulje 1
LSF
Oversidder
24. apr
19:00
LSF
Oversidder
U13 Piger 8:8 1 (11) Forår Pulje 1
105494
on24-04 2024
19:00 U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
LSF
24. apr
19:00
LSF
Hareskov IF
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
161280
on24-04 2024
20:15 M+32 1 - 2024 Pulje 2
LSF
24. apr
20:15
LSF
Vallensbæk IF
M+32 1 - 2024 Pulje 2
579301
to25-04 2024
19:00 U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
LSF
25. apr
19:00
LSF
Farum 2
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
305699
27-04 2024
10:00 U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
LSF
27. apr
10:00
LSF
Greve Fodbold
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
824346
27-04 2024
10:00 U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
Oversidder
27. apr
10:00
Hareskov IF (1)
Oversidder
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
824347
27-04 2024
10:00 U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
BSF
27. apr
10:00
Kirke Hyllinge IF
BSF
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
824348
27-04 2024
10:20 U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
LSF
27. apr
10:20
LSF
Hareskov IF (2)
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
824357
27-04 2024
10:20 U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
27. apr
10:20
Bramsnæs FB (1)
Bramsnæs FB (2)
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
611954
27-04 2024
10:30 U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
LSF
27. apr
10:30
LSF
Roskilde Boldklub
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
824707
27-04 2024
10:40 U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
Oversidder
27. apr
10:40
Oversidder
Kirke Hyllinge IF
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
824709
27-04 2024
10:40 U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
BSF
LSF
27. apr
10:40
BSF
LSF
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
824710
27-04 2024
11:00 U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
27. apr
11:00
Bramsnæs FB (2)
Hareskov IF (1)
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
824708
27-04 2024
11:00 U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
27. apr
11:00
Hareskov IF (2)
Bramsnæs FB (1)
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
710499
27-04 2024
11:00 U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
LSF
27. apr
11:00
LSF
Herlev IF
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
188736
27-04 2024
11:00 U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
LSF
27. apr
11:00
LSF
Espergærde IF
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
824711
27-04 2024
11:20 U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
27. apr
11:20
Hareskov IF (1)
Kirke Hyllinge IF
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
824712
27-04 2024
11:20 U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
Oversidder
BSF
27. apr
11:20
Oversidder
BSF
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
824713
27-04 2024
11:40 U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
LSF
27. apr
11:40
LSF
Bramsnæs FB (1)
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
824714
27-04 2024
11:40 U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
27. apr
11:40
Hareskov IF (2)
Bramsnæs FB (2)
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
824715
27-04 2024
12:00 U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
LSF
27. apr
12:00
Hareskov IF (1)
LSF
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
824716
27-04 2024
12:00 U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
Oversidder
27. apr
12:00
Oversidder
Hareskov IF (2)
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
824717
27-04 2024
12:20 U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
27. apr
12:20
Kirke Hyllinge IF
Bramsnæs FB (1)
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
824718
27-04 2024
12:20 U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
BSF
27. apr
12:20
BSF
Bramsnæs FB (2)
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
123086
27-04 2024
13:00 Serie 1 Pulje 1
LSF
27. apr
13:00
LSF
Gladsaxe-Hero BK
Serie 1 Pulje 1
521594
27-04 2024
15:30 Serie 4A - Forår Pulje 3
LSF
27. apr
15:30
LSF
FC Ishøj
Serie 4A - Forår Pulje 3
825860
28-04 2024
10:00 U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
28. apr
10:00
Roskilde Pigefodbold
Bagsværd BK
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
825885
28-04 2024
10:00 U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
BSF
28. apr
10:00
Taastrup FC
BSF
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
825886
28-04 2024
10:20 U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
LSF
Oversidder
28. apr
10:20
LSF
Oversidder
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
825887
28-04 2024
10:20 U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
BSF
28. apr
10:20
BSF
Roskilde Pigefodbold
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
825888
28-04 2024
10:40 U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
Oversidder
28. apr
10:40
Bagsværd BK
Oversidder
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
825889
28-04 2024
10:40 U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
LSF
28. apr
10:40
LSF
Taastrup FC
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
825890
28-04 2024
11:00 U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
BSF
28. apr
11:00
BSF
Bagsværd BK
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
825891
28-04 2024
11:00 U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
LSF
28. apr
11:00
Roskilde Pigefodbold
LSF
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
825892
28-04 2024
11:20 U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
Oversidder
28. apr
11:20
Oversidder
Taastrup FC
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
825893
28-04 2024
11:20 U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
LSF
28. apr
11:20
Bagsværd BK
LSF
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
825894
28-04 2024
11:40 U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
Oversidder
BSF
28. apr
11:40
Oversidder
BSF
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
825993
28-04 2024
11:40 U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
28. apr
11:40
Taastrup FC
Roskilde Pigefodbold
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
130326
28-04 2024
12:00 U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
LSF
28. apr
12:00
LSF
K.B. 2
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
195637
28-04 2024
14:00 U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
LSF
28. apr
14:00
LSF
B. 1973, Herlev
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
604366
28-04 2024
14:00 U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
LSF
28. apr
14:00
LSF
Måløv BK
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
836854
ma29-04 2024
19:00 M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
LSF
29. apr
19:00
LSF
Måløv BK
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
427807
ti30-04 2024
19:00 8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
LSF
30. apr
19:00
LSF
FC Lejre
8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
855993
on01-05 2024
17:45 U13 Piger 8:8 1 (11) Forår Pulje 1
LSF
01. maj
17:45
LSF
Ringsted Pigefodbold
U13 Piger 8:8 1 (11) Forår Pulje 1
954839
on01-05 2024
19:00 U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
LSF
01. maj
19:00
LSF
FA 2000
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
576610
on01-05 2024
19:00 U14 Drenge 8:8 (10) Forår Pulje 2
LSF
Oversidder
01. maj
19:00
LSF
Oversidder
U14 Drenge 8:8 (10) Forår Pulje 2
924058
04-05 2024
10:30 U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
LSF
BSF
04. maj
10:30
LSF
BSF
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
579067
04-05 2024
11:00 U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
LSF
Oversidder
04. maj
11:00
LSF
Oversidder
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
866502
04-05 2024
12:00 Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
LSF
04. maj
12:00
LSF
KFUM, Roskilde
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
123143
04-05 2024
13:00 Serie 1 Pulje 1
LSF
04. maj
13:00
LSF
Brøndby
Serie 1 Pulje 1
295539
04-05 2024
13:00 Serie 3 Pulje 3
LSF
04. maj
13:00
LSF
Jyllinge FC
Serie 3 Pulje 3
298375
04-05 2024
13:30 U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 3
LSF
BSF
04. maj
13:30
LSF
BSF
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 3
484773
05-05 2024
10:00 U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
LSF
05. maj
10:00
Ølstykke FC
LSF
U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
484774
05-05 2024
10:00 U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
05. maj
10:00
Brøndbyernes IF
Albertslund IF
U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
484775
05-05 2024
10:25 U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
05. maj
10:25
Virum-Sorgenfri BK (2)
Ølstykke FC
U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
484776
05-05 2024
10:25 U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
LSF
05. maj
10:25
LSF
Brøndbyernes IF
U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
962323
05-05 2024
10:30 U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
LSF
05. maj
10:30
LSF
Køge BK
U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
484850
05-05 2024
10:50 U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
05. maj
10:50
Albertslund IF
Virum-Sorgenfri BK (2)
U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
485051
05-05 2024
10:50 U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
05. maj
10:50
Ølstykke FC
Brøndbyernes IF
U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
485052
05-05 2024
11:15 U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
LSF
05. maj
11:15
Virum-Sorgenfri BK (2)
LSF
U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
485053
05-05 2024
11:15 U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
05. maj
11:15
Albertslund IF
Ølstykke FC
U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
485054
05-05 2024
11:40 U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
05. maj
11:40
Brøndbyernes IF
Virum-Sorgenfri BK (2)
U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
485055
05-05 2024
11:40 U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
LSF
05. maj
11:40
LSF
Albertslund IF
U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
914859
ma06-05 2024
18:30 U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
LSF
KB
06. maj
18:30
LSF
KB
U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
836861
ma06-05 2024
19:00 M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
LSF
06. maj
19:00
LSF
Virum-Sorgenfri BK
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
305732
ti07-05 2024
18:00 U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
LSF
07. maj
18:00
LSF
Svogerslev BK
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
361749
ti07-05 2024
18:00 U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 2
LSF
07. maj
18:00
LSF
Jyllinge FC
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 2
105499
on08-05 2024
19:00 U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
LSF
08. maj
19:00
LSF
Allerød Fodbold Klub
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
206534
on08-05 2024
19:00 M+32 1 - 2024 Pulje 2
LSF
Oversidder
08. maj
19:00
LSF
Oversidder
M+32 1 - 2024 Pulje 2
364327
on08-05 2024
19:00 U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår Pulje 2
LSF
08. maj
19:00
LSF
Taastrup Idrætsforening
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår Pulje 2
558228
on08-05 2024
19:00 8:8 M+45 2 - Forår Pulje 2
08. maj
19:00
LSF (1)
Frederikssund IK
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 2
558359
on08-05 2024
19:00 8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
08. maj
19:00
LSF (2)
Glostrup (2)
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
710509
fr10-05 2024
19:00 U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
LSF
10. maj
19:00
LSF
Bagsværd BK
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
188746
11-05 2024
11:00 U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
LSF
Oversidder
11. maj
11:00
LSF
Oversidder
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
965461
11-05 2024
13:30 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
LSF
11. maj
13:30
LSF
Brønshøj / Fix
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
521695
11-05 2024
15:30 Serie 4A - Forår Pulje 3
LSF
11. maj
15:30
LSF
Måløv BK
Serie 4A - Forår Pulje 3
130349
12-05 2024
12:00 U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
LSF
12. maj
12:00
LSF
Hvidovre IF 2
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
195647
12-05 2024
14:00 U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
LSF
12. maj
14:00
LSF
Herstedøster IC
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
579364
12-05 2024
14:00 U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
LSF
12. maj
14:00
LSF
Holbæk B&I
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
606195
12-05 2024
14:00 U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
LSF
12. maj
14:00
LSF
Lyngby Boldklub 1921
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
427855
ti14-05 2024
19:00 8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
LSF
Oversidder
14. maj
19:00
LSF
Oversidder
8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
954846
on15-05 2024
18:00 U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
LSF
15. maj
18:00
LSF
Greve Fodbold
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
577512
on15-05 2024
19:00 U14 Drenge 8:8 (10) Forår Pulje 2
LSF
15. maj
19:00
LSF
Slagslunde-Ganløse IF
U14 Drenge 8:8 (10) Forår Pulje 2
869999
on15-05 2024
19:00 U13 Piger 8:8 1 (11) Forår Pulje 1
LSF
Oversidder
15. maj
19:00
LSF
Oversidder
U13 Piger 8:8 1 (11) Forår Pulje 1
579507
fr17-05 2024
18:30 U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
LSF
17. maj
18:30
LSF
K.B. 2
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
866518
18-05 2024
12:00 Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
LSF
18. maj
12:00
LSF
Næstved I.F.
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
308665
18-05 2024
13:00 Serie 3 Pulje 3
LSF
18. maj
13:00
LSF
Ølstykke FC
Serie 3 Pulje 3
123206
18-05 2024
14:00 Serie 1 Pulje 1
LSF
18. maj
14:00
LSF
Frederikssund IK
Serie 1 Pulje 1
130352
19-05 2024
12:00 U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
LSF
19. maj
12:00
LSF
Frem
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
105506
on22-05 2024
18:30 U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
LSF
Oversidder
22. maj
18:30
LSF
Oversidder
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
364337
on22-05 2024
19:00 U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår Pulje 2
LSF
22. maj
19:00
LSF
Måløv BK
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår Pulje 2
558238
on22-05 2024
19:00 8:8 M+45 2 - Forår Pulje 2
22. maj
19:00
LSF (1)
Herstedøster IC
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 2
558369
on22-05 2024
19:00 8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
22. maj
19:00
LSF (2)
Vallensbæk IF
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
836870
on22-05 2024
19:00 M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
LSF
Oversidder
22. maj
19:00
LSF
Oversidder
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
206545
on22-05 2024
20:15 M+32 1 - 2024 Pulje 2
LSF
22. maj
20:15
LSF
Køge BK
M+32 1 - 2024 Pulje 2

Log ind