Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. apr
10:00
Kr. Værløse IF
Måløv BK
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Orient GI
Lynge-Uggeløse IF
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Herstedøster IC (2)
Bagsværd BK
U9 piger 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Oversidder
Lynge-Uggeløse IF
U9 piger 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Snekkersten IF
Herstedøster IC (1)
U9 piger 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Lynge-Uggeløse IF
Herstedøster IC (2)
U9 piger 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Gladsaxe-Hero BK
IF Bytoften
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
FC Rudersdal
Kr. Værløse IF
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Lynge-Uggeløse IF
Gladsaxe-Hero BK
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Måløv BK
Orient GI
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Bagsværd BK
Herstedøster IC (1)
U9 piger 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Snekkersten IF
Oversidder
U9 piger 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Lynge-Uggeløse IF
Bagsværd BK
U9 piger 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Herstedøster IC (2)
Snekkersten IF
U9 piger 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Lynge-Uggeløse IF
IF Skjold Birkerød
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
IF Bytoften
FC Rudersdal
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Kr. Værløse IF
Orient GI
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Gladsaxe-Hero BK
FC Rudersdal
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Måløv BK
Lynge-Uggeløse IF
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Herstedøster IC (1)
Oversidder
U9 piger 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Bagsværd BK
Snekkersten IF
U9 piger 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Herstedøster IC (1)
Lynge-Uggeløse IF
U9 piger 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Oversidder
Herstedøster IC (2)
U9 piger 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Orient GI
IF Bytoften
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Gladsaxe-Hero BK
Kr. Værløse IF
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Lynge-Uggeløse IF
IF Bytoften
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
FC Rudersdal
Måløv BK
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
Lynge-Uggeløse IF
LSF
Serie 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Kr. Værløse IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
17:00
Lynge-Uggeløse IF
FIF, Hillerød
U13 Piger 8:8 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Lynge-Uggeløse IF
Blistrup SI
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Lynge-Uggeløse IF
FIF, Hillerød
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Lynge-Uggeløse IF
Annisse IF
M+32 2 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Lynge-Uggeløse IF
Fløng-Hedehusene
8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Lynge-Uggeløse IF
BSF
U13 Piger 8:8 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Frederikssund FB
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Lynge-Uggeløse IF
LSF
8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Lynge-Uggeløse IF
Måløv BK
Serie 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:15
Lynge-Uggeløse IF
Blovstrød IF (2)
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Lynge-Uggeløse IF
Hornbæk IF
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:45
Lynge-Uggeløse IF
Slagslunde-Ganløse IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:45
Lynge-Uggeløse IF
Ålholm IF
U13 Piger 8:8 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold
M+32 2 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Lynge-Uggeløse IF
Frederikssund IK
8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
|