Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. apr
17:30
Orient GI
Ishøj IF (1)
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Orient GI
BSF
U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:45
Orient GI
BK Vest, Rødovre
Serie 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
Orient GI
Værløse BK
Serie 4B - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Orient GI
Karlslunde IF
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Orient GI
IF Bytoften
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
Orient GI
Albertslund IF
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Orient GI
Albertslund IF
U13 Drenge 8:8 4 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Orient GI
FC Rudersdal
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Orient GI
B. 1973, Herlev
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:45
Orient GI
Roskilde Boldklub
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Orient GI
Oversidder
8:8 K+29 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
17:30
Orient GI
Ølstykke FC
U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:45
Orient GI
Brøndby Strand IK
Serie 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Orient GI
Glostrup
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Orient GI
Brøndbyernes IF
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Orient GI
Rebæk IF
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:45
Orient GI
Oversidder
Serie 4B - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Orient GI
Albertslund BS 72
U13 Drenge 8:8 4 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Orient GI
Herstedøster IC
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Orient GI
Albertslund BS 72
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Orient GI
Taastrup Idrætsforening (1)
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Orient GI
SBV 09
8:8 K+29 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Orient GI
BSF (2)
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Orient GI
B. 1973, Herlev
U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:45
Orient GI
Glostrup
Serie 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Orient GI
Lyngby Boldklub 1921
Serie 4B - Forår Pulje 2
|