MENU

Roskilde Idrætspark //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
978380 1
14-08 2022
Kl. 10:00
U11 Piger 3 8-mands (12) Efterår Pulje 2 Roskilde Boldklub Albertslund IF
616694 1 ti
16-08 2022
Kl. 19:30
U16 Drenge Reserve Øst E 2022 (07) P3 Roskilde BK Nykøbing FC
632922 2 on
17-08 2022
Kl. 17:30
U12 Drenge 1 8-mands (11) Efterår Pulje 2 Roskilde Boldklub Gladsaxe-Hero BK
722599 2 on
17-08 2022
Kl. 19:00
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 4 Roskilde Boldklub Herstedøster IC
662545 1 on
17-08 2022
Kl. 19:30
Serie 3 Pulje 6 Roskilde Boldklub TFC Odsherred
620098 2 to
18-08 2022
Kl. 17:30
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 2 Roskilde Boldklub Greve Fodbold
418759 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U8 piger 5-mands (15) beg. - 20. august Pulje 1 Orient GI Ølstykke FC
418760 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U8 piger 5-mands (15) beg. - 20. august Pulje 1 Køge BK T.G. 80 IF
418761 1
20-08 2022
Kl. 10:20
U8 piger 5-mands (15) beg. - 20. august Pulje 1 Roskilde Boldklub Sorø Freja
418762 1
20-08 2022
Kl. 10:20
U8 piger 5-mands (15) beg. - 20. august Pulje 1 Oversidder Orient GI
418763 1
20-08 2022
Kl. 10:40
U8 piger 5-mands (15) beg. - 20. august Pulje 1 T.G. 80 IF Roskilde Boldklub
418764 1
20-08 2022
Kl. 10:40
U8 piger 5-mands (15) beg. - 20. august Pulje 1 Ølstykke FC Køge BK
418765 1
20-08 2022
Kl. 11:00
U8 piger 5-mands (15) beg. - 20. august Pulje 1 Sorø Freja Oversidder
418766 1
20-08 2022
Kl. 11:00
U8 piger 5-mands (15) beg. - 20. august Pulje 1 Orient GI Køge BK
418767 1
20-08 2022
Kl. 11:20
U8 piger 5-mands (15) beg. - 20. august Pulje 1 Roskilde Boldklub Oversidder
418768 1
20-08 2022
Kl. 11:20
U8 piger 5-mands (15) beg. - 20. august Pulje 1 Ølstykke FC T.G. 80 IF
418769 1
20-08 2022
Kl. 11:40
U8 piger 5-mands (15) beg. - 20. august Pulje 1 Køge BK Sorø Freja
418885 1
20-08 2022
Kl. 11:40
U8 piger 5-mands (15) beg. - 20. august Pulje 1 Roskilde Boldklub Orient GI
418886 1
20-08 2022
Kl. 12:00
U8 piger 5-mands (15) beg. - 20. august Pulje 1 T.G. 80 IF Sorø Freja
418887 1
20-08 2022
Kl. 12:00
U8 piger 5-mands (15) beg. - 20. august Pulje 1 Oversidder Ølstykke FC
343427 3
20-08 2022
Kl. 14:00
2. Division - Grundspil 2022/23 Pulje 1 FC Roskilde Kolding IF
615184 2
21-08 2022
Kl. 10:00
U17 Drenge Øst 1 E 2022 (06) P1 Roskilde Boldklub (2) KB 2
635404 2
21-08 2022
Kl. 10:30
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 4 Roskilde Boldklub Raklev GI
721470 2
21-08 2022
Kl. 13:00
U13 Drenge 8-mands M (10) Efterår Pulje 1 Roskilde Boldklub Allerød Fodbold Klub
668031 2 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Serie 5 - Efterår Pulje 6 Roskilde Boldklub Gislinge BK
703526 3 ti
23-08 2022
Kl. 17:30
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 4 RB 1906 Nykøbing IF
602765 1 to
25-08 2022
Kl. 16:45
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 3 Roskilde Boldklub Stenløse BK
717279 3 to
25-08 2022
Kl. 20:00
8-M+40 2 - Efterår Pulje 5 Roskilde Boldklub Solrød FC
325294 2
27-08 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 2 8M (10) efterår Pulje A Roskilde Boldklub FC Helsingør
978402 3
27-08 2022
Kl. 10:00
U11 Piger 3 8-mands (12) Efterår Pulje 2 Roskilde Boldklub Taastrup FC
661366 2
28-08 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 2 Roskilde Boldklub BSF
672548 3
28-08 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge 1 8-mands (12) Efterår Pulje 2 Roskilde Boldklub Slagelse B&I
609388 3
28-08 2022
Kl. 11:30
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 3 Roskilde Boldklub Solrød FC
668038 3 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
Serie 5 - Efterår Pulje 6 Roskilde Boldklub Hagested IF
822971 1 ti
30-08 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 9 Vindinge Skole Klostermarksskolen
822972 1 ti
30-08 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 9 Læringshuset Vestegnens Privatskole
822973 1 ti
30-08 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 9 Vindinge Skole Læringshuset
822974 1 ti
30-08 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 9 Klostermarksskolen Vestegnens Privatskole
822975 1 ti
30-08 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 9 Vestegnens Privatskole Vindinge Skole
822976 1 ti
30-08 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 9 Klostermarksskolen Læringshuset
672551 4 ti
30-08 2022
Kl. 18:45
U11 Drenge 1 8-mands (12) Efterår Pulje 2 Roskilde Boldklub Oversidder
632942 4 on
31-08 2022
Kl. 18:00
U12 Drenge 1 8-mands (11) Efterår Pulje 2 Roskilde Boldklub Holbæk B&I
644651 4 to
01-09 2022
Kl. 17:30
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 2 Roskilde Boldklub Såby Fodbold
722608 4 to
01-09 2022
Kl. 17:30
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 4 Roskilde Boldklub Albertslund IF
615196 4 fr
02-09 2022
Kl. 19:30
U17 Drenge Øst 1 E 2022 (06) P1 Roskilde Boldklub (2) Slagelse B&I
693170 4
03-09 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3 Roskilde Boldklub Taastrup FC
343647 5
03-09 2022
Kl. 14:00
2. Division - Grundspil 2022/23 Pulje 1 FC Roskilde Aarhus Fremad
635413 4
04-09 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 4 Roskilde Boldklub Tølløse BK
669028 2
04-09 2022
Kl. 11:15
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 6 Roskilde Boldklub VG Fodbold (2)
822679 1 ti
06-09 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 14 Læringshuset Absalons Skole
822680 1 ti
06-09 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 14 Sengeløse Skole Albertslund Lille Skole
822681 1 ti
06-09 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 14 Læringshuset Sengeløse Skole
822682 1 ti
06-09 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 14 Absalons Skole Albertslund Lille Skole
822683 1 ti
06-09 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 14 Albertslund Lille Skole Læringshuset
822684 1 ti
06-09 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 14 Absalons Skole Sengeløse Skole
721399 4 ti
06-09 2022
Kl. 19:00
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår Pulje 4 RB 1906 VG Fodbold
822685 1 on
07-09 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 15 Skt. Josefs Skole - Roskilde Lynghøjskolen
822686 1 on
07-09 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 15 Klostermarksskolen Vindinge Skole
822687 1 on
07-09 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 15 Skt. Josefs Skole - Roskilde Klostermarksskolen
822688 1 on
07-09 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 15 Lynghøjskolen Vindinge Skole
822689 1 on
07-09 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 15 Vindinge Skole Skt. Josefs Skole - Roskilde
822690 1 on
07-09 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 15 Lynghøjskolen Klostermarksskolen
703560 5 on
07-09 2022
Kl. 18:00
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 4 RB 1906 Fløng-Hedehusene Fodbold
721496 5
10-09 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge 8-mands M (10) Efterår Pulje 1 Roskilde Boldklub FC Nakskov
669069 4
10-09 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 2 Roskilde Boldklub Himmelev-Veddelev BK
978557 5
10-09 2022
Kl. 10:00
U11 Piger 3 8-mands (12) Efterår Pulje 2 Roskilde Boldklub Hundige BK
722615 5
10-09 2022
Kl. 11:15
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 4 Roskilde Boldklub Rosenhøj BK
613497 5
10-09 2022
Kl. 11:30
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 3 Roskilde Boldklub FFB
920354 1
11-09 2022
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 4 Oversidder Rosenhøj BK
920355 1
11-09 2022
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 4 Roskilde Boldklub Glostrup
920356 1
11-09 2022
Kl. 10:25
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 4 Brøndbyernes IF Albertslund IF
920357 1
11-09 2022
Kl. 10:25
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 4 Glostrup Oversidder
920358 1
11-09 2022
Kl. 10:50
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 4 Rosenhøj BK Brøndbyernes IF
920394 1
11-09 2022
Kl. 10:50
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 4 Albertslund IF Roskilde Boldklub
920395 1
11-09 2022
Kl. 11:15
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 4 Glostrup Rosenhøj BK
920396 1
11-09 2022
Kl. 11:15
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 4 Oversidder Albertslund IF
920529 1
11-09 2022
Kl. 11:40
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 4 Roskilde Boldklub Brøndbyernes IF
921922 1
11-09 2022
Kl. 11:40
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 4 Rosenhøj BK Albertslund IF
921923 1
11-09 2022
Kl. 12:05
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 4 Brøndbyernes IF Glostrup
921924 1
11-09 2022
Kl. 12:05
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 4 Roskilde Boldklub Oversidder

Log ind