MENU

Avedøre Stadion Kunstgræs //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
484245
20-09 2020
Kl. 12:00
Træningskamp U13 Liga 1 Drenge Pulje 1 BK Friheden Holbæk B&I
ANN
696235
6
20-09 2020
Kl. 14:00
U16 Piger M (05-06) Efterår Mester Hvidovre IF HIK
7 - 2
725011 6 ma
21-09 2020
Kl. 17:45
U13 Drenge M (08) 8M Efterår Mester B Hvidovre IF 2 HIK 2
239297 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
De Seks - 7-mands Pulje 1 Avedøre - 329 AIF - 329
967974 2 ma
21-09 2020
Kl. 19:00
M+50 M 7M Efterår P1 Hvidovre IF/ Friheden Fremad Valby
196809 6 ti
22-09 2020
Kl. 18:00
U14 Drenge (07) 7M Efterår P1 Hvidovre IF Hekla
767901 5 ti
22-09 2020
Kl. 18:30
Kvinde Senior 1 7M Efterår P2 Hvidovre IF Oversidder
653342 7 ti
22-09 2020
Kl. 20:30
8-M+40 2 - Efterår Pulje 5 Rebæk IF Glostrup
653598 7 on
23-09 2020
Kl. 18:30
8-M+45 2 - Efterår Pulje 2 Avedøre IF Vallensbæk IF
644773 16 on
23-09 2020
Kl. 20:30
M+32 Øst Efterår 2020 Øst Hvidovre IF AB
636477 7 fr
25-09 2020
Kl. 18:00
U16 Drenge 1 (05) Efterår Pulje 1 BK Friheden Værløse BK
527291 7
26-09 2020
Kl. 11:00
Serie 3 Pulje 4 Avedøre IF Nerashté, Ballerup
196842 6 ma
28-09 2020
Kl. 18:30
U16 Piger (05-06) 7M Efterår P1 Hvidovre IF Nørrebro United
653346 8 ti
29-09 2020
Kl. 20:30
8-M+40 2 - Efterår Pulje 5 Rebæk IF Glostrup 95
750969 3 on
30-09 2020
Kl. 19:00
Ungdomspokalen U14 Piger (07) 20/21 Pulje 1 Hvidovre IF (1) Nykøbing FC (Liga2)
196983 5 on
30-09 2020
Kl. 20:30
M+50 1 7M Efterår P1 Hvidovre IF Oversidder
654226 8
03-10 2020
Kl. 11:30
U13 Drenge 8-mands M (08) Efterår Pulje 2 BK Friheden Virum-Sorgenfri BK
333730 7
03-10 2020
Kl. 13:00
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 5 BK Friheden Frem
908049 3
04-10 2020
Kl. 12:00
U14 Piger 1 (07) 7M Efterår P2 Hvidovre IF Tårnby FF
725017 8 ma
05-10 2020
Kl. 17:45
U13 Drenge M (08) 8M Efterår Mester B Hvidovre IF 2 B 93 2
239298 ma
05-10 2020
Kl. 18:00
De Seks - 7-mands Pulje 1 Avedøre - 337 Mosede - 337
333378 8 ti
06-10 2020
Kl. 17:45
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 1 Hvidovre IF A27
767927 7 ti
06-10 2020
Kl. 18:30
Kvinde Senior 1 7M Efterår P2 Hvidovre IF Nørrebro United 2
328821 8 ti
06-10 2020
Kl. 19:00
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 1 Hvidovre IF AB
636464 3 on
07-10 2020
Kl. 18:30
U16 Drenge 1 (05) Efterår Pulje 1 BK Friheden FC Rudersdal
968013 4 on
07-10 2020
Kl. 19:30
M+50 M 7M Efterår P1 Hvidovre IF/ Friheden Rødovre
635123 9 fr
09-10 2020
Kl. 18:00
U19 Drenge 1 (02-03) Efterår Pulje 2 BK Friheden FFB
527303 9
10-10 2020
Kl. 11:00
Serie 3 Pulje 4 Avedøre IF Herstedøster IC
333733 8
10-10 2020
Kl. 13:00
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 5 BK Friheden Måløv BK
907281 8 on
14-10 2020
Kl. 19:00
M+50 2 Efterår Pulje 1 Rosenhøj BK Valby Bk.
603072 5 ma
19-10 2020
Kl. 20:00
U21 A, 2020 efterår (1999 og yngre) Pulje 2 Hvidovre IF Skjold

Log ind