Strøbyhallen Kunstgræs

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
581917
fr23-02 2024
19:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 11 Hellested IF Karise IK
23. feb
19:00
Hellested IF
Karise IK
786612
24-02 2024
12:00 VinterBOLD U-16 drenge 3-4 Pulje 5 Store Heddinge BK B. 73, Slagelse
24. feb
12:00
Store Heddinge BK
B. 73, Slagelse
861478
25-02 2024
10:30 VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 Pulje 1 AIK 65 Strøby Fodbold Vordingborg IF 2
25. feb
10:30
AIK 65 Strøby Fodbold
Vordingborg IF 2
956860
25-02 2024
12:00 VinterBOLD Kvindesenior 2 Pulje 2 AIK 65 Strøby Fodbold Hvalsø IF
25. feb
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Hvalsø IF
652788
25-02 2024
14:00 Træningskamp Serie 5 Pulje 1 Store Heddinge BK (3) Kundby IF
ANN
25. feb
14:00
Store Heddinge BK (3)
Kundby IF
ANN
584151
25-02 2024
16:00 VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 3 AIK 65 Strøby Fodbold FB
25. feb
16:00
AIK 65 Strøby Fodbold
FB
651868
02-03 2024
14:00 Træningskamp Serie 1 Pulje 1 Store Heddinge BK Gørslev IF
02. mar
14:00
Store Heddinge BK
Gørslev IF
652787
02-03 2024
16:00 Træningskamp Serie 4 Pulje 1 Store Heddinge BK (6) Hårlev BK (3)
02. mar
16:00
Store Heddinge BK (6)
Hårlev BK (3)
584216
03-03 2024
12:00 VinterBOLD U-15 piger 2 Pulje 2 Hårlev BK Oversidder
03. mar
12:00
Hårlev BK
Oversidder
581925
fr08-03 2024
19:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 11 Hellested IF Vemmelev Boldklub (1)
08. mar
19:00
Hellested IF
Vemmelev Boldklub (1)
785992
09-03 2024
10:30 VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 Pulje 1 AIK 65 Strøby Fodbold FC Storebælt
09. mar
10:30
AIK 65 Strøby Fodbold
FC Storebælt
786621
09-03 2024
16:00 VinterBOLD U-16 drenge 3-4 Pulje 5 AIK 65 Strøby Fodbold B. 73, Slagelse
09. mar
16:00
AIK 65 Strøby Fodbold
B. 73, Slagelse
905243
10-03 2024
10:30 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 6 AIK 65 Strøby Fodbold Ørslev GIF (V)
UDS
10. mar
10:30
AIK 65 Strøby Fodbold
Ørslev GIF (V)
UDS
652789
10-03 2024
12:00 Træningskamp Serie 5 Pulje 1 Store Heddinge BK Lellinge IF (1)
10. mar
12:00
Store Heddinge BK
Lellinge IF (1)
584161
10-03 2024
14:00 VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 3 AIK 65 Strøby Fodbold AB Tårnby
10. mar
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
AB Tårnby
583122
10-03 2024
16:00 VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 7 AIK 65 Strøby Fodbold Sorø Freja
10. mar
16:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Sorø Freja
480367
ti12-03 2024
19:00 Træningskamp Serie 3 Pulje 1 AIK 65 Strøby Fodbold (6) Hårlev BK
12. mar
19:00
AIK 65 Strøby Fodbold (6)
Hårlev BK
905248
16-03 2024
10:30 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 6 Store Heddinge BK AIK 65 Strøby Fodbold
16. mar
10:30
Store Heddinge BK
AIK 65 Strøby Fodbold
926338
16-03 2024
12:00 VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 4 AIK 65 Strøby Fodbold Kastrup
16. mar
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Kastrup
786625
16-03 2024
14:00 VinterBOLD U-16 drenge 3-4 Pulje 5 AIK 65 Strøby Fodbold Høng GF
16. mar
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Høng GF
786623
16-03 2024
16:00 VinterBOLD U-16 drenge 3-4 Pulje 5 Store Heddinge BK Oversidder
16. mar
16:00
Store Heddinge BK
Oversidder
584543
17-03 2024
12:00 VinterBOLD U-15 piger 2 Pulje 2 Hårlev BK Oversidder
17. mar
12:00
Hårlev BK
Oversidder
956871
17-03 2024
14:00 VinterBOLD Kvindesenior 2 Pulje 2 AIK 65 Strøby Fodbold Oversidder
17. mar
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Oversidder
583125
17-03 2024
16:00 VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 7 AIK 65 Strøby Fodbold Herlufsholm GF
17. mar
16:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Herlufsholm GF

Log ind