MENU

Lyngehallen Kunstgræs //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
290264 2 to
20-01 2022
Kl. 20:15
VinterBOLD M+50 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub IF Skjold Birkerød
879021 5
23-01 2022
Kl. 12:30
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 1 Lynge-Uggeløse IF Allerød Fodbold Klub (1)
933553 5 ma
24-01 2022
Kl. 20:15
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 1 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Oversidder
897417 4
29-01 2022
Kl. 10:00
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 2 Lynge-Uggeløse IF Ølstykke FC
675137 5
29-01 2022
Kl. 10:00
VinterBold U11 Drenge 3 (11) 8v8 Pulje 3 Lynge-Uggeløse IF Helsinge Fodbold
766674 15
30-01 2022
Kl. 10:00
VinterBold U9 Piger 2 (13) 5v5 Pulje 1 Greve Fodbold Allerød Fodbold Klub
766675 15
30-01 2022
Kl. 10:00
VinterBold U9 Piger 2 (13) 5v5 Pulje 1 Nørrebro United 2 Sundby BK
400116 7
30-01 2022
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 Pulje 3 IF Skjold Birkerød 4 Allerød Fodbold Klub 4
400119 7
30-01 2022
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 Pulje 3 Herlev IF 4 Frederiksværk Fodbold Klub 2
400125 7
30-01 2022
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 Pulje 3 IF Skjold Birkerød 4 Frederiksværk Fodbold Klub 2
400126 7
30-01 2022
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 Pulje 3 Herlev IF 4 Allerød Fodbold Klub 4
766676 15
30-01 2022
Kl. 10:25
VinterBold U9 Piger 2 (13) 5v5 Pulje 1 Sundby BK Greve Fodbold
766677 15
30-01 2022
Kl. 10:25
VinterBold U9 Piger 2 (13) 5v5 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Nørrebro United 2
766678 15
30-01 2022
Kl. 10:50
VinterBold U9 Piger 2 (13) 5v5 Pulje 1 Greve Fodbold Nørrebro United 2
400151 7
30-01 2022
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 Pulje 3 IF Skjold Birkerød 4 Herlev IF 4
400180 7
30-01 2022
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 Pulje 3 Allerød Fodbold Klub 4 Frederiksværk Fodbold Klub 2
766679 15
30-01 2022
Kl. 10:50
VinterBold U9 Piger 2 (13) 5v5 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Sundby BK
933556 6 ma
31-01 2022
Kl. 20:15
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 1 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Bagsværd BK
867086 5 on
02-02 2022
Kl. 20:15
VinterBOLD M+45 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Albertslund BS 72
869001 4
06-02 2022
Kl. 14:30
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 2 Lynge-Uggeløse IF Stenløse BK
867696 6 on
09-02 2022
Kl. 20:15
VinterBOLD M+32 2 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Husum Bk
290270 5 to
10-02 2022
Kl. 20:15
VinterBOLD M+50 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Kirke Hyllinge IF
897427 6
12-02 2022
Kl. 10:00
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 2 Lynge-Uggeløse IF FC Holte

Log ind