Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:45
Herlev IF
Greve Fodbold
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Herlev IF
Ballerup BK
UHT
Serie 4B - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Herlev IF
Oversidder
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
Herlev IF
FC Holte
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Herlev IF
Hareskov IF (1)
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Herlev IF
Fredensborg BI
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:15
Herlev IF
Brøndbyernes IF
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:30
Herlev IF
Hareskov IF
8:8 U13 Piger 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:15
Herlev IF
Ishøj IF
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Herlev IF
IF Skjold Birkerød
M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Herlev IF
BSF (2)
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Herlev IF
B. 1973, Herlev
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:30
Herlev IF
BK Avarta
Serie 4B - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:45
Herlev IF
FC Rudersdal
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Herlev IF
Mørkhøj Sportsklub
M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Herlev IF
Hundested IK
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Herlev IF
LSF
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Herlev IF
Høje Gladsaxe IF
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Herlev IF
Solrød FC
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Herlev IF
Oversidder
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:30
Herlev IF
Bagsværd BK
8:8 U13 Piger 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Herlev IF
Herstedøster IC
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Herlev IF
Herstedøster IC
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Herlev IF
Værløse BK
Serie 4B - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Herlev IF
Karlslunde IF
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:45
Herlev IF
Bagsværd BK
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Herlev IF
Melby-Liseleje IF
M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Herlev IF
Måløv BK
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 3
|