Birkerød Stadion

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
364873
19-05 2024
14:00 8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
UHT
19. maj
14:00
IF Skjold Birkerød
Humlebæk BK
UHT
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
287945
ma20-05 2024
19:45 M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
20. maj
19:45
Skjold Birkerød
Humlebæk BK
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
120047
ti21-05 2024
18:30 U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
21. maj
18:30
IF Skjold Birkerød (2)
Virum-Sorgenfri BK
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
195370
ti21-05 2024
18:30 U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
21. maj
18:30
IF Skjold Birkerød
Slangerup & Omegn IF
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
526633
to23-05 2024
18:30 8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 1
Oversidder
23. maj
18:30
IF Skjold Birkerød
Oversidder
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 1
386942
to23-05 2024
19:00 M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
23. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
FC Rudersdal
M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
120743
fr24-05 2024
18:00 Serie 5 - Forår Pulje 2
24. maj
18:00
IF Skjold Birkerød
Kvistgård IF
Serie 5 - Forår Pulje 2
152569
25-05 2024
10:00 U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
25. maj
10:00
IF Skjold Birkerød
Lyngby Boldklub 1921
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
188753
25-05 2024
10:00 U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
25. maj
10:00
IF Skjold Birkerød
Helsingør IF Fodbold
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
363831
25-05 2024
10:00 U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
25. maj
10:00
IF Skjold Birkerød (1)
Næstved I.F.
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
708262
25-05 2024
11:30 U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
25. maj
11:30
IF Skjold Birkerød
Farum BK
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
811070
25-05 2024
11:30 U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
25. maj
11:30
IF Skjold Birkerød
Bagsværd BK
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
603680
25-05 2024
12:00 Sjællandsserien Pulje 1
25. maj
12:00
IF Skjold Birkerød
FC Rudersdal
Sjællandsserien Pulje 1
184911
25-05 2024
13:00 Serie 3 Pulje 2
UHT
25. maj
13:00
IF Skjold Birkerød (1)
Snekkersten IF (2)
UHT
Serie 3 Pulje 2
120060
25-05 2024
13:00 U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
25. maj
13:00
IF Skjold Birkerød (2)
Hillerød Fodbold
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
561149
25-05 2024
14:30 8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
25. maj
14:30
IF Skjold Birkerød
Snekkersten IF
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
590706
25-05 2024
16:00 U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
25. maj
16:00
IF Skjold Birkerød (3)
Bagsværd BK
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
561672
26-05 2024
10:00 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
26. maj
10:00
Hørsholm-Usserød IK (2)
Helsingør IF Fodbold
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
561708
26-05 2024
10:00 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
26. maj
10:00
IF Skjold Birkerød
Bagsværd BK
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
898224
26-05 2024
10:00 Ungdomspokalen U15 Drenge B (09) 23/24 Pulje 1
26. maj
10:00
VG Fodbold (rk.2)
Vordingborg IF (rk.2)
Ungdomspokalen U15 Drenge B (09) 23/24 Pulje 1
561709
26-05 2024
10:25 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
26. maj
10:25
B. 1973, Herlev
Hørsholm-Usserød IK (3)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
561710
26-05 2024
10:25 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
26. maj
10:25
Bagsværd BK
Hørsholm-Usserød IK (2)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
561711
26-05 2024
10:50 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
26. maj
10:50
Helsingør IF Fodbold
Hørsholm-Usserød IK (3)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
561712
26-05 2024
10:50 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
26. maj
10:50
B. 1973, Herlev
IF Skjold Birkerød
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
561714
26-05 2024
11:30 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
26. maj
11:30
Bagsværd BK
Helsingør IF Fodbold
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
561715
26-05 2024
11:30 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
26. maj
11:30
Hørsholm-Usserød IK (2)
B. 1973, Herlev
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
561716
26-05 2024
11:55 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
26. maj
11:55
Hørsholm-Usserød IK (3)
IF Skjold Birkerød
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
561717
26-05 2024
11:55 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
26. maj
11:55
Helsingør IF Fodbold
B. 1973, Herlev
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
108438
26-05 2024
12:00 Ungdomspokalen U14 Drenge B (10) 23/24 Pulje 1
26. maj
12:00
B. 73, Slagelse (rk.2) (1)
FC Nakskov (rk.2)
Ungdomspokalen U14 Drenge B (10) 23/24 Pulje 1
561718
26-05 2024
12:20 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
26. maj
12:20
Hørsholm-Usserød IK (3)
Bagsværd BK
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
561720
26-05 2024
12:20 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
26. maj
12:20
IF Skjold Birkerød
Hørsholm-Usserød IK (2)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
844014
26-05 2024
14:00 Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
26. maj
14:00
IF Skjold Birkerød
VTF (Vejby/Tisvilde)
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
195392
26-05 2024
14:00 U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
26. maj
14:00
IF Skjold Birkerød
Melby-Liseleje IF
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
108436
26-05 2024
14:00 Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
26. maj
14:00
Slagelse B&I (Liga 3)
Lyngby Boldklub 1921 (Liga 1)
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
918804
26-05 2024
16:00 U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
26. maj
16:00
IF Skjold Birkerød
Raklev GI
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
386946
ma27-05 2024
19:00 M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
27. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
Mørkhøj Sportsklub
M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
846937
ti28-05 2024
19:00 M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
28. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
Ølstykke FC (2)
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
980901
ti28-05 2024
19:00 8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
28. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
IF Bytoften
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
836357
on29-05 2024
18:00 U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
29. maj
18:00
IF Skjold Birkerød
Ålholm IF
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
195380
on29-05 2024
18:30 U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
29. maj
18:30
IF Skjold Birkerød
Nødebo IF
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
322780
on29-05 2024
18:30 Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
29. maj
18:30
Brøndbyernes IF (Liga 1)
Lyngby Boldklub 1921 (Liga 1)
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
184975
to30-05 2024
19:00 Serie 3 Pulje 2
AB
30. maj
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
AB
Serie 3 Pulje 2
132077
01-06 2024
13:00 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
01. jun
13:00
IF Skjold Birkerød
Hørsholm-Usserød IK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
359955
01-06 2024
13:00 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
01. jun
13:00
IF Skjold Birkerød
Virum-Sorgenfri BK (1)
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
561152
01-06 2024
14:30 8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
01. jun
14:30
IF Skjold Birkerød
Gladsaxe-Hero BK
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
311351
01-06 2024
15:30 Serie 3 Pulje 3
UHT
01. jun
15:30
IF Skjold Birkerød (2)
Farum BK (2)
UHT
Serie 3 Pulje 3
122056
01-06 2024
16:00 U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
01. jun
16:00
IF Skjold Birkerød (2)
Orient GI
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
534117
02-06 2024
13:00 U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
02. jun
13:00
IF Skjold Birkerød
Snekkersten IF
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
365044
02-06 2024
14:00 8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
02. jun
14:00
IF Skjold Birkerød
Hørsholm-Usserød IK
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
919195
02-06 2024
16:00 U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
02. jun
16:00
IF Skjold Birkerød
Greve Fodbold
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
287973
ma03-06 2024
19:45 M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
03. jun
19:45
Skjold Birkerød
Farum BK
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
520946
ti04-06 2024
19:00 8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
04. jun
19:00
IF Skjold Birkerød
Brødeskov IF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
527631
on05-06 2024
18:30 8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 1
05. jun
18:30
IF Skjold Birkerød
Hillerød Fodbold
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 1
121415
fr07-06 2024
18:00 Serie 5 - Forår Pulje 2
Oversidder
07. jun
18:00
IF Skjold Birkerød
Oversidder
Serie 5 - Forår Pulje 2
188763
08-06 2024
10:00 U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
08. jun
10:00
IF Skjold Birkerød
Espergærde IF
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
708505
08-06 2024
11:30 U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
08. jun
11:30
IF Skjold Birkerød
Virum-Sorgenfri BK
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
603749
08-06 2024
12:00 Sjællandsserien Pulje 1
08. jun
12:00
IF Skjold Birkerød
Frem Hellebæk
Sjællandsserien Pulje 1
152577
08-06 2024
14:30 U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
08. jun
14:30
IF Skjold Birkerød
Lynge-Uggeløse IF
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
590716
08-06 2024
16:00 U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
08. jun
16:00
IF Skjold Birkerød (3)
Hareskov IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
359851
09-06 2024
10:00 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
09. jun
10:00
IF Skjold Birkerød
Fredensborg BI
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
782559
09-06 2024
11:00 U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
09. jun
11:00
IF Skjold Birkerød
Lundtofte Boldklub
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
965427
09-06 2024
11:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
09. jun
11:00
IF Skjold Birkerød
Hillerød Fodbold
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
844413
09-06 2024
14:00 Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
09. jun
14:00
IF Skjold Birkerød
Melby-Liseleje IF
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
365048
09-06 2024
14:00 8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
09. jun
14:00
IF Skjold Birkerød
Brede IF
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
361066
ti11-06 2024
18:30 8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
11. jun
18:30
IF Skjold Birkerød
Bagsværd BK
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
846950
ti11-06 2024
19:00 M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
11. jun
19:00
IF Skjold Birkerød
ORI-Fodbold
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
980908
ti11-06 2024
19:00 8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
11. jun
19:00
IF Skjold Birkerød
Espergærde IF
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
120246
on12-06 2024
19:00 Serie 5 - Forår Pulje 2
12. jun
19:00
IF Skjold Birkerød
Snekkersten IF (1)
Serie 5 - Forår Pulje 2
188743
on12-06 2024
19:00 U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
12. jun
19:00
IF Skjold Birkerød
Slagslunde-Ganløse IF
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
327411
to13-06 2024
19:00 Serie 3 Pulje 3
LSF
13. jun
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
LSF
Serie 3 Pulje 3
305499
15-06 2024
10:00 U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
15. jun
10:00
IF Skjold Birkerød
Gladsaxe-Hero BK
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
363876
15-06 2024
10:00 U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
15. jun
10:00
IF Skjold Birkerød (1)
Rosenhøj BK
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
836367
15-06 2024
11:30 U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
15. jun
11:30
IF Skjold Birkerød
FC Rudersdal
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
265480
15-06 2024
13:00 Serie 3 Pulje 2
15. jun
13:00
IF Skjold Birkerød (1)
Ålholm IF (1)
Serie 3 Pulje 2
359965
15-06 2024
13:00 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
15. jun
13:00
IF Skjold Birkerød
Lyngby Boldklub 1921
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
152858
15-06 2024
13:00 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
15. jun
13:00
IF Skjold Birkerød
FC Rudersdal
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
195468
15-06 2024
14:00 U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
Oversidder
15. jun
14:00
IF Skjold Birkerød
Oversidder
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
962415
16-06 2024
12:00 U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
16. jun
12:00
IF Skjold Birkerød
Helsinge Fodbold
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
534154
16-06 2024
13:00 U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
16. jun
13:00
IF Skjold Birkerød
Værløse BK
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
919205
16-06 2024
14:00 U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
16. jun
14:00
IF Skjold Birkerød
Køge BK
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
363823
on19-06 2024
18:00 U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
19. jun
18:00
IF Skjold Birkerød (1)
Lyngby Boldklub 1921
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1

Log ind