MENU

Solrød Idrætscenter //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
695203 1 ma
21-09 2020
Kl. 17:30
U11 Drenge SU 8-mands (10) Efterår Pulje 3 Solrød FC Farum BK (2)
656986 7 ma
21-09 2020
Kl. 20:00
M+40 2 Pulje 1 Solrød FC Nivå-Kokkedal FK
660511 7 on
23-09 2020
Kl. 17:45
U11 Drenge 2 8-mands (10) Efterår Pulje 5 Solrød FC Ringsted IF
637885 7
26-09 2020
Kl. 10:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 4 Solrød FC MB
333756 6
26-09 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 6 Solrød FC Oversidder
638452 7
26-09 2020
Kl. 13:00
U14 Drenge Mester (07) Efterår Pulje 1 Solrød FC Køge BK
730727 9
26-09 2020
Kl. 13:00
1.division 2020/21 Pulje 2 Solrød FC Herlufsholm
544777 7
26-09 2020
Kl. 14:00
Serie 3 Pulje 5 Solrød FC INVICTUS XI
636095 7
26-09 2020
Kl. 14:30
U17 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 3 Solrød FC Hareskov IF
663387 7
27-09 2020
Kl. 10:00
U11 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Solrød FC Brøndbyernes IF
694831 6
27-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge SU 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Solrød FC Himmelev-Veddelev BK
319622 1
27-09 2020
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 Holbæk B&I BSF
317434 1
27-09 2020
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 Orient GI Vallensbæk IF
317741 1
27-09 2020
Kl. 10:18
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 Brede IF Solrød FC
319623 1
27-09 2020
Kl. 10:18
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 Solrød FC Oversidder
319624 1
27-09 2020
Kl. 10:36
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 Brøndbyernes IF Holbæk B&I
317742 1
27-09 2020
Kl. 10:36
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 BSV af 2016 Orient GI
317745 1
27-09 2020
Kl. 10:54
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 Vallensbæk IF Brede IF
319625 1
27-09 2020
Kl. 10:54
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 BSF Solrød FC
628891 7
27-09 2020
Kl. 11:00
Serie 5 - Efterår Pulje 4 Solrød FC (3) New City
320505 1
27-09 2020
Kl. 11:12
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 Oversidder Brøndbyernes IF
317746 1
27-09 2020
Kl. 11:12
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 Solrød FC BSV af 2016
695677 7
27-09 2020
Kl. 11:15
U11 Drenge SU 8-mands (10) Efterår Pulje 3 Solrød FC Roskilde Boldklub
317747 1
27-09 2020
Kl. 11:30
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 Orient GI Brede IF
320508 1
27-09 2020
Kl. 11:30
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 Holbæk B&I Solrød FC
320511 1
27-09 2020
Kl. 11:48
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 Brøndbyernes IF BSF
317748 1
27-09 2020
Kl. 11:48
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 BSV af 2016 Vallensbæk IF
319568 1
27-09 2020
Kl. 12:06
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 Solrød FC Orient GI
320512 1
27-09 2020
Kl. 12:06
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 Oversidder Holbæk B&I
320513 1
27-09 2020
Kl. 12:24
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 Solrød FC Brøndbyernes IF
319569 1
27-09 2020
Kl. 12:24
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 Brede IF BSV af 2016
319570 1
27-09 2020
Kl. 12:42
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 Vallensbæk IF Solrød FC
320514 1
27-09 2020
Kl. 12:42
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 BSF Oversidder
659322 7
27-09 2020
Kl. 14:30
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår Pulje 3 Solrød FC Ejby IF 1968
637837 1 ma
28-09 2020
Kl. 18:30
U15 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 4 Solrød FC Præstø IF
656140 8 ti
29-09 2020
Kl. 17:30
U13 Piger 8-mands 2 (08) Efterår Pulje 1 Solrød FC Oversidder
651297 8 on
30-09 2020
Kl. 17:30
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 4 Solrød FC Avedøre BK
654330 8 on
30-09 2020
Kl. 18:30
U13 Drenge 8-mands 1 (08) Efterår Pulje 2 Solrød FC Ringsted IF
695666 5 on
30-09 2020
Kl. 18:30
U11 Drenge SU 8-mands (10) Efterår Pulje 3 Solrød FC KFUM BK, Roskilde
505621 2
03-10 2020
Kl. 09:00
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 4 Solrød FC (2) AIK 65 Strøby Fodbold
519270 1
03-10 2020
Kl. 09:00
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 4 Hundige BK Solrød FC (1)
519271 1
03-10 2020
Kl. 09:25
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 4 Solrød FC (2) Hundige BK
505622 2
03-10 2020
Kl. 09:25
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 4 Solrød FC (1) AIK 65 Strøby Fodbold
505623 2
03-10 2020
Kl. 09:50
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 4 Solrød FC (1) Solrød FC (2)
519272 1
03-10 2020
Kl. 09:50
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 4 Hundige BK AIK 65 Strøby Fodbold
654306 3
03-10 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 8-mands 1 (08) Efterår Pulje 2 Solrød FC Vallensbæk IF
639146 8
03-10 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 2 Solrød FC Asnæs BK
637946 8
03-10 2020
Kl. 10:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 4 Solrød FC Toksværd Olstrup Fodbold
505758 2
03-10 2020
Kl. 11:00
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 5 Herstedøster IC IF Bytoften
519325 1
03-10 2020
Kl. 11:00
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 5 Solrød FC (3) Taastrup FC
519326 1
03-10 2020
Kl. 11:25
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 5 Herstedøster IC Solrød FC (3)
505759 2
03-10 2020
Kl. 11:25
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 5 Taastrup FC IF Bytoften
505760 2
03-10 2020
Kl. 11:50
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 5 Taastrup FC Herstedøster IC
519327 1
03-10 2020
Kl. 11:50
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 5 Solrød FC (3) IF Bytoften
636098 8
03-10 2020
Kl. 13:30
U17 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 3 Solrød FC BK Friheden
509517 8
03-10 2020
Kl. 14:00
Sjællandsserien Pulje 2 Solrød FC Væggerløse
663390 8
04-10 2020
Kl. 10:00
U11 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Solrød FC Roskilde Pigefodbold
755954 1
04-10 2020
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 4.10 Pulje 2 Ringsted IF Himmelev-Veddelev BK
755955 1
04-10 2020
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 4.10 Pulje 2 Solrød FC Næstved I.F. (1)
755956 1
04-10 2020
Kl. 10:45
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 4.10 Pulje 2 Himmelev-Veddelev BK Solrød FC
755957 1
04-10 2020
Kl. 10:45
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 4.10 Pulje 2 Næstved I.F. (1) Ringsted IF
631404 8
04-10 2020
Kl. 11:00
Serie 5 - Efterår Pulje 8 Solrød FC (1) NNU
695681 8
04-10 2020
Kl. 11:15
U11 Drenge SU 8-mands (10) Efterår Pulje 3 Solrød FC Slagelse B&I
755958 1
04-10 2020
Kl. 11:30
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 4.10 Pulje 2 Himmelev-Veddelev BK Næstved I.F. (1)
755959 1
04-10 2020
Kl. 11:30
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 4.10 Pulje 2 Ringsted IF Solrød FC
649275 8
04-10 2020
Kl. 12:30
U16 Piger 1 (05) Efterår Pulje 2 Solrød FC Herlufsholm GF
659400 8
04-10 2020
Kl. 13:30
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår Pulje 3 Solrød FC VG Fodbold
635783 8
04-10 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge Mester (04) Efterår Pulje 1 Solrød FC Hillerød Fodbold
636795 8
04-10 2020
Kl. 15:00
U15 Drenge Mester (06) Efterår Pulje 1 Solrød FC Vordingborg IF
656996 9 ma
05-10 2020
Kl. 20:00
M+40 2 Pulje 1 Solrød FC Kirke Hyllinge IF
756328 2 ti
06-10 2020
Kl. 16:00
Sydbank Pokalen 2020/21 Pulje 1 Solrød FC B 93
656143 9 ti
06-10 2020
Kl. 17:15
U13 Piger 8-mands 2 (08) Efterår Pulje 1 Solrød FC Hørsholm-Usserød IK
658228 9 on
07-10 2020
Kl. 18:15
U12 Drenge 2 8-mands (09) Efterår Pulje 3 Solrød FC Rosenhøj BK
333762 8 on
07-10 2020
Kl. 18:30
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 6 Solrød FC Ishøj IF
655203 9 fr
09-10 2020
Kl. 18:00
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 5 Solrød FC Herfølge BK
660521 9 fr
09-10 2020
Kl. 18:30
U11 Drenge 2 8-mands (10) Efterår Pulje 5 Solrød FC Næstved I.F.
638465 9
10-10 2020
Kl. 10:30
U14 Drenge Mester (07) Efterår Pulje 1 Solrød FC Virum-Sorgenfri BK
545096 9
10-10 2020
Kl. 12:00
Serie 3 Pulje 5 Solrød FC Oversidder
509526 9
10-10 2020
Kl. 14:00
Sjællandsserien Pulje 2 Solrød FC FC Nakskov
628932 9
11-10 2020
Kl. 11:15
Serie 5 - Efterår Pulje 4 Solrød FC (3) Torslunde-Ishøj IF
649278 9
11-10 2020
Kl. 12:45
U16 Piger 1 (05) Efterår Pulje 2 Solrød FC Oversidder
642927 9
11-10 2020
Kl. 14:00
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 2 Solrød FC IF Bytoften
636086 5
17-10 2020
Kl. 13:30
U17 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 3 Solrød FC BK Friheden
631770 10
18-10 2020
Kl. 11:00
Serie 5 - Efterår Pulje 8 Solrød FC (1) Førslev IF

Log ind