MENU

Stenløse Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
664688 1
14-08 2022
Kl. 13:00
Serie 4 - Efterår Pulje 3 FC Whop en Dei Stenløse BK
656930 1
14-08 2022
Kl. 13:00
Serie 3 Pulje 1 FC Whop en Dei FIF, Hillerød
827704 15 ma
15-08 2022
Kl. 18:30
8-mands +55 2 - 2022 Pulje 1 Stenløse BK IF Skjold Birkerød
282557 11 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
M+32 Øst 2022 Pulje 1 Stenløse BK Lyngby BK
723273 2 ti
16-08 2022
Kl. 18:00
8-K+29 - Efterår Pulje 1 Stenløse BK BSF
690110 2 on
17-08 2022
Kl. 18:00
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 3 Stenløse BK Værløse BK
602768 2 to
18-08 2022
Kl. 18:00
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 3 Stenløse BK Taastrup FC
467272 1 to
18-08 2022
Kl. 18:45
Seriepokalen 22/23 Pulje 1 Stenløse BK (S4) Snekkersten IF (S3)
394389 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 4 Ålholm IF Ølstykke FC
394390 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 4 Slangerup & Omegn IF Lynge-Uggeløse IF
421113 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 5 Farum BK Bagsværd BK
421114 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 5 Ølstykke FC Ålholm IF
721798 2
20-08 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 2 Stenløse BK B. 1973, Herlev
394391 1
20-08 2022
Kl. 10:20
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 4 Stenløse BK Farum BK
394392 1
20-08 2022
Kl. 10:20
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 4 Oversidder Ålholm IF
421115 1
20-08 2022
Kl. 10:25
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 5 Stenløse BK Farum BK
421116 1
20-08 2022
Kl. 10:25
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 5 Bagsværd BK Ølstykke FC
394393 1
20-08 2022
Kl. 10:40
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 4 Lynge-Uggeløse IF Stenløse BK
394394 1
20-08 2022
Kl. 10:40
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 4 Ølstykke FC Slangerup & Omegn IF
421117 1
20-08 2022
Kl. 10:50
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 5 Ålholm IF Stenløse BK
421118 1
20-08 2022
Kl. 10:50
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 5 Farum BK Ølstykke FC
394395 1
20-08 2022
Kl. 11:00
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 4 Farum BK Oversidder
394396 1
20-08 2022
Kl. 11:00
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 4 Ålholm IF Slangerup & Omegn IF
670603 2
20-08 2022
Kl. 11:00
U16 Drenge 1 (07) Efterår Pulje 1 Stenløse BK Lynge-Uggeløse IF
664693 2
20-08 2022
Kl. 11:00
Serie 4 - Efterår Pulje 3 Stenløse BK LSF
421119 1
20-08 2022
Kl. 11:15
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 5 Stenløse BK Bagsværd BK
421120 1
20-08 2022
Kl. 11:15
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 5 Ålholm IF Farum BK
394397 1
20-08 2022
Kl. 11:20
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 4 Stenløse BK Oversidder
394400 1
20-08 2022
Kl. 11:20
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 4 Ølstykke FC Lynge-Uggeløse IF
394401 1
20-08 2022
Kl. 11:40
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 4 Slangerup & Omegn IF Farum BK
394402 1
20-08 2022
Kl. 11:40
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 4 Stenløse BK Ålholm IF
421121 1
20-08 2022
Kl. 11:40
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 5 Ølstykke FC Stenløse BK
421122 1
20-08 2022
Kl. 11:40
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 5 Bagsværd BK Ålholm IF
394473 1
20-08 2022
Kl. 12:00
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 4 Lynge-Uggeløse IF Farum BK
394474 1
20-08 2022
Kl. 12:00
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 4 Oversidder Ølstykke FC
652674 2
20-08 2022
Kl. 13:00
Serie 1 Pulje 1 Stenløse BK AB
669409 2
20-08 2022
Kl. 13:30
U19 Drenge 1 (04-05) Efterår Pulje 2 Stenløse BK Karlslunde IF (2)
323843 2
21-08 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 4 Stenløse BK BK Vest, Rødovre
437468 1
21-08 2022
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 21.august Pulje 2 Greve Fodbold Hørsholm-Usserød IK
437469 1
21-08 2022
Kl. 10:30
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 21.august Pulje 2 Stenløse BK Greve Fodbold
634507 2
21-08 2022
Kl. 10:30
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 2 Stenløse BK Ølstykke FC
667840 2
21-08 2022
Kl. 11:00
Serie 5 - Efterår Pulje 4 Stenløse BK (2) BSF
667722 2
21-08 2022
Kl. 11:00
Serie 5 - Efterår Pulje 3 Stenløse BK (1) Snekkersten IF (2)
671847 2
21-08 2022
Kl. 11:00
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 2 Stenløse BK Albertslund BS 72
437470 1
21-08 2022
Kl. 11:00
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 21.august Pulje 2 Hørsholm-Usserød IK Stenløse BK
437471 2
21-08 2022
Kl. 11:30
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 21.august Pulje 2 Hørsholm-Usserød IK Greve Fodbold
437472 2
21-08 2022
Kl. 12:00
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 21.august Pulje 2 Greve Fodbold Stenløse BK
437473 2
21-08 2022
Kl. 12:30
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 21.august Pulje 2 Stenløse BK Hørsholm-Usserød IK
827709 16 ma
22-08 2022
Kl. 18:30
8-mands +55 2 - 2022 Pulje 1 Stenløse BK FC Rudersdal
903537 1 ti
23-08 2022
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1 Stenløse BK (3) Allerød Fodbold Klub (M)
690115 3 on
24-08 2022
Kl. 18:00
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 3 Stenløse BK Glostrup
670606 3 on
24-08 2022
Kl. 18:30
U16 Drenge 1 (07) Efterår Pulje 1 Stenløse BK VG Fodbold
821458 15 on
24-08 2022
Kl. 19:00
M+45 11-mands - 2022 Pulje 1 Stenløse BK Albertslund BS 72
828963 13 to
25-08 2022
Kl. 11:00
5-Mands +65 - 2022 Pulje 1 Stenløse BK SIF Oldboys/Girls
323848 3
27-08 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 4 Stenløse BK Greve Fodbold (1)
656942 3
27-08 2022
Kl. 15:00
Serie 3 Pulje 1 FC Whop en Dei Lynge-Uggeløse IF
667847 3
28-08 2022
Kl. 11:00
Serie 5 - Efterår Pulje 4 Stenløse BK (2) LSF
664700 3
28-08 2022
Kl. 13:00
Serie 4 - Efterår Pulje 3 FC Whop en Dei Måløv BK
721808 4 on
31-08 2022
Kl. 18:00
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 2 Stenløse BK Herlev IF
253411 11 on
31-08 2022
Kl. 18:45
M+40 Øst 2022 Pulje 1 Stenløse BK BSF
822518 1 fr
02-09 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 15 Ganløse Skole Lærkeskolen
822519 1 fr
02-09 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 15 Bækkegårdsskolen Lindehøjskolen
822520 1 fr
02-09 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 15 Ganløse Skole Bækkegårdsskolen
822521 1 fr
02-09 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 15 Lærkeskolen Lindehøjskolen
822555 1 fr
02-09 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 15 Lindehøjskolen Ganløse Skole
822556 1 fr
02-09 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 15 Lærkeskolen Bækkegårdsskolen
664705 4
03-09 2022
Kl. 11:00
Serie 4 - Efterår Pulje 3 Stenløse BK FC Ballerup
652691 4
03-09 2022
Kl. 13:00
Serie 1 Pulje 1 Stenløse BK Gladsaxe-Hero BK
669421 4
03-09 2022
Kl. 13:30
U19 Drenge 1 (04-05) Efterår Pulje 2 Stenløse BK Slagslunde-Ganløse IF
634541 4
04-09 2022
Kl. 10:30
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 2 Stenløse BK Ishøj IF
667786 4
04-09 2022
Kl. 11:00
Serie 5 - Efterår Pulje 3 Stenløse BK (1) Holte Star Club
671856 4
04-09 2022
Kl. 11:00
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 2 Stenløse BK BK Friheden
827746 18 ma
05-09 2022
Kl. 18:30
8-mands +55 2 - 2022 Pulje 1 Stenløse BK Fredensborg BI
723284 5 ti
06-09 2022
Kl. 18:00
8-K+29 - Efterår Pulje 1 Stenløse BK Orient GI
306298 13 on
07-09 2022
Kl. 18:30
M+32 Øst 2022 Pulje 1 Stenløse BK Dragør Bk.
829076 15 to
08-09 2022
Kl. 11:00
5-Mands +65 - 2022 Pulje 1 Stenløse BK Oversidder
323858 5
10-09 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 4 Stenløse BK Måløv BK
613498 5
10-09 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 3 Stenløse BK Solrød FC
670612 5
10-09 2022
Kl. 11:00
U16 Drenge 1 (07) Efterår Pulje 1 Stenløse BK B. 1973, Herlev
669429 5
10-09 2022
Kl. 13:30
U19 Drenge 1 (04-05) Efterår Pulje 2 Stenløse BK Måløv BK
667859 5
11-09 2022
Kl. 11:00
Serie 5 - Efterår Pulje 4 Stenløse BK (2) FC Ballerup
657314 5
11-09 2022
Kl. 13:00
Serie 3 Pulje 1 FC Whop en Dei Jyllinge FC
664713 5
11-09 2022
Kl. 13:00
Serie 4 - Efterår Pulje 3 FC Whop en Dei Gundsølille SGIF (1)

Log ind