MENU

Rundforbi Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
168533 2
10-12 2022
Kl. 10:00
M+45 VinterBOLD Pulje 1 FC Rudersdal Albertslund BS 72
Udehold taberdømt
861680 6
11-12 2022
Kl. 09:00
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Espergærde IF (1) FC Rudersdal
861681 6
11-12 2022
Kl. 09:00
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Lyngby Boldklub 1921 Nivå-Kokkedal FK
833563 8
11-12 2022
Kl. 09:00
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 FC Rudersdal (1) Allerød Fodbold Klub (1)
833564 8
11-12 2022
Kl. 09:00
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Blovstrød IF Snekkersten IF
833565 8
11-12 2022
Kl. 09:30
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Snekkersten IF FC Rudersdal (1)
833566 8
11-12 2022
Kl. 09:30
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub (1) Blovstrød IF
861683 6
11-12 2022
Kl. 09:30
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Brede IF Espergærde IF (1)
861686 6
11-12 2022
Kl. 09:30
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 FC Rudersdal Lyngby Boldklub 1921
861696 6
11-12 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK Brede IF
861700 6
11-12 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Espergærde IF (1) Lyngby Boldklub 1921
833567 8
11-12 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 FC Rudersdal (1) Blovstrød IF
833568 8
11-12 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub (1) Snekkersten IF
861703 6
11-12 2022
Kl. 10:30
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Brede IF FC Rudersdal
862347 6
11-12 2022
Kl. 10:30
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK Espergærde IF (1)
864652 5
11-12 2022
Kl. 11:00
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 2 Hørsholm-Usserød IK FC Rudersdal
864653 5
11-12 2022
Kl. 11:00
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 2 GVI HIK
428315 6
11-12 2022
Kl. 11:00
U10 Piger 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Jægersborg BK FC Rudersdal
428316 6
11-12 2022
Kl. 11:00
U10 Piger 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Hareskov IF Virum-Sorgenfri BK
428318 6
11-12 2022
Kl. 11:30
U10 Piger 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 IF Bytoften Jægersborg BK
428319 6
11-12 2022
Kl. 11:30
U10 Piger 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 FC Rudersdal Hareskov IF
864654 5
11-12 2022
Kl. 11:30
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 2 HIK Hørsholm-Usserød IK
864655 5
11-12 2022
Kl. 11:30
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 2 FC Rudersdal GVI
864656 5
11-12 2022
Kl. 12:00
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 2 Hørsholm-Usserød IK GVI
864657 5
11-12 2022
Kl. 12:00
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 2 FC Rudersdal HIK
428320 6
11-12 2022
Kl. 12:00
U10 Piger 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK IF Bytoften
428321 6
11-12 2022
Kl. 12:00
U10 Piger 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Jægersborg BK Hareskov IF
428438 6
11-12 2022
Kl. 12:30
U10 Piger 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 IF Bytoften FC Rudersdal
428439 6
11-12 2022
Kl. 12:30
U10 Piger 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK Jægersborg BK
959125 3
17-12 2022
Kl. 10:30
U11 Drenge 2 (12) 8M VinterBOLD Pulje 2 FC Rudersdal Oversidder
596558 3
17-12 2022
Kl. 15:00
U17 Drenge Mester (06) VinterBOLD Pulje 2 FC Rudersdal Vanløse
934828 3
18-12 2022
Kl. 11:30
U14 Drenge 3 (09) VinterBOLD Pulje 4 FC Rudersdal Oversidder
952591 3
18-12 2022
Kl. 13:00
U15 Drenge 3-4 (08) VinterBOLD Pulje 4 FC Rudersdal Oversidder

Log ind