MENU

Ølstykke Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
636971 7
26-09 2020
Kl. 11:30
U15 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 1 Ølstykke FC LSF
329450 6
26-09 2020
Kl. 13:30
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 3 Ølstykke FC Lyngby Boldklub 1921 (2)
298437 1
27-09 2020
Kl. 10:00
U10 pige 5-mands (11) beg-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 Virum-Sorgenfri BK Rosenhøj BK
298438 1
27-09 2020
Kl. 10:18
U10 pige 5-mands (11) beg-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 Ølstykke FC BSF
298439 1
27-09 2020
Kl. 10:36
U10 pige 5-mands (11) beg-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 Rosenhøj BK Ølstykke FC
298440 1
27-09 2020
Kl. 10:54
U10 pige 5-mands (11) beg-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 BSF Virum-Sorgenfri BK
658354 7
27-09 2020
Kl. 11:00
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Ølstykke FC Frederikssund FB
298441 1
27-09 2020
Kl. 11:12
U10 pige 5-mands (11) beg-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 Ølstykke FC Virum-Sorgenfri BK
298442 1
27-09 2020
Kl. 11:30
U10 pige 5-mands (11) beg-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 BSF Rosenhøj BK
298443 1
27-09 2020
Kl. 11:48
U10 pige 5-mands (11) beg-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 Rosenhøj BK Virum-Sorgenfri BK
304690 1
27-09 2020
Kl. 12:06
U10 pige 5-mands (11) beg-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 Ølstykke FC BSF
656682 8 ma
28-09 2020
Kl. 19:00
M+32 1 Pulje 1 Ølstykke FC Allerød Fodbold Klub
656547 8 ma
28-09 2020
Kl. 19:00
M+50 2 11-mands Pulje 1 Ølstykke FC (1) Ølstykke FC (2)
657387 8 ma
28-09 2020
Kl. 19:00
8-mands +60 Pulje 1 Ølstykke FC Herlev IF
696071 8 ti
29-09 2020
Kl. 17:15
M+32 2 Pulje 2 ØB 90 Værløse BK
240185 3 ti
29-09 2020
Kl. 22:00
Ungdomspokal U17 Drenge (04-05) 20/21 P1 Ølstykke FC (Ø2) Roskilde BK
UDS
656017 8 on
30-09 2020
Kl. 17:30
U14 Piger 8-mands 2 (07) Efterår Pulje 2 Ølstykke FC Oversidder
128232 6 on
30-09 2020
Kl. 18:00
U13 Piger Liga 1 8M (08) efterår Pulje 1 Ølstykke FC Roskilde Pigefodbold
329833 8 on
30-09 2020
Kl. 18:00
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 3 Ølstykke FC Amager Elite
175627 3 on
30-09 2020
Kl. 19:00
Ungdomspokalen U16 Piger (05) 20/21 Pulje 1 Ølstykke-Jyllinge FC (1) Sundby Bk.(Liga2)
656490 9 on
30-09 2020
Kl. 19:00
M+50 1 11-mands Pulje 1 Ølstykke FC IF Hjorten
656898 8 to
01-10 2020
Kl. 17:15
M+40 1 Pulje 1 Ølstykke FC Grantoften IF
640631 8 to
01-10 2020
Kl. 18:30
Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1 Ølstykke FC Allerød Fodbold Klub
657598 8 fr
02-10 2020
Kl. 17:30
U12 Drenge 1 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Ølstykke FC Lyngby Boldklub 1921
510000 8 fr
02-10 2020
Kl. 18:30
Serie 1 Pulje 1 Ølstykke FC Værløse
638918 8
03-10 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 2 (07) Efterår Pulje 2 Ølstykke FC Greve Fodbold
658357 8
03-10 2020
Kl. 10:30
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Ølstykke FC IS Skævinge
638577 8
03-10 2020
Kl. 11:30
U14 Drenge 1 (07) Efterår Pulje 1 Ølstykke FC Espergærde IF
649826 8
03-10 2020
Kl. 13:30
U15 Piger 1 (06) Efterår Pulje 1 Ølstykke FC Havdrup GI
615832 8
03-10 2020
Kl. 14:00
Serie 4 Pulje 3 ØB 90 FC Whop en Dei (2)
657595 7
04-10 2020
Kl. 12:30
U12 Drenge 1 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Ølstykke FC AB
656553 9 ma
05-10 2020
Kl. 18:30
M+50 2 11-mands Pulje 1 Ølstykke FC (2) Lyngby Boldklub 1921
392855 5 ti
06-10 2020
Kl. 18:30
U17 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (04-05) P2 Ølstykke FC Helsinge Fodbold
655014 9 on
07-10 2020
Kl. 17:15
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 1 Ølstykke FC Frederiksværk Fodbold Klub
657284 9 on
07-10 2020
Kl. 17:30
8-mands +55 2 Pulje 1 Ølstykke FC ORI-Fodbold
128274 8 on
07-10 2020
Kl. 18:00
U13 Piger Liga 1 8M (08) efterår Pulje 1 Ølstykke FC BSF
636845 9 on
07-10 2020
Kl. 18:30
U15 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 1 Ølstykke FC Jyllinge FC
510009 9 fr
09-10 2020
Kl. 18:30
Serie 1 Pulje 1 Ølstykke FC Hillerød Fodbold
660019 9
10-10 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge 2 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Ølstykke FC Melby-Liseleje IF
663331 9
10-10 2020
Kl. 10:00
U11 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Ølstykke FC Farum BK/Hareskov IF
640637 9
10-10 2020
Kl. 11:30
Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1 Ølstykke FC Oversidder
649248 9
10-10 2020
Kl. 13:00
U16 Piger 1 (05) Efterår Pulje 1 Ølstykke-Jyllinge FC Brøndbyernes IF
636981 9
10-10 2020
Kl. 13:30
U15 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 1 Ølstykke FC Allerød/Blovstrød
649436 9
11-10 2020
Kl. 12:00
U16 Piger 2 (05) Efterår Pulje 1 Ølstykke-Jyllinge FC FC Rudersdal
656561 10 ma
12-10 2020
Kl. 19:00
M+50 2 11-mands Pulje 1 Ølstykke FC (1) IF Skjold Birkerød
657400 10 ma
12-10 2020
Kl. 19:00
8-mands +60 Pulje 1 Ølstykke FC Stenløse BK
656874 3 ma
12-10 2020
Kl. 20:00
M+40 1 Pulje 1 Ølstykke FC Skjold Birkerød
649519 1
18-10 2020
Kl. 10:00
U15 Piger 1 (06) Efterår Pulje 1 Ølstykke FC Greve Fodbold
656566 11 ma
19-10 2020
Kl. 18:00
M+50 2 11-mands Pulje 1 Ølstykke FC (2) Hillerød Fodbold
500232 9 on
21-10 2020
Kl. 17:30
U14 Drenge Liga 2 (07) efterår Pulje 3 Ølstykke FC Farum BK
656007 6 on
21-10 2020
Kl. 17:30
U14 Piger 8-mands 2 (07) Efterår Pulje 2 Ølstykke FC FC Hornsherred
657604 10
24-10 2020
Kl. 10:30
U12 Drenge 1 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Ølstykke FC Gladsaxe-Hero BK
128280 9
24-10 2020
Kl. 11:00
U13 Piger Liga 1 8M (08) efterår Pulje 1 Ølstykke FC Allerød Fodbold Klub
636810 2
24-10 2020
Kl. 12:00
U15 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 1 Ølstykke FC Gilleleje FK
649351 3
24-10 2020
Kl. 12:00
U16 Piger 2 (05) Efterår Pulje 1 Ølstykke-Jyllinge FC Allerød Fodbold Klub
640649 11
24-10 2020
Kl. 12:00
Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1 Ølstykke FC Fårevejle BK
510034 11
24-10 2020
Kl. 14:00
Serie 1 Pulje 1 Ølstykke FC Lyngby BK
615851 11
24-10 2020
Kl. 14:00
Serie 4 Pulje 3 ØB 90 Slangerup & Omegn IF (1)
658363 10
25-10 2020
Kl. 11:00
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Ølstykke FC Hundested IK

Log ind