Ølstykke Stadion

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
368363
to23-05 2024
18:30 U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
23. maj
18:30
Ølstykke FC
Jyllinge FC
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
311316
to23-05 2024
19:00 Serie 3 Pulje 3
23. maj
19:00
Ølstykke FC
IF Skjold Birkerød (2)
Serie 3 Pulje 3
914796
to23-05 2024
19:00 Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
23. maj
19:00
Ølstykke FC
Fremad Valby
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
867321
25-05 2024
09:45 Træningskamp U12 SU - Drenge Pulje 1
25. maj
09:45
Ølstykke FC
Vanløse
Træningskamp U12 SU - Drenge Pulje 1
359554
25-05 2024
11:00 8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
25. maj
11:00
Ølstykke FC
FC Holte
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
585024
25-05 2024
11:00 U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 2
25. maj
11:00
Ølstykke FC
Greve Fodbold
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 2
196095
25-05 2024
13:30 U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
25. maj
13:30
Ølstykke FC
Glostrup
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
340607
25-05 2024
19:00 8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 1
25. maj
19:00
Ølstykke FC
Roskilde United
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 1
561869
26-05 2024
10:00 U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
26. maj
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Jyllinge FC
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
561871
26-05 2024
10:00 U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
26. maj
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
Ølstykke FC
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
561872
26-05 2024
10:25 U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
26. maj
10:25
Stenløse BK
Frederiksværk Fodbold Klub
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
561873
26-05 2024
10:25 U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
26. maj
10:25
Jyllinge FC
Slagslunde-Ganløse IF
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
365282
26-05 2024
10:30 8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 2
BSF
26. maj
10:30
Ølstykke FC
BSF
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 2
561876
26-05 2024
10:50 U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
26. maj
10:50
Ølstykke FC
Stenløse BK
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
561877
26-05 2024
10:50 U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
26. maj
10:50
Frederiksværk Fodbold Klub
Slagslunde-Ganløse IF
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
962334
26-05 2024
11:00 U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
26. maj
11:00
Ølstykke FC
Lyngby Boldklub 1921
U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
561878
26-05 2024
11:30 U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
26. maj
11:30
Stenløse BK
Jyllinge FC
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
561879
26-05 2024
11:30 U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
26. maj
11:30
Ølstykke FC
Frederiksværk Fodbold Klub
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
561880
26-05 2024
11:55 U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
26. maj
11:55
Slagslunde-Ganløse IF
Stenløse BK
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
561881
26-05 2024
11:55 U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
26. maj
11:55
Jyllinge FC
Ølstykke FC
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
250659
ti28-05 2024
18:00 Træningskamp U15 Drenge 4 Pulje 1
28. maj
18:00
Ølstykke FC (2)
Holbæk B&I (3)
Træningskamp U15 Drenge 4 Pulje 1
356953
ti28-05 2024
19:00 Pokalen 2024 Pulje 1
28. maj
19:00
Ølstykke FC (S1)
Herstedøster IC (SS)
Pokalen 2024 Pulje 1
191348
on29-05 2024
17:45 U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 2
29. maj
17:45
Ølstykke FC
B. 82, Virum
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 2
368372
on29-05 2024
18:00 U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
Oversidder
29. maj
18:00
Ølstykke FC
Oversidder
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
785103
on29-05 2024
18:30 U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
29. maj
18:30
Ølstykke FC
Ishøj IF
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
334803
to30-05 2024
18:15 U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
30. maj
18:15
Ølstykke FC
BK Vest, Rødovre
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
196122
01-06 2024
10:00 U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
01. jun
10:00
Ølstykke FC
Brøndbyernes IF
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
954186
01-06 2024
11:00 U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
Oversidder
01. jun
11:00
Ølstykke FC
Oversidder
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
708500
01-06 2024
11:00 U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
01. jun
11:00
Ølstykke FC
Hundige BK
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
906709
01-06 2024
11:00 U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
Oversidder
01. jun
11:00
Ølstykke FC
Oversidder
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
475924
01-06 2024
12:00 U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
01. jun
12:00
Ølstykke FC
Frem Hellebæk
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
843164
01-06 2024
14:00 Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1
01. jun
14:00
Ølstykke FC
Fredensborg BI
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1
585099
02-06 2024
11:00 U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 2
02. jun
11:00
Ølstykke FC
Vallensbæk IF
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 2
914907
ma03-06 2024
18:30 U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
03. jun
18:30
Ølstykke FC
Brøndbyernes IF
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
846941
ma03-06 2024
19:00 M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
03. jun
19:00
Ølstykke FC (1)
Rørbæk FC
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
846947
ma03-06 2024
19:00 M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
03. jun
19:00
Ølstykke FC (3)
Farum BK
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
302028
ti04-06 2024
18:15 U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 4
04. jun
18:15
Ølstykke FC
Næstved I.F. (1)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 4
469913
ti04-06 2024
18:30 U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
04. jun
18:30
Ølstykke FC
Hareskov IF/Værløse BK
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
935626
ti04-06 2024
18:30 8:8 M+32 2 - Forår Pulje 1
04. jun
18:30
Ølstykke FC
Kirke Hyllinge IF
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 1
836883
ti04-06 2024
19:00 M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
Oversidder
04. jun
19:00
Ølstykke FC
Oversidder
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
846942
ti04-06 2024
19:00 M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
04. jun
19:00
Ølstykke FC (2)
Kirke Hyllinge IF
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
847184
ti04-06 2024
19:00 M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
AB
04. jun
19:00
Ølstykke FC
AB
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
191352
on05-06 2024
17:45 U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 2
05. jun
17:45
Ølstykke FC
Bagsværd BK
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 2
782402
on05-06 2024
18:00 U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
05. jun
18:00
Ølstykke FC
Ramløse IF
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
327385
to06-06 2024
18:30 Serie 3 Pulje 3
06. jun
18:30
Ølstykke FC
Allerød FK
Serie 3 Pulje 3
980371
to06-06 2024
19:30 8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 1
06. jun
19:30
Ølstykke FC
Alsønderup SG&I
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 1
123237
fr07-06 2024
18:30 Serie 1 Pulje 1
07. jun
18:30
Ølstykke FC
Nerashté, Ballerup
Serie 1 Pulje 1
360376
08-06 2024
11:00 8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
08. jun
11:00
Ølstykke FC
Herlufsholm GF
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
785206
08-06 2024
11:00 U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
08. jun
11:00
Ølstykke FC
Måløv BK
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
914808
08-06 2024
11:30 Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
08. jun
11:30
Ølstykke FC
Fårevejle BK
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
843168
08-06 2024
14:00 Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1
08. jun
14:00
Ølstykke FC
Vallensbæk IF
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1
135225
09-06 2024
12:00 U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 3
09. jun
12:00
Ølstykke FC
Himmelev-Veddelev BK
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 3
269128
ti11-06 2024
18:45 U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
11. jun
18:45
Ølstykke FC
Helsinge Fodbold
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
836887
ti11-06 2024
19:00 M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
11. jun
19:00
Ølstykke FC
Bagsværd BK
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
847353
on12-06 2024
19:00 M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
12. jun
19:00
Ølstykke FC
Strandgårdsparkens Boldklub
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
365299
to13-06 2024
18:00 8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 2
Oversidder
13. jun
18:00
Ølstykke FC
Oversidder
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 2
302256
15-06 2024
10:00 U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 4
15. jun
10:00
Ølstykke FC
TGB (2)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 4
585105
15-06 2024
11:00 U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 2
15. jun
11:00
Ølstykke FC
Kirke Hyllinge IF
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 2
334879
15-06 2024
11:30 U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
15. jun
11:30
Ølstykke FC
AB (2)
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
708510
15-06 2024
11:30 U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
15. jun
11:30
Ølstykke FC
IF Skjold Birkerød
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
196209
15-06 2024
11:30 U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
15. jun
11:30
Ølstykke FC
Holbæk B&I
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
476703
16-06 2024
11:00 U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
16. jun
11:00
Ølstykke FC
Humlebæk BK
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
962370
16-06 2024
11:00 U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
Oversidder
16. jun
11:00
Ølstykke FC
Oversidder
U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
368382
16-06 2024
11:00 U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
16. jun
11:00
Ølstykke FC
BSF (1)
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
954202
16-06 2024
12:00 U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
16. jun
12:00
Ølstykke FC
Vanløse
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
918211
16-06 2024
13:00 U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
16. jun
13:00
Ølstykke FC
Brøndbyernes IF
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
499243
ma17-06 2024
11:00 Træningskamp U13 Liga 1 Drenge Pulje 1
17. jun
11:00
Ølstykke FC (4)
Ishøj IF (2)
Træningskamp U13 Liga 1 Drenge Pulje 1
846955
ma17-06 2024
19:00 M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
17. jun
19:00
Ølstykke FC (1)
Allerød Fodbold Klub (2)
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
846956
on19-06 2024
19:00 M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
19. jun
19:00
Ølstykke FC (2)
Dalby IF / HFK fodbold
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
947702
22-06 2024
10:00 SM FINALS U19 drenge 1 Pulje 1
22. jun
10:00
Vinder pulje 2
Vinder pulje 4
SM FINALS U19 drenge 1 Pulje 1
947703
22-06 2024
10:00 SM FINALS U19 drenge 1 Pulje 1
22. jun
10:00
Vinder pulje 1
Vinder pulje 3
SM FINALS U19 drenge 1 Pulje 1
947926
22-06 2024
10:00 SM FINALS Kvindeserie 1 Pulje 1
22. jun
10:00
Vinder pulje 2
Vinder pulje 1
SM FINALS Kvindeserie 1 Pulje 1
947746
22-06 2024
10:00 SM FINALS U17 drenge 3 Pulje 1
22. jun
10:00
Vinder pulje 2
Bedste 2´er
SM FINALS U17 drenge 3 Pulje 1
947747
22-06 2024
10:00 SM FINALS U17 drenge 3 Pulje 1
22. jun
10:00
Vinder pulje 3
Vinder pulje 1
SM FINALS U17 drenge 3 Pulje 1
947925
22-06 2024
10:00 SM FINALS U14 drenge M Pulje 1
22. jun
10:00
Vinder pulje 2
Vinder pulje 1
SM FINALS U14 drenge M Pulje 1
947927
22-06 2024
10:00 SM FINALS U16 piger 2 Pulje 1
22. jun
10:00
Vinder pulje 3
Bedste 2´er
SM FINALS U16 piger 2 Pulje 1
947928
22-06 2024
10:00 SM FINALS U16 piger 2 Pulje 1
22. jun
10:00
Vinder pulje 2
Vinder pulje 1
SM FINALS U16 piger 2 Pulje 1
947917
22-06 2024
10:30 SM FINALS U16 drenge 3 Pulje 1
22. jun
10:30
Vinder pulje 1
Vinder pulje 4
SM FINALS U16 drenge 3 Pulje 1
947918
22-06 2024
10:30 SM FINALS U16 drenge 3 Pulje 1
22. jun
10:30
Vinder pulje 2
Vinder pulje 3
SM FINALS U16 drenge 3 Pulje 1
947912
22-06 2024
11:45 SM FINALS U16 drenge 2 Pulje 1
22. jun
11:45
Vinder pulje 3
Bedste 2´er
SM FINALS U16 drenge 2 Pulje 1
947913
22-06 2024
11:45 SM FINALS U16 drenge 2 Pulje 1
22. jun
11:45
Vinder pulje 2
Vinder pulje 1
SM FINALS U16 drenge 2 Pulje 1
947734
22-06 2024
11:45 SM FINALS U17 drenge 2 Pulje 1
22. jun
11:45
Vinder pulje 3
Bedste 2´er
SM FINALS U17 drenge 2 Pulje 1
947735
22-06 2024
11:45 SM FINALS U17 drenge 2 Pulje 1
22. jun
11:45
Vinder pulje 2
Vinder pulje 1
SM FINALS U17 drenge 2 Pulje 1
947706
22-06 2024
11:45 SM FINALS U19 drenge 2 Pulje 1
22. jun
11:45
Vinder pulje 2
Vinder pulje 4
SM FINALS U19 drenge 2 Pulje 1
947707
22-06 2024
11:45 SM FINALS U19 drenge 2 Pulje 1
22. jun
11:45
Vinder pulje 1
Vinder pulje 3
SM FINALS U19 drenge 2 Pulje 1
947710
22-06 2024
12:00 SM FINALS U17 drenge M Pulje 1
22. jun
12:00
Vinder pulje 2
Vinder pulje 1
SM FINALS U17 drenge M Pulje 1
947689
22-06 2024
12:00 SM FINALS U19 drenge M Pulje 1
22. jun
12:00
Vinder pulje 1
Vinder pulje 2
SM FINALS U19 drenge M Pulje 1
947712
22-06 2024
12:15 SM FINALS U17 drenge 1 Pulje 1
22. jun
12:15
Vinder pulje 1
Bedste 2´er
SM FINALS U17 drenge 1 Pulje 1
947713
22-06 2024
12:15 SM FINALS U17 drenge 1 Pulje 1
22. jun
12:15
Vinder pulje 3
Vinder pulje 2
SM FINALS U17 drenge 1 Pulje 1
947748
22-06 2024
13:30 SM FINALS U17 drenge 3 Pulje 1
22. jun
13:30
Vinder kamp 1
Vinder kamp 2
SM FINALS U17 drenge 3 Pulje 1
947753
22-06 2024
13:30 SM FINALS U17 drenge 3 Pulje 1
22. jun
13:30
Taber kamp 1
Taber kamp 2
SM FINALS U17 drenge 3 Pulje 1
947929
22-06 2024
13:30 SM FINALS U16 piger 2 Pulje 1
22. jun
13:30
Vinder kamp 1
Vinder kamp 2
SM FINALS U16 piger 2 Pulje 1
947930
22-06 2024
13:30 SM FINALS U16 piger 2 Pulje 1
22. jun
13:30
Taber kamp 1
Taber kamp 2
SM FINALS U16 piger 2 Pulje 1
947704
22-06 2024
13:30 SM FINALS U19 drenge 1 Pulje 1
22. jun
13:30
Vinder kamp 1
Vinder kamp 2
SM FINALS U19 drenge 1 Pulje 1
947705
22-06 2024
13:30 SM FINALS U19 drenge 1 Pulje 1
22. jun
13:30
Taber kamp 1
Taber kamp 2
SM FINALS U19 drenge 1 Pulje 1
947911
22-06 2024
14:00 SM FINALS U16 drenge Mester Pulje 1
22. jun
14:00
Vinder pulje 1
Vinder pulje 2
SM FINALS U16 drenge Mester Pulje 1
947919
22-06 2024
14:00 SM FINALS U16 drenge 3 Pulje 1
22. jun
14:00
Vinder kamp 1
Vinder kamp 2
SM FINALS U16 drenge 3 Pulje 1
947920
22-06 2024
14:00 SM FINALS U16 drenge 3 Pulje 1
22. jun
14:00
Taber kamp 1
Taber kamp 2
SM FINALS U16 drenge 3 Pulje 1
947924
22-06 2024
14:00 SM FINALS U15 drenge M Pulje 1
22. jun
14:00
Vinder pulje 1
Vinder pulje 2
SM FINALS U15 drenge M Pulje 1
947914
22-06 2024
15:15 SM FINALS U16 drenge 2 Pulje 1
22. jun
15:15
Vinder kamp 1
Vinder kamp 2
SM FINALS U16 drenge 2 Pulje 1
947915
22-06 2024
15:15 SM FINALS U16 drenge 2 Pulje 1
22. jun
15:15
Taber kamp 1
Taber kamp 2
SM FINALS U16 drenge 2 Pulje 1
947736
22-06 2024
15:15 SM FINALS U17 drenge 2 Pulje 1
22. jun
15:15
Vinder kamp 1
Vinder kamp 2
SM FINALS U17 drenge 2 Pulje 1
947737
22-06 2024
15:15 SM FINALS U17 drenge 2 Pulje 1
22. jun
15:15
Taber kamp 1
Taber kamp 2
SM FINALS U17 drenge 2 Pulje 1
947708
22-06 2024
15:15 SM FINALS U19 drenge 2 Pulje 1
22. jun
15:15
Vinder kamp 1
Vinder kamp 2
SM FINALS U19 drenge 2 Pulje 1
947709
22-06 2024
15:15 SM FINALS U19 drenge 2 Pulje 1
22. jun
15:15
Taber kamp 1
Taber kamp 2
SM FINALS U19 drenge 2 Pulje 1
947714
22-06 2024
15:45 SM FINALS U17 drenge 1 Pulje 1
22. jun
15:45
Vinder kamp 1
Vinder kamp 2
SM FINALS U17 drenge 1 Pulje 1
947715
22-06 2024
15:45 SM FINALS U17 drenge 1 Pulje 1
22. jun
15:45
Taber kamp 1
Taber kamp 2
SM FINALS U17 drenge 1 Pulje 1
949735
23-06 2024
10:00 SM FINALS U15 drenge 1 Pulje 1
23. jun
10:00
Vinder pulje 2
Bedste 2´er
SM FINALS U15 drenge 1 Pulje 1
949736
23-06 2024
10:00 SM FINALS U15 drenge 1 Pulje 1
23. jun
10:00
Vinder pulje 3
Vinder pulje 1
SM FINALS U15 drenge 1 Pulje 1
949777
23-06 2024
10:00 SM FINALS U15 piger 2 Pulje 1
23. jun
10:00
Vinder pulje 2
Vinder pulje 1
SM FINALS U15 piger 2 Pulje 1
949778
23-06 2024
10:00 SM FINALS U15 piger 2 Pulje 1
23. jun
10:00
Vinder pulje 3
Bedste 2´er
SM FINALS U15 piger 2 Pulje 1
949759
23-06 2024
10:00 SM FINALS U14 drenge 2 Pulje 1
23. jun
10:00
Vinder pulje 2
Vinder pulje 4
SM FINALS U14 drenge 2 Pulje 1
949760
23-06 2024
10:00 SM FINALS U14 drenge 2 Pulje 1
23. jun
10:00
Vinder pulje 3
Vinder pulje 1
SM FINALS U14 drenge 2 Pulje 1
949763
23-06 2024
10:00 SM FINALS U14 drenge 3 Pulje 1
23. jun
10:00
Vinder pulje 2
Vinder pulje 4
SM FINALS U14 drenge 3 Pulje 1
949764
23-06 2024
10:00 SM FINALS U14 drenge 3 Pulje 1
23. jun
10:00
Vinder pulje 3
Vinder pulje 1
SM FINALS U14 drenge 3 Pulje 1
949745
23-06 2024
10:30 SM FINALS U15 drenge 4 Pulje 1
23. jun
10:30
Vinder pulje 2
Vinder pulje 1
SM FINALS U15 drenge 4 Pulje 1
949746
23-06 2024
10:30 SM FINALS U15 drenge 4 Pulje 1
23. jun
10:30
Vinder pulje 3
Vinder pulje 4
SM FINALS U15 drenge 4 Pulje 1
949749
23-06 2024
11:45 SM FINALS U14 drenge 1 Pulje 1
23. jun
11:45
Vinder pulje 2
Vinder pulje 1
SM FINALS U14 drenge 1 Pulje 1
949750
23-06 2024
11:45 SM FINALS U14 drenge 1 Pulje 1
23. jun
11:45
Vinder pulje 3
Bedste 2´er
SM FINALS U14 drenge 1 Pulje 1
949767
23-06 2024
11:45 SM FINALS U14 drenge 4 Pulje 1
23. jun
11:45
Vinder pulje 3
Vinder pulje 2
SM FINALS U14 drenge 4 Pulje 1
949768
23-06 2024
11:45 SM FINALS U14 drenge 4 Pulje 1
23. jun
11:45
Vinder pulje 4
Vinder pulje 1
SM FINALS U14 drenge 4 Pulje 1
949740
23-06 2024
11:45 SM FINALS U15 drenge 3 Pulje 1
23. jun
11:45
Vinder pulje 1
Vinder pulje 4
SM FINALS U15 drenge 3 Pulje 1
949741
23-06 2024
11:45 SM FINALS U15 drenge 3 Pulje 1
23. jun
11:45
Vinder pulje 3
Vinder pulje 2
SM FINALS U15 drenge 3 Pulje 1
949739
23-06 2024
12:00 SM FINALS U15 drenge 2 Pulje 1
23. jun
12:00
Vinder pulje 1
Vinder pulje 2
SM FINALS U15 drenge 2 Pulje 1
949781
23-06 2024
12:00 SM FINALS U14 piger 2 Pulje 1
23. jun
12:00
Vinder pulje 1
Vinder pulje 2
SM FINALS U14 piger 2 Pulje 1
949772
23-06 2024
12:15 SM FINALS Kvindeserie 2 Pulje 1
23. jun
12:15
Vinder pulje 2
Vinder pulje 1
SM FINALS Kvindeserie 2 Pulje 1
949773
23-06 2024
12:15 SM FINALS Kvindeserie 2 Pulje 1
23. jun
12:15
Vinder pulje 3
Bedste 2´er
SM FINALS Kvindeserie 2 Pulje 1
949765
23-06 2024
13:30 SM FINALS U14 drenge 3 Pulje 1
23. jun
13:30
Vinder kamp 1
Vinder kamp 2
SM FINALS U14 drenge 3 Pulje 1
949766
23-06 2024
13:30 SM FINALS U14 drenge 3 Pulje 1
23. jun
13:30
Taber kamp 1
Taber kamp 2
SM FINALS U14 drenge 3 Pulje 1
949761
23-06 2024
13:30 SM FINALS U14 drenge 2 Pulje 1
23. jun
13:30
Vinder kamp 1
Vinder kamp 2
SM FINALS U14 drenge 2 Pulje 1
949762
23-06 2024
13:30 SM FINALS U14 drenge 2 Pulje 1
23. jun
13:30
Taber kamp 1
Taber kamp 2
SM FINALS U14 drenge 2 Pulje 1
949737
23-06 2024
13:30 SM FINALS U15 drenge 1 Pulje 1
23. jun
13:30
Vinder kamp 1
Vinder kamp 2
SM FINALS U15 drenge 1 Pulje 1
949738
23-06 2024
13:30 SM FINALS U15 drenge 1 Pulje 1
23. jun
13:30
Taber kamp 1
Taber kamp 2
SM FINALS U15 drenge 1 Pulje 1
949747
23-06 2024
14:00 SM FINALS U15 drenge 4 Pulje 1
23. jun
14:00
Vinder kamp 1
Vinder kamp 2
SM FINALS U15 drenge 4 Pulje 1
949748
23-06 2024
14:00 SM FINALS U15 drenge 4 Pulje 1
23. jun
14:00
Taber kamp 1
Taber kamp 2
SM FINALS U15 drenge 4 Pulje 1
949779
23-06 2024
14:00 SM FINALS U15 piger 2 Pulje 1
23. jun
14:00
Vinder kamp 1
Vinder kamp 2
SM FINALS U15 piger 2 Pulje 1
949780
23-06 2024
14:00 SM FINALS U15 piger 2 Pulje 1
23. jun
14:00
Taber kamp 1
Taber kamp 2
SM FINALS U15 piger 2 Pulje 1
949769
23-06 2024
15:15 SM FINALS U14 drenge 4 Pulje 1
23. jun
15:15
Vinder kamp 1
Vinder kamp 2
SM FINALS U14 drenge 4 Pulje 1
949770
23-06 2024
15:15 SM FINALS U14 drenge 4 Pulje 1
23. jun
15:15
Taber kamp 1
Taber kamp 2
SM FINALS U14 drenge 4 Pulje 1
949751
23-06 2024
15:15 SM FINALS U14 drenge 1 Pulje 1
23. jun
15:15
Vinder kamp 1
Vinder kamp 2
SM FINALS U14 drenge 1 Pulje 1
949752
23-06 2024
15:15 SM FINALS U14 drenge 1 Pulje 1
23. jun
15:15
Taber kamp 1
Taber kamp 2
SM FINALS U14 drenge 1 Pulje 1
949742
23-06 2024
15:15 SM FINALS U15 drenge 3 Pulje 1
23. jun
15:15
Vinder kamp 1
Vinder kamp 2
SM FINALS U15 drenge 3 Pulje 1
949743
23-06 2024
15:15 SM FINALS U15 drenge 3 Pulje 1
23. jun
15:15
Taber kamp 1
Taber kamp 2
SM FINALS U15 drenge 3 Pulje 1
949774
23-06 2024
15:45 SM FINALS Kvindeserie 2 Pulje 1
23. jun
15:45
Vinder kamp 1
Vinder kamp 2
SM FINALS Kvindeserie 2 Pulje 1
949775
23-06 2024
15:45 SM FINALS Kvindeserie 2 Pulje 1
23. jun
15:45
Taber kamp 1
Taber kamp 2
SM FINALS Kvindeserie 2 Pulje 1

Log ind