Karlslunde-hallerne

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
115594
25-02 2024
09:00 U9 drenge C+D (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 3 Suså IF (2) Ringsted IF
25. feb
09:00
Suså IF (2)
Ringsted IF
115595
25-02 2024
09:10 U9 drenge C+D (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 3 Ejby IF Fodbold B. 73, Slagelse
25. feb
09:10
Ejby IF Fodbold
B. 73, Slagelse
115596
25-02 2024
09:20 U9 drenge C+D (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 3 Oversidder Suså IF (2)
25. feb
09:20
Oversidder
Suså IF (2)
115603
25-02 2024
09:30 U9 drenge C+D (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 3 Ringsted IF Ejby IF Fodbold
25. feb
09:30
Ringsted IF
Ejby IF Fodbold
115604
25-02 2024
09:40 U9 drenge C+D (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 3 B. 73, Slagelse Oversidder
25. feb
09:40
B. 73, Slagelse
Oversidder
115606
25-02 2024
09:50 U9 drenge C+D (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 3 Suså IF (2) Ejby IF Fodbold
25. feb
09:50
Suså IF (2)
Ejby IF Fodbold
115607
25-02 2024
10:00 U9 drenge C+D (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 3 Oversidder Ringsted IF
25. feb
10:00
Oversidder
Ringsted IF
115608
25-02 2024
10:10 U9 drenge C+D (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 3 B. 73, Slagelse Suså IF (2)
25. feb
10:10
B. 73, Slagelse
Suså IF (2)
115610
25-02 2024
10:20 U9 drenge C+D (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 3 Ejby IF Fodbold Oversidder
25. feb
10:20
Ejby IF Fodbold
Oversidder
115611
25-02 2024
10:30 U9 drenge C+D (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 3 Ringsted IF B. 73, Slagelse
25. feb
10:30
Ringsted IF
B. 73, Slagelse
115612
25-02 2024
10:40 U9 drenge C+D (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 2 Holbæk B&I Rebæk IF
25. feb
10:40
Holbæk B&I
Rebæk IF
115613
25-02 2024
10:50 U9 drenge C+D (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 2 Suså IF (1) Vallensbæk IF (2)
25. feb
10:50
Suså IF (1)
Vallensbæk IF (2)
115614
25-02 2024
11:00 U9 drenge C+D (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 2 Bagsværd BK (2) Holbæk B&I
25. feb
11:00
Bagsværd BK (2)
Holbæk B&I
115615
25-02 2024
11:10 U9 drenge C+D (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 2 Rebæk IF Suså IF (1)
25. feb
11:10
Rebæk IF
Suså IF (1)
123621
25-02 2024
11:20 U9 drenge C+D (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 2 Vallensbæk IF (2) Bagsværd BK (2)
25. feb
11:20
Vallensbæk IF (2)
Bagsværd BK (2)
134762
25-02 2024
11:30 U9 drenge C+D (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 2 Holbæk B&I Suså IF (1)
25. feb
11:30
Holbæk B&I
Suså IF (1)
134763
25-02 2024
11:40 U9 drenge C+D (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 2 Bagsværd BK (2) Rebæk IF
25. feb
11:40
Bagsværd BK (2)
Rebæk IF
134764
25-02 2024
11:50 U9 drenge C+D (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 2 Vallensbæk IF (2) Holbæk B&I
25. feb
11:50
Vallensbæk IF (2)
Holbæk B&I
134788
25-02 2024
12:00 U9 drenge C+D (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 2 Suså IF (1) Bagsværd BK (2)
25. feb
12:00
Suså IF (1)
Bagsværd BK (2)
134789
25-02 2024
12:10 U9 drenge C+D (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 2 Rebæk IF Vallensbæk IF (2)
25. feb
12:10
Rebæk IF
Vallensbæk IF (2)
135968
25-02 2024
12:20 U9 drenge A+B (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 IF Skjold Birkerød (1) Rebæk IF
25. feb
12:20
IF Skjold Birkerød (1)
Rebæk IF
137135
25-02 2024
12:30 U9 drenge A+B (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 Bagsværd BK (1) Vallensbæk IF (1)
25. feb
12:30
Bagsværd BK (1)
Vallensbæk IF (1)
137140
25-02 2024
12:40 U9 drenge A+B (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 Karlslunde IF (1) IF Skjold Birkerød (1)
25. feb
12:40
Karlslunde IF (1)
IF Skjold Birkerød (1)
137141
25-02 2024
12:50 U9 drenge A+B (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 Rebæk IF Bagsværd BK (1)
25. feb
12:50
Rebæk IF
Bagsværd BK (1)
137145
25-02 2024
13:00 U9 drenge A+B (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 Vallensbæk IF (1) Karlslunde IF (1)
25. feb
13:00
Vallensbæk IF (1)
Karlslunde IF (1)
137152
25-02 2024
13:10 U9 drenge A+B (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 IF Skjold Birkerød (1) Bagsværd BK (1)
25. feb
13:10
IF Skjold Birkerød (1)
Bagsværd BK (1)
137164
25-02 2024
13:20 U9 drenge A+B (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 Karlslunde IF (1) Rebæk IF
25. feb
13:20
Karlslunde IF (1)
Rebæk IF
137165
25-02 2024
13:30 U9 drenge A+B (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 Vallensbæk IF (1) IF Skjold Birkerød (1)
25. feb
13:30
Vallensbæk IF (1)
IF Skjold Birkerød (1)
137166
25-02 2024
13:40 U9 drenge A+B (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 Bagsværd BK (1) Karlslunde IF (1)
25. feb
13:40
Bagsværd BK (1)
Karlslunde IF (1)
137167
25-02 2024
13:50 U9 drenge A+B (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 Rebæk IF Vallensbæk IF (1)
25. feb
13:50
Rebæk IF
Vallensbæk IF (1)
137170
25-02 2024
14:00 U9 drenge A+B (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 2 Bagsværd BK (2) Karlslunde IF (2)
25. feb
14:00
Bagsværd BK (2)
Karlslunde IF (2)
137400
25-02 2024
14:20 U9 drenge A+B (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 2 Karlslunde IF (2) Bagsværd BK (2)
25. feb
14:20
Karlslunde IF (2)
Bagsværd BK (2)
137413
25-02 2024
14:40 U9 drenge A+B (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 2 Ringsted IF (1) Karlslunde IF (2)
25. feb
14:40
Ringsted IF (1)
Karlslunde IF (2)
137418
25-02 2024
15:00 U9 drenge A+B (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 2 Bagsværd BK (2) Ringsted IF (1)
25. feb
15:00
Bagsværd BK (2)
Ringsted IF (1)
137424
25-02 2024
15:15 U9 drenge A+B (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 2 Ringsted IF (1) Bagsværd BK (2)
25. feb
15:15
Ringsted IF (1)
Bagsværd BK (2)
139526
25-02 2024
15:30 U9 drenge A+B (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 2 Karlslunde IF (2) Ringsted IF (1)
25. feb
15:30
Karlslunde IF (2)
Ringsted IF (1)
137177
25-02 2024
15:31 U9 drenge A+B (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 2 Oversidder Ringsted IF (1)
25. feb
15:31
Oversidder
Ringsted IF (1)
137399
25-02 2024
15:32 U9 drenge A+B (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 2 Oversidder Bagsværd BK (2)
25. feb
15:32
Oversidder
Bagsværd BK (2)
137420
25-02 2024
15:33 U9 drenge A+B (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 2 Oversidder Karlslunde IF (2)
25. feb
15:33
Oversidder
Karlslunde IF (2)
139525
25-02 2024
15:34 U9 drenge A+B (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 2 Oversidder Oversidder
25. feb
15:34
Oversidder
Oversidder
203414
25-02 2024
15:40 U10 piger (14) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 Hareskov IF (1) Hareskov IF (2)
25. feb
15:40
Hareskov IF (1)
Hareskov IF (2)
203415
25-02 2024
15:49 U10 piger (14) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 Bagsværd BK Ishøj IF
25. feb
15:49
Bagsværd BK
Ishøj IF
203418
25-02 2024
15:58 U10 piger (14) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 LSF Ølstykke FC
25. feb
15:58
LSF
Ølstykke FC
203419
25-02 2024
16:07 U10 piger (14) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 Ishøj IF Hareskov IF (1)
25. feb
16:07
Ishøj IF
Hareskov IF (1)
203420
25-02 2024
16:16 U10 piger (14) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 Hareskov IF (2) LSF
25. feb
16:16
Hareskov IF (2)
LSF
203421
25-02 2024
16:25 U10 piger (14) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 Ølstykke FC Bagsværd BK
25. feb
16:25
Ølstykke FC
Bagsværd BK
203422
25-02 2024
16:34 U10 piger (14) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 Ishøj IF Hareskov IF (2)
25. feb
16:34
Ishøj IF
Hareskov IF (2)
203423
25-02 2024
16:43 U10 piger (14) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 Hareskov IF (1) Ølstykke FC
25. feb
16:43
Hareskov IF (1)
Ølstykke FC
203480
25-02 2024
16:52 U10 piger (14) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 Bagsværd BK LSF
25. feb
16:52
Bagsværd BK
LSF
203481
25-02 2024
17:01 U10 piger (14) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 Hareskov IF (2) Ølstykke FC
25. feb
17:01
Hareskov IF (2)
Ølstykke FC
203536
25-02 2024
17:10 U10 piger (14) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 LSF Ishøj IF
25. feb
17:10
LSF
Ishøj IF
203537
25-02 2024
17:19 U10 piger (14) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 Bagsværd BK Hareskov IF (1)
25. feb
17:19
Bagsværd BK
Hareskov IF (1)
203538
25-02 2024
17:28 U10 piger (14) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 Ølstykke FC Ishøj IF
25. feb
17:28
Ølstykke FC
Ishøj IF
203539
25-02 2024
17:35 U10 piger (14) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 Hareskov IF (2) Bagsværd BK
25. feb
17:35
Hareskov IF (2)
Bagsværd BK
485774
25-02 2024
17:46 U10 piger (14) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1 Hareskov IF (1) LSF
25. feb
17:46
Hareskov IF (1)
LSF

Log ind