Fælledparken

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
137344
18-05 2024
10:00 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
Oversidder
18. maj
10:00
Østerbro IF
Oversidder
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
137353
18-05 2024
10:00 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
18. maj
10:00
Skjold
FB (2)
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
209627
18-05 2024
10:00 Serie 2, P2/3 Forår P3
1
-
2
18. maj
10:00
Østerbro IF 3
1
Fremad Valby 2
2
Serie 2, P2/3 Forår P3
242425
18-05 2024
10:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
18. maj
10:00
Skjold 3
B 1903 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
419946
18-05 2024
10:00 Serie 3, P2/5 Forår P4
2
-
1
18. maj
10:00
Skjold 5
2
B 1960 2
1
Serie 3, P2/5 Forår P4
263996
18-05 2024
11:15 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
Oversidder
18. maj
11:15
HB 10
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
235147
18-05 2024
11:45 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
Oversidder
18. maj
11:45
Skjold 3
Oversidder
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
130061
18-05 2024
12:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
4
-
2
18. maj
12:30
HB 18
4
Østerbro IF 7
2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
119801
18-05 2024
13:45 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
1
-
0
18. maj
13:45
HB 16
1
Sønderbro Fight 2
0
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
216713
18-05 2024
14:00 Serie 4, P2/9 Forår P7
2
-
3
18. maj
14:00
Heimdal 3
2
Fix 2
3
Serie 4, P2/9 Forår P7
439521
18-05 2024
16:00 Serie 2, Kvinder Forår P2
4
-
1
18. maj
16:00
Skjold 2
4
Valby
1
Serie 2, Kvinder Forår P2
243078
19-05 2024
12:30 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
Oversidder
19. maj
12:30
HB 3
Oversidder
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
250270
19-05 2024
13:45 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
19. maj
13:45
HB 7
Uganda Danish Cranes
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
214654
19-05 2024
14:00 Serie 4, P2/9 Forår P4
HHT
19. maj
14:00
Skjold 11
FC Culpa 2
HHT
Serie 4, P2/9 Forår P4
210377
19-05 2024
16:00 Serie 3, P2/5 Forår P3
19. maj
16:00
HB 4
FB 8
Serie 3, P2/5 Forår P3
419943
19-05 2024
16:00 Serie 3, P2/5 Forår P4
19. maj
16:00
HB 5
ØKF 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
333121
ma20-05 2024
18:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
Oversidder
20. maj
18:00
HB 13
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
336501
ma20-05 2024
18:00 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
20. maj
18:00
Heimdal 2
HB 3
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
145585
ma20-05 2024
19:15 M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
HB
20. maj
19:15
HB
Nørrebro BK
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
255713
ma20-05 2024
22:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
Oversidder
20. maj
22:00
HB 8
Oversidder
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
462165
ti21-05 2024
18:30 Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
21. maj
18:30
Skjold 3
HB 4
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
209611
ti21-05 2024
19:30 Serie 2, P2/3 Forår P3
21. maj
19:30
Skjold 3
GVI 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
215850
ti21-05 2024
19:30 Serie 4, P2/9 Forår P5
21. maj
19:30
Skjold 10
Brønshøj 4
Serie 4, P2/9 Forår P5
954064
on22-05 2024
18:30 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
22. maj
18:30
Skjold 3
Hellas 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
250309
on22-05 2024
19:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
22. maj
19:30
HB 9
Skjold 11
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
336414
on22-05 2024
19:30 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
22. maj
19:30
Østerbro IF 2
FC Damsø
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
646216
on22-05 2024
19:30 M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
22. maj
19:30
Heimdal
B 1908
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
135747
to23-05 2024
16:50 U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
23. maj
16:50
Skjold
Union
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
209628
to23-05 2024
18:00 Serie 2, P2/3 Forår P3
23. maj
18:00
FB 3
Viktoria 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
242048
to23-05 2024
18:00 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
23. maj
18:00
HB 2
FB 6
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
333272
to23-05 2024
18:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
23. maj
18:00
Østerbro IF 4
Vanløse
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
255682
to23-05 2024
19:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
23. maj
19:30
HB 8
KB 6
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
429081
fr24-05 2024
18:00 Serie 1, P1 23/24 P1
HB
24. maj
18:00
HB
IF Føroyar
Serie 1, P1 23/24 P1
949378
fr24-05 2024
20:00 Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
24. maj
20:00
Bk. Heimdal
Bk. Hekla
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
487613
25-05 2024
10:00 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
25. maj
10:00
B.93 5
Fix 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
487615
25-05 2024
10:00 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
25. maj
10:00
GVI 2
Skjold 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
191535
25-05 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
25. maj
10:00
Skjold 5
Nørrebro United 6
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
215315
25-05 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P4
Oversidder
25. maj
10:00
Skjold 11
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P4
308061
25-05 2024
10:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
25. maj
10:00
Skjold 2
Hellas 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
570693
25-05 2024
10:00 U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
25. maj
10:00
Skjold 2
KFUM
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
776734
25-05 2024
10:00 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
25. maj
10:00
Skjold 4
Vestia 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
776736
25-05 2024
10:00 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
25. maj
10:00
Nørrebro United 3
B.93 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
687962
25-05 2024
10:00 U16 Drenge 2 (08) Forår P2
HB
25. maj
10:00
HB
Vanløse 2
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
821617
25-05 2024
10:00 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
25. maj
10:00
Skjold 2
Aakanden GF 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
821618
25-05 2024
10:00 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
25. maj
10:00
GVI 4
Nørrebro United 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
737166
25-05 2024
10:00 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
25. maj
10:00
Brønshøj BK 4
KB 10
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
737169
25-05 2024
10:00 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
25. maj
10:00
Skjold 6
Husum Bk 2
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
967283
25-05 2024
10:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
25. maj
10:00
Skjold 1
GVI 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
776653
25-05 2024
10:25 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
25. maj
10:25
Brønshøj BK 4
Fix 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
776655
25-05 2024
10:25 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
Oversidder
25. maj
10:25
Husum Bk 2
Oversidder
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
821619
25-05 2024
10:25 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
Oversidder
25. maj
10:25
Skjold 2
Oversidder
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
821620
25-05 2024
10:25 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
25. maj
10:25
Nørrebro United 4
Østerbro IF 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
776770
25-05 2024
10:25 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
25. maj
10:25
Skjold 4
KB 8
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
776771
25-05 2024
10:25 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
25. maj
10:25
B.93 3
Vanløse 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
487648
25-05 2024
10:25 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
25. maj
10:25
B.93 5
Hvidovre IF 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
487649
25-05 2024
10:25 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
25. maj
10:25
Skjold 1
Fremad Valby 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
137366
25-05 2024
10:45 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
25. maj
10:45
Østerbro IF
Brønshøj BK
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
487650
25-05 2024
10:50 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
25. maj
10:50
Hvidovre IF 3
GVI 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
487651
25-05 2024
10:50 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
25. maj
10:50
Fremad Valby 3
Fix 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
490952
25-05 2024
10:50 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
25. maj
10:50
Fix 4
Skjold 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
778034
25-05 2024
10:50 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
25. maj
10:50
KB 8
Nørrebro United 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
780658
25-05 2024
10:50 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
25. maj
10:50
Vanløse 4
Vestia 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
686642
25-05 2024
10:50 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
Oversidder
25. maj
10:50
Oversidder
KB 10
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
821621
25-05 2024
10:50 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
Oversidder
25. maj
10:50
Oversidder
GVI 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
821622
25-05 2024
10:50 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
25. maj
10:50
Østerbro IF 3
Aakanden GF 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
821623
25-05 2024
11:15 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
25. maj
11:15
GVI 4
Skjold 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
821624
25-05 2024
11:15 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
25. maj
11:15
Aakanden GF 2
Nørrebro United 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
686643
25-05 2024
11:15 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
25. maj
11:15
Skjold 6
Brønshøj BK 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
686644
25-05 2024
11:15 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
25. maj
11:15
KB 10
Husum Bk 2
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
781586
25-05 2024
11:15 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
25. maj
11:15
Nørrebro United 3
Skjold 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
781587
25-05 2024
11:15 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
25. maj
11:15
Vestia 2
B.93 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
487652
25-05 2024
11:15 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
25. maj
11:15
GVI 2
B.93 5
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
487653
25-05 2024
11:15 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
25. maj
11:15
Fix 2
Skjold 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
487654
25-05 2024
11:40 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
25. maj
11:40
Hvidovre IF 3
Fremad Valby 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
781588
25-05 2024
11:40 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
25. maj
11:40
KB 8
Vanløse 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
686645
25-05 2024
11:40 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
Oversidder
25. maj
11:40
Fix 4
Oversidder
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
821625
25-05 2024
11:40 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
Oversidder
25. maj
11:40
Oversidder
Østerbro IF 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
767328
25-05 2024
11:45 U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
25. maj
11:45
Skjold
Nørrebro United
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
803735
25-05 2024
12:00 KS Herre 23/24 P1
25. maj
12:00
Bk. Viktoria
FA 2000 2
KS Herre 23/24 P1
705562
25-05 2024
12:00 U15 Drenge 3 (09) Forår P3
25. maj
12:00
Skjold 2
Nørrebro United 2
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
419949
25-05 2024
12:00 Serie 3, P2/5 Forår P4
25. maj
12:00
HB 5
Skovshoved IF 3
Serie 3, P2/5 Forår P4
476883
25-05 2024
12:30 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
25. maj
12:30
Union 3
KB 8
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
476884
25-05 2024
12:30 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
25. maj
12:30
Skjold 2
Bispebjerg Bk. 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
599928
25-05 2024
12:30 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
25. maj
12:30
FB 2
Fremad Valby 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
600020
25-05 2024
12:30 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
25. maj
12:30
Dragør BK 2
Skjold 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
796356
25-05 2024
12:30 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
25. maj
12:30
Hekla 4
Fix 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
796357
25-05 2024
12:30 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
Oversidder
25. maj
12:30
Oversidder
Skjold 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
794186
25-05 2024
12:30 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
Oversidder
25. maj
12:30
B 1903 4
Oversidder
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
794187
25-05 2024
12:30 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
Oversidder
Oversidder
25. maj
12:30
Oversidder
Oversidder
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
794192
25-05 2024
12:55 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
25. maj
12:55
B 1903 4
Brønshøj BK 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
794193
25-05 2024
12:55 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
Oversidder
25. maj
12:55
Oversidder
Skjold 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
796358
25-05 2024
12:55 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
25. maj
12:55
Hekla 4
Ørestad IF 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
796442
25-05 2024
12:55 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
25. maj
12:55
Skjold 3
Bispebjerg Bk.
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
600024
25-05 2024
12:55 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
25. maj
12:55
FB 2
Vanløse 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
600028
25-05 2024
12:55 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
Oversidder
25. maj
12:55
Skjold 1
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
476885
25-05 2024
12:55 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
25. maj
12:55
Union 3
Husum Bk 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
476886
25-05 2024
12:55 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
25. maj
12:55
Bispebjerg Bk. 1
Stefan
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
255905
25-05 2024
13:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
25. maj
13:00
Østerbro IF 5
KFB 4
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
796460
25-05 2024
13:20 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
Oversidder
25. maj
13:20
Ørestad IF 2
Oversidder
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
796461
25-05 2024
13:20 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
25. maj
13:20
Bispebjerg Bk.
Fix 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
794194
25-05 2024
13:20 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
Oversidder
25. maj
13:20
Brønshøj BK 3
Oversidder
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
794196
25-05 2024
13:20 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
Oversidder
25. maj
13:20
Skjold 4
Oversidder
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
476887
25-05 2024
13:20 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
25. maj
13:20
Husum Bk 3
Skjold 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
476888
25-05 2024
13:20 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
25. maj
13:20
Stefan
KB 8
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
600031
25-05 2024
13:20 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
25. maj
13:20
Vanløse 2
Dragør BK 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
600041
25-05 2024
13:20 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
Oversidder
25. maj
13:20
Oversidder
Fremad Valby 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
565190
25-05 2024
13:30 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
25. maj
13:30
Skjold
Kastrup 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
336290
25-05 2024
13:45 Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
25. maj
13:45
HB 2
Nørrebro United 2
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
600042
25-05 2024
13:45 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
25. maj
13:45
Dragør BK 2
FB 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
600127
25-05 2024
13:45 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
25. maj
13:45
Fremad Valby 1
Skjold 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
476889
25-05 2024
13:45 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
25. maj
13:45
Skjold 2
Union 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
476891
25-05 2024
13:45 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
25. maj
13:45
KB 8
Bispebjerg Bk. 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
794197
25-05 2024
13:45 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
Oversidder
25. maj
13:45
Oversidder
B 1903 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
794198
25-05 2024
13:45 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
Oversidder
Oversidder
25. maj
13:45
Oversidder
Oversidder
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
796462
25-05 2024
13:45 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
Oversidder
25. maj
13:45
Oversidder
Hekla 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
796492
25-05 2024
13:45 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
25. maj
13:45
Fix 3
Skjold 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
664041
25-05 2024
14:00 U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
25. maj
14:00
Skjold
Vanløse (2)
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
413824
25-05 2024
14:00 Serie 1, P1 23/24 P1
CSC
25. maj
14:00
Østerbro IF
CSC
Serie 1, P1 23/24 P1
209843
25-05 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P2
25. maj
14:00
HB 3
Nørrebro FF 2
Serie 3, P2/5 Forår P2
188042
25-05 2024
14:00 Serie 2, P2/3 Forår P2
25. maj
14:00
HB 2
CBS Sport 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
600128
25-05 2024
14:10 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
Oversidder
25. maj
14:10
Vanløse 2
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
476892
25-05 2024
14:10 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
25. maj
14:10
Husum Bk 3
Stefan
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
796493
25-05 2024
14:10 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
25. maj
14:10
Ørestad IF 2
Bispebjerg Bk.
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
794199
25-05 2024
14:10 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
25. maj
14:10
Brønshøj BK 3
Skjold 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
254746
25-05 2024
15:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
25. maj
15:00
HB 4
Fremad Amager 2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
213891
25-05 2024
16:00 Serie 4, P2/9 Forår P2
25. maj
16:00
Skjold 13
Skjold 16
Serie 4, P2/9 Forår P2
865629
25-05 2024
16:00 Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
25. maj
16:00
Bk. Skjold
Tårnby FF
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
209900
26-05 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P3
26. maj
10:00
Skjold 12
KB 6
Serie 4, P2/9 Forår P3
215861
26-05 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P5
26. maj
10:00
Skjold 15
B.93 7
Serie 4, P2/9 Forår P5
352527
26-05 2024
10:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
26. maj
10:00
HB 2
B.93 4
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
646183
26-05 2024
10:30 M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
26. maj
10:30
Heimdal
Amager FF (1)
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
952637
26-05 2024
11:45 U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
26. maj
11:45
Skjold 2
Vanløse 3
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
308452
26-05 2024
11:45 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
26. maj
11:45
Skjold 1
Hvidovre IF 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
914795
26-05 2024
12:00 Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
HIK
26. maj
12:00
Østerbro IF
HIK
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
210386
26-05 2024
12:00 Serie 3, P2/5 Forår P3
26. maj
12:00
Skjold 4
B.93 3
Serie 3, P2/5 Forår P3
939137
26-05 2024
13:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
26. maj
13:00
Østerbro IF 8
Mons Carota
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
234893
26-05 2024
14:00 Serie 1, Kvinder Forår P1
Oversidder
26. maj
14:00
Viktoria
Oversidder
Serie 1, Kvinder Forår P1
212356
26-05 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P5
26. maj
14:00
Skjold 6
Vanløse IF 3
Serie 3, P2/5 Forår P5
119758
26-05 2024
14:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
26. maj
14:30
Østerbro IF 10
KFB 8
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
218789
26-05 2024
16:00 Serie 4, P2/9 Forår P9
26. maj
16:00
Østerbro IF 7
KFB 3
Serie 4, P2/9 Forår P9
336202
ma27-05 2024
18:00 Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
Oversidder
27. maj
18:00
Heimdal
Oversidder
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
480009
ma27-05 2024
18:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
27. maj
18:00
HB 15
FC Ryparken 4
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
255819
ma27-05 2024
18:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
27. maj
18:30
HB 5
FB 10
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
462169
ma27-05 2024
19:15 Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
27. maj
19:15
HB 4
Nørrebro United 6
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
301807
ti28-05 2024
16:45 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
28. maj
16:45
Østerbro IF 4
Fremad Amager 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
209745
ti28-05 2024
18:00 Serie 2, P2/3 Forår P3
28. maj
18:00
Østerbro IF 3
FB 3
Serie 2, P2/3 Forår P3
245176
ti28-05 2024
18:00 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
28. maj
18:00
Østerbro IF
Frem 2
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
336294
ti28-05 2024
18:00 Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
28. maj
18:00
HB 2
FC Udfordringen
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
336497
ti28-05 2024
19:30 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
28. maj
19:30
HB 3
FC Nyhavn
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
336293
ti28-05 2024
19:30 Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
28. maj
19:30
Østerbro IF
Hekla
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
648159
on29-05 2024
20:45 M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
29. maj
20:45
Skjold
Hekla
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
592740
to30-05 2024
18:00 Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
HB
30. maj
18:00
HB
B.93
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
242074
to30-05 2024
19:15 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
30. maj
19:15
HB 2
KB 4
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
333278
to30-05 2024
19:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
Oversidder
30. maj
19:30
HB 11
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
129740
to30-05 2024
19:30 M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
UHT
30. maj
19:30
Østerbro IF
Skovshoved IF
UHT
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
239054
to30-05 2024
20:50 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
30. maj
20:50
Viktoria 2
Fremad Valby 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
462797
fr31-05 2024
18:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
Oversidder
31. maj
18:00
HB 7
Oversidder
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
137556
01-06 2024
10:00 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
01. jun
10:00
Skjold
Østerbro IF
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
216288
01-06 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P5
01. jun
10:00
Skjold 15
Skjold 10
Serie 4, P2/9 Forår P5
476893
01-06 2024
10:00 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
01. jun
10:00
FA 2000 3
Vanløse 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
476894
01-06 2024
10:00 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
KSV
01. jun
10:00
KSV
Skjold 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
501604
01-06 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
01. jun
10:00
Brønshøj BK 3
GVI 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
501605
01-06 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
01. jun
10:00
Skjold 4
CIK 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
501613
01-06 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
01. jun
10:00
FB 3
B 1908 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
501614
01-06 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
01. jun
10:00
Rødovre 4
Nørrebro United 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
502760
01-06 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
01. jun
10:00
GVI 4
B 1903 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
502761
01-06 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
01. jun
10:00
Hekla 2
AB Tårnby 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
502810
01-06 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
01. jun
10:00
Frem 3
Fremad Valby 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
502816
01-06 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
01. jun
10:00
B 1908 4
HIK 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
505114
01-06 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
01. jun
10:00
Hellas 3
Fremad Valby 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505115
01-06 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
01. jun
10:00
Bispebjerg Bk.
Rødovre 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505123
01-06 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
01. jun
10:00
Hvidovre IF 4
Østerbro IF
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505124
01-06 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
01. jun
10:00
Vanløse 4
HIK 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505132
01-06 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
01. jun
10:00
Vestia 3
Tårnby FF 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505133
01-06 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
HB
01. jun
10:00
HB
Vanløse 6
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505528
01-06 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
01. jun
10:00
Ørestad IF 3
KB 11
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505529
01-06 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
01. jun
10:00
Union
KB 10
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505540
01-06 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
01. jun
10:00
Vestia 2
KFUM
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505541
01-06 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
01. jun
10:00
Kastrup 3
Husum Bk 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505687
01-06 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
01. jun
10:00
Stefan
Pioneren
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505688
01-06 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
01. jun
10:00
Vanløse 5
Sundby Bk. 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
626882
01-06 2024
10:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
Oversidder
01. jun
10:00
Østerbro IF 1
Oversidder
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
643536
01-06 2024
10:00 U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
01. jun
10:00
Skjold 2
Fix 3
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
954081
01-06 2024
10:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
01. jun
10:00
Skjold 3
Hekla 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
505599
01-06 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
01. jun
10:15
Vestia 2
Fix 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505683
01-06 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
01. jun
10:15
Husum Bk 2
Vestia 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505689
01-06 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
01. jun
10:15
Stefan
Jægersborg BK
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505690
01-06 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
01. jun
10:15
Sundby Bk. 3
Nørrebro United 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505127
01-06 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
01. jun
10:15
Hvidovre IF 4
Nørrebro United 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505128
01-06 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
01. jun
10:15
HIK 3
Husum Bk 1
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505530
01-06 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
01. jun
10:15
Ørestad IF 3
Hvidovre IF 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505531
01-06 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
01. jun
10:15
KB 10
Fix 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505134
01-06 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
01. jun
10:15
Vestia 3
Hekla 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505135
01-06 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
01. jun
10:15
Vanløse 6
Fremad Amager 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505116
01-06 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
01. jun
10:15
Hellas 3
JIF Hakoah
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505117
01-06 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
01. jun
10:15
Rødovre 5
Ørestad IF 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
502818
01-06 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
01. jun
10:15
Frem 3
Fremad Amager 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
502827
01-06 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
01. jun
10:15
HIK 2
Brønshøj BK 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
502762
01-06 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
01. jun
10:15
GVI 4
Hvidovre IF 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
502789
01-06 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
01. jun
10:15
AB Tårnby 3
Nørrebro United 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
501615
01-06 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
01. jun
10:15
FB 3
Dragør BK 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
501616
01-06 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
01. jun
10:15
Nørrebro United 2
AB Tårnby 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
501606
01-06 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
01. jun
10:15
Brønshøj BK 3
Frem 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
501607
01-06 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
01. jun
10:15
CIK 2
B 1903 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
476895
01-06 2024
10:25 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
01. jun
10:25
FA 2000 3
Østerbro IF 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
476896
01-06 2024
10:25 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
01. jun
10:25
Skjold 2
Stefan
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
501608
01-06 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
01. jun
10:30
Frem 2
Skjold 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
501609
01-06 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
01. jun
10:30
B 1903 3
GVI 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
501617
01-06 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
01. jun
10:30
Dragør BK 3
Rødovre 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
501618
01-06 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
01. jun
10:30
AB Tårnby 2
B 1908 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
502793
01-06 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
01. jun
10:30
Hvidovre IF 3
Hekla 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
502795
01-06 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
01. jun
10:30
Nørrebro United 3
B 1903 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
502828
01-06 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
01. jun
10:30
Fremad Amager 2
B 1908 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
502830
01-06 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
01. jun
10:30
Brønshøj BK 4
Fremad Valby 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
505118
01-06 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
01. jun
10:30
JIF Hakoah
Bispebjerg Bk.
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505119
01-06 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
01. jun
10:30
Ørestad IF 2
Fremad Valby 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505136
01-06 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
HB
01. jun
10:30
Hekla 3
HB
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505137
01-06 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
01. jun
10:30
Fremad Amager 3
Tårnby FF 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505532
01-06 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
01. jun
10:30
Hvidovre IF 5
Union
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505533
01-06 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
01. jun
10:30
Fix 4
KB 11
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505129
01-06 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
01. jun
10:30
Nørrebro United 4
Vanløse 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505130
01-06 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
01. jun
10:30
Husum Bk 1
Østerbro IF
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505691
01-06 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
01. jun
10:30
Jægersborg BK
Vanløse 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505692
01-06 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
01. jun
10:30
Nørrebro United 5
Pioneren
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505684
01-06 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
01. jun
10:30
Fix 3
Kastrup 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505685
01-06 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
01. jun
10:30
Vestia 4
KFUM
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505686
01-06 2024
10:45 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
01. jun
10:45
KFUM
Husum Bk 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505693
01-06 2024
10:45 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul