Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. apr
10:00
Husum Bk 2
BK Rødovre 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Husum Bk
Sundby Bk.
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Husum 2
3
Union 2
0
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Husum 2
B 1908 4
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:00
Husum 2
Vanløse IF 3
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Husum 2
Hvidovre IF 4
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:30
Husum Bk
CBS Sport
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:40
Husum Bk
B.93
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:15
Husum Bk.
Vigerslev Bk.
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:40
Husum Bk
Østerbro IF
M+50 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
17:00
Union / Husum
Vordingborg IF
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Husum Bk.
Skovshoved IF
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Skjold
HIK 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Brønshøj BK 4
Husum Bk 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Husum Bk
KB 4
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Skjold
B 1903 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Husum Bk 3
Fix 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
B 1903 4
Brønshøj BK 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Fix 4
HIK 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Brønshøj BK 4
Skjold
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
HIK 4
Husum Bk 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Husum Bk 1
Østerbro IF 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
B 1903 4
Fix 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:45
Husum Bk 1
Vanløse 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Husum Bk
Union
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Husum Bk
B.93 3
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:30
Husum
Brønshøj/Fix 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:45
Husum 3
ØKF 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
06. maj
17:30
Husum Bk
Vestia
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
Husum Bk
AB Tårnby
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Husum Bk
Oversidder
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:40
Husum Bk
Fremad Forsing
M+50 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:40
Husum Bk (2)
Espergærde IF (øst)
HHT
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Husum Bk 2
Valby 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Husum
Nørrebro United 4
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Husum 2
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Husum Bk 1
FA 2000 3
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Union/Husum
B.93 3
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Husum Bk 2
Skjold 5
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Husum Bk
KFB 9
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:40
Husum Bk
FA 2000
M+50 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:40
Husum Bk
AC Iben
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Husum Bk
Nørrebro United
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Husum Bk 1
Fix 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Husum Bk 2
Nørrebro United 6
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Husum Bk 1
Nørrebro United 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Husum Bk.
KFUM
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:00
Husum 2
Dragør 2
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:40
Husum Bk
Vestia
M+50 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Husum Bk
FA 2000
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Husum Bk 1
B 1908 (2)
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
Husum
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Skjold
FB 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Oversidder
FA 2000 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Husum Bk
Brønshøj / Fix
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
KB 6
FA 2000 3
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Skjold 3
Husum Bk 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
KB 6
Oversidder
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Husum Bk 1
Sundby Bk.
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Skjold
Husum Bk 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
FA 2000 6
Skovshoved IF 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Husum Bk 3
Oversidder
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Skovshoved IF 3
FB 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Oversidder
Skjold 3
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Sundby Bk.
FA 2000 3
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Skjold 3
KB 6
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
FA 2000 3
Husum Bk 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Oversidder
Skjold
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
FB 6
FA 2000 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
Husum Bk 3
Skovshoved IF 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
Oversidder
Sundby Bk.
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Husum 2
Nørrebro United 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Husum Bk 2
B 1903 3
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Husum Bk
GVI 2
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
Husum 3
Real Benne
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Husum Bk
Kastrup
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Husum Bk
Sønderbro Fight 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|