Kastrup IA ved Røllikevej

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
749275
19-05 2024
10:00 U14 Drenge 3 (10) Forår P3
3
-
0
19. maj
10:00
Kastrup 2
3
Vestia 2
0
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
301725
19-05 2024
12:00 U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
19. maj
12:00
Kastrup 2
Hekla 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
673200
19-05 2024
14:00 U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
19. maj
14:00
Kastrup 2
HIK 2
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
130063
ma20-05 2024
19:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
20. maj
19:00
Kastrup
FA 2000 12
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
961771
ma20-05 2024
22:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
Oversidder
20. maj
22:00
Kastrup 3
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
290637
ti21-05 2024
19:00 M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
21. maj
19:00
Kastrup
Fremad Valby
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
137945
to23-05 2024
17:30 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
23. maj
17:30
Kastrup
Vestia
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
147273
to23-05 2024
19:00 M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
23. maj
19:00
Kastrup
Valby
M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
209631
fr24-05 2024
19:00 Serie 2, P2/3 Forår P3
24. maj
19:00
Kastrup 2
Skjold 3
Serie 2, P2/3 Forår P3
487797
25-05 2024
10:00 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
Oversidder
25. maj
10:00
Kastrup 2
Oversidder
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
487798
25-05 2024
10:00 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
25. maj
10:00
CIK 1
Sundby Bk. 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
964827
25-05 2024
10:00 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
25. maj
10:00
AB Tårnby 1
B.93 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964828
25-05 2024
10:00 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
25. maj
10:00
Kastrup 1
KB 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964829
25-05 2024
10:25 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
25. maj
10:25
AB Tårnby 1
Hekla 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964830
25-05 2024
10:25 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
25. maj
10:25
KB 1
Dragør BK 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
487799
25-05 2024
10:25 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
25. maj
10:25
Kastrup 2
Hekla 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
487800
25-05 2024
10:25 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
25. maj
10:25
Sundby Bk. 1
Ørestad IF 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
487807
25-05 2024
10:50 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
25. maj
10:50
Hekla 2
CIK 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
487808
25-05 2024
10:50 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
Oversidder
25. maj
10:50
Ørestad IF 1
Oversidder
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
964831
25-05 2024
10:50 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
25. maj
10:50
Hekla 1
Kastrup 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964832
25-05 2024
10:50 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
25. maj
10:50
Dragør BK 1
B.93 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964833
25-05 2024
11:15 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
25. maj
11:15
Kastrup 1
AB Tårnby 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964834
25-05 2024
11:15 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
25. maj
11:15
B.93 1
KB 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
487809
25-05 2024
11:15 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
25. maj
11:15
CIK 1
Kastrup 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
487812
25-05 2024
11:15 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
Oversidder
25. maj
11:15
Oversidder
Sundby Bk. 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
487813
25-05 2024
11:40 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
25. maj
11:40
Hekla 2
Ørestad IF 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
964835
25-05 2024
11:40 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
25. maj
11:40
Hekla 1
Dragør BK 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
996564
25-05 2024
12:00 U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
25. maj
12:00
Kastrup
Husum Bk
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
780158
26-05 2024
12:00 U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
26. maj
12:00
Kastrup
Amager Pigefodbold 3
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
905218
ma27-05 2024
22:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
27. maj
22:00
Kastrup 1
Dragør BK 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
129738
on29-05 2024
19:00 M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
29. maj
19:00
Kastrup
Bk. Viktoria
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
488257
01-06 2024
10:00 U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
10:00
Hekla
FC Damsø
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488258
01-06 2024
10:00 U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
10:00
Hellas
Dragør BK
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488971
01-06 2024
10:00 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
GVI
KB
01. jun
10:00
GVI
KB
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488972
01-06 2024
10:00 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
10:00
Ørestad IF
Brønshøj BK
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488980
01-06 2024
10:00 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
10:00
AB Tårnby
Union
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488981
01-06 2024
10:00 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
10:00
BK Rødovre
FA 2000
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
567238
01-06 2024
10:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
01. jun
10:00
Kastrup 2
FA 2000 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
704288
01-06 2024
10:00 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
KFB
01. jun
10:00
KFB
KB (2)
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
705713
01-06 2024
10:00 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
10:00
Hellas
Tårnby FF
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
744111
01-06 2024
10:00 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
01. jun
10:00
FA 2000 (2)
Union
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
744114
01-06 2024
10:00 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
01. jun
10:00
Skjold
FC Damsø
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
744126
01-06 2024
10:00 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
01. jun
10:00
Oversidder
FA 2000 (1)
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
744127
01-06 2024
10:00 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
GVI
01. jun
10:00
Oversidder
GVI
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
744252
01-06 2024
10:00 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
10:00
Hvidovre IF (2)
Nørrebro United
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
744735
01-06 2024
10:00 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
10:00
Vestia
B 1908
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
744128
01-06 2024
10:15 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
GVI
01. jun
10:15
GVI
FA 2000 (1)
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
744129
01-06 2024
10:15 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
Oversidder
01. jun
10:15
Oversidder
Oversidder
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
744115
01-06 2024
10:15 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
01. jun
10:15
FC Damsø
Union
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
744116
01-06 2024
10:15 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
01. jun
10:15
Skjold
FA 2000 (2)
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
744801
01-06 2024
10:20 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
FB
01. jun
10:20
KB (1)
FB
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
744802
01-06 2024
10:20 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
Fix
01. jun
10:20
Fremad Valby
Fix
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
705728
01-06 2024
10:20 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
10:20
Hvidovre IF (1)
Dragør BK
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
708145
01-06 2024
10:20 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
10:20
AB Tårnby
Valby
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
488982
01-06 2024
10:25 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
10:25
AB Tårnby
Nørrebro United
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488983
01-06 2024
10:25 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
10:25
FA 2000
Hvidovre IF
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488973
01-06 2024
10:25 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
GVI
01. jun
10:25
GVI
FC Damsø
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488974
01-06 2024
10:25 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
10:25
Brønshøj BK
B 1908
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488259
01-06 2024
10:25 U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
Oversidder
01. jun
10:25
Oversidder
Hekla
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488260
01-06 2024
10:25 U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
10:25
FC Damsø
Hellas
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
744117
01-06 2024
10:30 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
01. jun
10:30
Union
Skjold
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
744125
01-06 2024
10:30 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
01. jun
10:30
FA 2000 (2)
FC Damsø
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
744130
01-06 2024
10:30 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
01. jun
10:30
FA 2000 (1)
Oversidder
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
744131
01-06 2024
10:30 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
GVI
01. jun
10:30
Oversidder
GVI
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
747380
01-06 2024
10:40 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
10:40
Vestia
Hvidovre IF (2)
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
747556
01-06 2024
10:40 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
10:40
Nørrebro United
B 1908
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
715187
01-06 2024
10:40 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
KFB
01. jun
10:40
Hellas
KFB
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
715188
01-06 2024
10:40 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
10:40
KB (2)
Tårnby FF
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
488984
01-06 2024
10:50 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
10:50
Nørrebro United
BK Rødovre
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489001
01-06 2024
10:50 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
10:50
Hvidovre IF
Union
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488261
01-06 2024
10:50 U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
Oversidder
01. jun
10:50
Dragør BK
Oversidder
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488262
01-06 2024
10:50 U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
10:50
Hellas
Hekla
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488975
01-06 2024
10:50 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
10:50
FC Damsø
Ørestad IF
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488976
01-06 2024
10:50 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
KB
01. jun
10:50
B 1908
KB
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
715189
01-06 2024
11:00 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
11:00
AB Tårnby
Hvidovre IF (1)
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
715190
01-06 2024
11:00 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
11:00
Dragør BK
Valby
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
747557
01-06 2024
11:00 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
11:00
Fremad Valby
KB (1)
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
748624
01-06 2024
11:00 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
FB
Fix
01. jun
11:00
FB
Fix
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
489002
01-06 2024
11:15 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
11:15
BK Rødovre
AB Tårnby
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489003
01-06 2024
11:15 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
11:15
Union
FA 2000
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488977
01-06 2024
11:15 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
GVI
01. jun
11:15
Ørestad IF
GVI
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488978
01-06 2024
11:15 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
KB
01. jun
11:15
KB
Brønshøj BK
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488263
01-06 2024
11:15 U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
Oversidder
01. jun
11:15
FC Damsø
Oversidder
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488264
01-06 2024
11:15 U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
11:15
Hekla
Dragør BK
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
715191
01-06 2024
11:20 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
KFB
01. jun
11:20
KFB
Tårnby FF
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
715192
01-06 2024
11:20 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
11:20
KB (2)
Hellas
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
750373
01-06 2024
11:20 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
11:20
Hvidovre IF (2)
B 1908
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
751146
01-06 2024
11:20 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
11:20
Nørrebro United
Vestia
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
751148
01-06 2024
11:40 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
Fix
01. jun
11:40
KB (1)
Fix
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
751501
01-06 2024
11:40 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
FB
01. jun
11:40
FB
Fremad Valby
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
735883
01-06 2024
11:40 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
11:40
Hvidovre IF (1)
Valby
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
736831
01-06 2024
11:40 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
11:40
Dragør BK
AB Tårnby
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
489004
01-06 2024
11:40 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
11:40
Nørrebro United
Hvidovre IF
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488265
01-06 2024
11:40 U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
11:40
Dragør BK
FC Damsø
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488266
01-06 2024
11:40 U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
Oversidder
01. jun
11:40
Oversidder
Hellas
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488979
01-06 2024
11:40 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
11:40
FC Damsø
B 1908
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
137948
01-06 2024
12:00 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
01. jun
12:00
Kastrup
Tårnby FF
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
487898
01-06 2024
12:30 U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
01. jun
12:30
Vestia
Østerbro IF
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
487899
01-06 2024
12:30 U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
GVI
01. jun
12:30
Hekla
GVI
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
487978
01-06 2024
12:30 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
Fix
01. jun
12:30
Fix
Nørrebro United
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
487979
01-06 2024
12:30 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
Oversidder
01. jun
12:30
Oversidder
Fremad Valby
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
487988
01-06 2024
12:30 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
KB
GVI
01. jun
12:30
KB
GVI
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
487989
01-06 2024
12:30 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
12:30
Sundby Bk. (1)
Dragør BK
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488113
01-06 2024
12:30 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
12:30
Skjold (1)
Union
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488114
01-06 2024
12:30 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
HIK
01. jun
12:30
AB Tårnby
HIK
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488104
01-06 2024
12:30 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
12:30
Kastrup
KFUM
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488105
01-06 2024
12:30 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
FB
01. jun
12:30
Østerbro IF
FB
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488106
01-06 2024
12:55 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
12:55
Kastrup
Ørestad IF
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488107
01-06 2024
12:55 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
FB
01. jun
12:55
FB
FA 2000
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488115
01-06 2024
12:55 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
12:55
AB Tårnby
Skjold (1)
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488116
01-06 2024
12:55 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
12:55
Vestia
Jægersborg BK
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
487990
01-06 2024
12:55 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
KB
01. jun
12:55
KB
Sundby Bk. (2)
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
487991
01-06 2024
12:55 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
FB
01. jun
12:55
Dragør BK
FB
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
487980
01-06 2024
12:55 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
Fix
01. jun
12:55
Fix
Hvidovre IF
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
487981
01-06 2024
12:55 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
Oversidder
01. jun
12:55
Fremad Valby
Oversidder
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
487900
01-06 2024
12:55 U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
KB
01. jun
12:55
KB
Vestia
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
487901
01-06 2024
12:55 U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
01. jun
12:55
Østerbro IF
Hekla
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
487902
01-06 2024
13:20 U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
GVI
KB
01. jun
13:20
GVI
KB
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
487903
01-06 2024
13:20 U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
01. jun
13:20
Hekla
Vestia
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
487982
01-06 2024
13:20 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
Oversidder
01. jun
13:20
Hvidovre IF
Oversidder
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
487983
01-06 2024
13:20 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
Oversidder
01. jun
13:20
Oversidder
Nørrebro United
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
487992
01-06 2024
13:20 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
13:20
Sundby Bk. (2)
Sundby Bk. (1)
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
487993
01-06 2024
13:20 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
FB
GVI
01. jun
13:20
FB
GVI
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488117
01-06 2024
13:20 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
13:20
Skjold (1)
Vestia
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488118
01-06 2024
13:20 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
HIK
01. jun
13:20
HIK
Jægersborg BK
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488108
01-06 2024
13:20 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
13:20
Ørestad IF
Østerbro IF
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488109
01-06 2024
13:20 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
13:20
FA 2000
KFUM
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488110
01-06 2024
13:45 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
13:45
Østerbro IF
Kastrup
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488111
01-06 2024
13:45 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
FB
01. jun
13:45
KFUM
FB
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488119
01-06 2024
13:45 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
13:45
Vestia
AB Tårnby
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488120
01-06 2024
13:45 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
13:45
Jægersborg BK
Union
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
487994
01-06 2024
13:45 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
KB
01. jun
13:45
Sundby Bk. (1)
KB
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
487995
01-06 2024
13:45 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
GVI
01. jun
13:45
GVI
Dragør BK
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
487985
01-06 2024
13:45 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
Oversidder
Fix
01. jun
13:45
Oversidder
Fix
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
487986
01-06 2024
13:45 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
13:45
Nørrebro United
Fremad Valby
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
487904
01-06 2024
13:45 U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
KB
01. jun
13:45
Østerbro IF
KB
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
487905
01-06 2024
13:45 U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
GVI
01. jun
13:45
Vestia
GVI
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
437731
01-06 2024
14:00 Serie 1, P1 23/24 P1
HB
01. jun
14:00
Kastrup Bk
HB
Serie 1, P1 23/24 P1
487906
01-06 2024
14:10 U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
GVI
01. jun
14:10
GVI
Østerbro IF
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
487907
01-06 2024
14:10 U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
KB
01. jun
14:10
KB
Hekla
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
487987
01-06 2024
14:10 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
Oversidder
01. jun
14:10
Hvidovre IF
Oversidder
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
487996
01-06 2024
14:10 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
FB
01. jun
14:10
Sundby Bk. (2)
FB
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488121
01-06 2024
14:10 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
HIK
01. jun
14:10
Union
HIK
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488112
01-06 2024
14:10 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
14:10
Ørestad IF
FA 2000
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488206
01-06 2024
15:00 U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
15:00
FC Damsø
Aakanden GF
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488207
01-06 2024
15:00 U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
HIK
01. jun
15:00
HIK
B 1908
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488122
01-06 2024
15:00 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
15:00
B 1908
B.93
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488123
01-06 2024
15:00 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
Fix
01. jun
15:00
Fix
Skjold (2)
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488124
01-06 2024
15:25 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
KB
01. jun
15:25
B 1908
KB
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488125
01-06 2024
15:25 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
GVI
01. jun
15:25
Skjold (2)
GVI
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488208
01-06 2024
15:25 U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
15:25
K.B.
Aakanden GF
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488209
01-06 2024
15:25 U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
HIK
01. jun
15:25
Brønshøj BK
HIK
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488210
01-06 2024
15:50 U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
15:50
B 1908
K.B.
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488211
01-06 2024
15:50 U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
15:50
FC Damsø
Brønshøj BK
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488126
01-06 2024
15:50 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
KB
Fix
01. jun
15:50
KB
Fix
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488127
01-06 2024
15:50 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
GVI
01. jun
15:50
GVI
B.93
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488128
01-06 2024
16:15 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
Fix
01. jun
16:15
Fix
B 1908
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488129
01-06 2024
16:15 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
16:15
B.93
Skjold (2)
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488212
01-06 2024
16:15 U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
HIK
01. jun
16:15
Aakanden GF
HIK
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488213
01-06 2024
16:15 U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
16:15
K.B.
FC Damsø
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488214
01-06 2024
16:40 U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
01. jun
16:40
B 1908
Brønshøj BK
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488130
01-06 2024
16:40 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
KB
GVI
01. jun
16:40
KB
GVI
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
234290
02-06 2024
10:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
02. jun
10:00
Kastrup 1
Fremad Amager 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
565080
02-06 2024
10:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
02. jun
10:00
Kastrup 2
Hvidovre IF 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
749301
02-06 2024
10:00 U14 Drenge 3 (10) Forår P3
02. jun
10:00
Kastrup 2
Vanløse 3
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
301736
02-06 2024
12:00 U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
02. jun
12:00
Kastrup 2
GVI 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
919332
ma03-06 2024
18:30 U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 2
03. jun
18:30
Kastrup
Vestia
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 2
922539
ma03-06 2024
18:45 Træningskamp U16 Piger 7M Pulje 1
03. jun
18:45
Kastrup
Skjold
Træningskamp U16 Piger 7M Pulje 1
290647
ma03-06 2024
19:00 M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
Oversidder
03. jun
19:00
Kastrup
Oversidder
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
285701
ma03-06 2024
22:00 M+65 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
Oversidder
03. jun
22:00
Kastrup
Oversidder
M+65 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
681860
on05-06 2024
19:00 U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
05. jun
19:00
Kastrup 2
KB 3
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
148736
08-06 2024
10:00 M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
08. jun
10:00
Kastrup
AB Tårnby
M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
209754
08-06 2024
12:00 Serie 2, P2/3 Forår P3
08. jun
12:00
Kastrup 2
KB 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
386455
08-06 2024
12:00 U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
08. jun
12:00
Kastrup
Hellas
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
962035
09-06 2024
12:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
Oversidder
09. jun
12:00
Kastrup 3
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
567387
ma10-06 2024
22:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
10. jun
22:00
Kastrup 2
Union
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
137973
on12-06 2024
17:00 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
12. jun
17:00
Kastrup
Fremad Valby
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
285704
to13-06 2024
11:00 M+65 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
Oversidder
13. jun
11:00
Kastrup
Oversidder
M+65 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
793406
15-06 2024
10:00 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
10:00
GVI 1
KB 3
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
793429
15-06 2024
10:00 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
10:00
Skovshoved IF 1
Hvidovre IF 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
793430
15-06 2024
10:00 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
10:00
Dragør BK 2
KB 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
793414
15-06 2024
10:00 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
10:00
B.93 2
HIK 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
793415
15-06 2024
10:00 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
10:00
B 1903 1
Aakanden GF 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
967389
15-06 2024
10:00 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
15. jun
10:00
AB Tårnby 1
KB 4
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
967390
15-06 2024
10:00 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
15. jun
10:00
B 1908 1
Kastrup 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
967658
15-06 2024
10:00 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
15. jun
10:00
B.93 3
KB 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
967660
15-06 2024
10:00 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
Oversidder
15. jun
10:00
B.93 1
Oversidder
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
978524
15-06 2024
10:00 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
10:00
Østerbro IF 1
FA 2000 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
967836
15-06 2024
10:25 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
15. jun
10:25
B.93 3
HIK 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
967837
15-06 2024
10:25 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
Oversidder
15. jun
10:25
Oversidder
Fremad Amager 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
967391
15-06 2024
10:25 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
15. jun
10:25
AB Tårnby 1
Hekla 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
967392
15-06 2024
10:25 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
15. jun
10:25
Kastrup 1
Dragør BK 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
793416
15-06 2024
10:25 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
10:25
B.93 2
Tårnby FF
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
793417
15-06 2024
10:25 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
10:25
Aakanden GF 1
Vanløse 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
793498
15-06 2024
10:25 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
10:25
Skovshoved IF 1
Vestia 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
793850
15-06 2024
10:25 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
10:25
KB 2
B.93
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
793407
15-06 2024
10:25 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
10:25
Østerbro IF 1
Fremad Valby 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
793408
15-06 2024
10:25 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
Oversidder
15. jun
10:25
KB 3
Oversidder
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
793409
15-06 2024
10:50 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
10:50
Fremad Valby 1
GVI 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
793410
15-06 2024
10:50 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
Oversidder
15. jun
10:50
Oversidder
FA 2000 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
794124
15-06 2024
10:50 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
10:50
Vestia 1
Dragør BK 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
794152
15-06 2024
10:50 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
10:50
B.93
Hvidovre IF 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
793424
15-06 2024
10:50 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
10:50
Tårnby FF
B 1903 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
793425
15-06 2024
10:50 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
10:50
Vanløse 1
HIK 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
967405
15-06 2024
10:50 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
15. jun
10:50
Hekla 1
B 1908 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
967406
15-06 2024
10:50 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
15. jun
10:50
Dragør BK 1
KB 4
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
967838
15-06 2024
10:50 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
15. jun
10:50
HIK 1
B.93 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
967839
15-06 2024
10:50 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
15. jun
10:50
Fremad Amager 1
KB 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
967840
15-06 2024
11:15 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
15. jun
11:15
B.93 1
B.93 3
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
967841
15-06 2024
11:15 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
Oversidder
15. jun
11:15
KB 1
Oversidder
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
967407
15-06 2024
11:15 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
15. jun
11:15
B 1908 1
AB Tårnby 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
967408
15-06 2024
11:15 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
15. jun
11:15
KB 4
Kastrup 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
793426
15-06 2024
11:15 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
11:15
B 1903 1
B.93 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
793427
15-06 2024
11:15 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
11:15
HIK 2
Aakanden GF 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
794153
15-06 2024
11:15 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
11:15
Dragør BK 2
Skovshoved IF 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
794154
15-06 2024
11:15 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
11:15
Hvidovre IF 1
KB 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
793411
15-06 2024
11:15 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
11:15
GVI 1
Østerbro IF 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
793412
15-06 2024
11:15 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
11:15
FA 2000 1
KB 3
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
793413
15-06 2024
11:40 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
Oversidder
15. jun
11:40
Fremad Valby 1
Oversidder
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
794155
15-06 2024
11:40 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
11:40
Vestia 1
B.93
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
793428
15-06 2024
11:40 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
11:40
Vanløse 1
Tårnby FF
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
967409
15-06 2024
11:40 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
15. jun
11:40
Hekla 1
Dragør BK 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
967842
15-06 2024
11:40 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
15. jun
11:40
HIK 1
Fremad Amager 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
796271
15-06 2024
12:30 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
15. jun
12:30
B 1903 4
Østerbro IF 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
796272
15-06 2024
12:30 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
Oversidder
15. jun
12:30
GVI 5
Oversidder
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
796569
15-06 2024
12:30 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
12:30
Pioneren 2
Ørestad IF 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
796575
15-06 2024
12:30 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
12:30
Skjold 3
Frem 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
796586
15-06 2024
12:30 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
15. jun
12:30
Hekla 4
Sundby Bk. 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
796587
15-06 2024
<