MENU

Kløvermarkens Idrætsanlæg //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
355537 7 ma
03-10 2022
Kl. 18:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P2 Sønderbro Fight 2 Rødovre
784109 7 ma
03-10 2022
Kl. 19:00
M+45 1 7M Efterår Pulje 2 Sønderbro Fight Heimdal
374672 7 ma
03-10 2022
Kl. 20:15
M+32 1 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 CSC Viktoria
355763 6 ma
03-10 2022
Kl. 22:00
Herre Senior 4 7M Efterår P2 Sundby 2 Oversidder
475267 8 ti
04-10 2022
Kl. 20:15
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 3 Sundby BK 3 AB Tårnby 2
996323 5 ti
04-10 2022
Kl. 20:15
Serie 3, P1 22/23 Pulje 1 Amandas Sønner FK Prespa
266711 7 on
05-10 2022
Kl. 17:00
U11 Drenge (12) 8v8 1 Efterår Pulje 3 Sundby BK 2 Valby BK 1
782580 6 on
05-10 2022
Kl. 19:00
M+32 2 7M Efterår Pulje 1 Sønderbro Fight 2 BK 10
739233 7 on
05-10 2022
Kl. 19:00
M+40 1 7M Efterår Pulje 1 Sønderbro Fight Fix
355351 7 on
05-10 2022
Kl. 20:15
Kvinde Senior M 7M Efterår P1 Sundby CBS Sport
355585 7 to
06-10 2022
Kl. 20:15
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 Sundby 4 Vestia
374670 7 to
06-10 2022
Kl. 20:15
M+32 1 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 CIK B 1903
741098 7 to
06-10 2022
Kl. 20:15
M+40 Mester 7M Efterår Pulje 1 Føroyar CSC
783748 7 to
06-10 2022
Kl. 20:15
M+45 Mester 7M Efterår Pulje 1 Sundby Bk. Dragør BK
601088 6 fr
07-10 2022
Kl. 19:00
KS, Kvinder Efterår KSK E Sundby Bk. KFUM
325516 7
08-10 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge Liga 3 (09) efterår Pulje A Sundby Bk. Herlufsholm GF
266625 7
08-10 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge (12) 8v8 1 Efterår Pulje 1 Sundby BK 1 FA 2000 1
266918 7
08-10 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge (12) 8v8 3 Efterår Pulje 1 Sundby BK 3 Ørestad IF 2
760585 7
08-10 2022
Kl. 10:00
M+50 Mester 7M Efterår Pulje 1 Sundby KFUM Fr.holm Sydhavnen
312687 6
08-10 2022
Kl. 11:00
Herre Senior 3 7M Efterår P2 FC Nyhavn FC Breeze
355582 7
08-10 2022
Kl. 11:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 FC Nyhavn Nørrebro United 6
794566 7
08-10 2022
Kl. 11:15
U13 Piger 1 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række 1A Sundby Bk. Jægersborg BK
799672 8
08-10 2022
Kl. 11:15
U13 Drenge 3 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P3B Sundby 3 FB 3
823870 7
08-10 2022
Kl. 11:30
Herre Senior 5 7M Efterår P8 KFB 6 Vanløse 3
992211 10
08-10 2022
Kl. 12:00
Serie 2, P1 22/23 Pulje 1 IF Føroyar CBS Sport
992212 10
08-10 2022
Kl. 12:00
Serie 2, P1 22/23 Pulje 1 KFB Nørrebro United
794666 8
08-10 2022
Kl. 12:00
U14/U15 Drenge (09/08) 7:7 E - Dommerløs række Pulje 1 Sundby Bk. Oversidder
782591 7
08-10 2022
Kl. 12:00
M+32 2 7M Efterår Pulje 1 Sønderbro Fight BK 10
325439 7
08-10 2022
Kl. 12:00
U15 Drenge Liga 3 (08) efterår Pulje B Sundby Bk. BK Frem
793708 7
08-10 2022
Kl. 12:30
U13 Drenge 2 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række Pulje 2 Sundby 2 Hekla 2
794513 8
08-10 2022
Kl. 12:30
U13 Drenge 4 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P4A Sundby 4 Brønshøj
355348 7
08-10 2022
Kl. 12:45
Kvinde Senior M 7M Efterår P1 KFB Heimdal
626542 7
08-10 2022
Kl. 14:00
U15 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 2 Sundby 2 B 1908 3
992213 10
08-10 2022
Kl. 14:00
Serie 2, P1 22/23 Pulje 1 ØKF FC ESPM
992214 10
08-10 2022
Kl. 14:00
Serie 2, P1 22/23 Pulje 1 SC Amager Valby Bk.
992031 10
08-10 2022
Kl. 14:00
Serie 1, P1 22/23 P1 CSC Bispebjerg Bk.
984861 10
08-10 2022
Kl. 14:00
KS Herre 22/23 P1 Sundby Bk. B.1960
509358 8
08-10 2022
Kl. 16:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 3 Sundby BK 4 Sønderbro Fight 3
411936 8
09-10 2022
Kl. 10:00
U17 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 1 Sundby 2 B 1908 2
325633 7
09-10 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 3 8M (10) efterår Pulje A Sundby Bk. Hørsholm-Usserød IK
266917 7
09-10 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge (12) 8v8 3 Efterår Pulje 1 CIK 2 Kastrup BK 2
274229 10
09-10 2022
Kl. 10:00
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 1 Sundby BK 1 Vanløse IF 1
274230 10
09-10 2022
Kl. 10:00
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 1 B.1908 1 Kastrup BK 1
105952 8
09-10 2022
Kl. 10:00
Serie 5, P1, 22/23 Pulje 1B Fremad Forsing NV FK Herman
253443 5
09-10 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Sundby BK 3 Hvidovre IF 3
253444 5
09-10 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Fremad Amager 2 Ørestad IF 2
810099 6
09-10 2022
Kl. 10:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 3 Sønderbro Fight 4 Hekla 2
810283 6
09-10 2022
Kl. 10:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 5 ØKF 4 Amager FF 3
274231 10
09-10 2022
Kl. 10:20
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 1 Sundby BK 1 BK Hekla 1
274232 10
09-10 2022
Kl. 10:20
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 1 Kastrup BK 1 KB 1
253445 5
09-10 2022
Kl. 10:25
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 1 AB Tårnby 2 Oversidder
253446 5
09-10 2022
Kl. 10:25
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Ørestad IF 2 Hvidovre IF 3
274233 10
09-10 2022
Kl. 10:40
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 1 BK Hekla 1 B.1908 1
274234 10
09-10 2022
Kl. 10:40
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 1 KB 1 Vanløse IF 1
253447 5
09-10 2022
Kl. 10:50
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Fremad Amager 2 AB Tårnby 2
253448 5
09-10 2022
Kl. 10:50
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Oversidder Sundby BK 3
274235 10
09-10 2022
Kl. 11:00
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 1 B.1908 1 Sundby BK 1
274236 10
09-10 2022
Kl. 11:00
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 1 Vanløse IF 1 Kastrup BK 1
253936 5
09-10 2022
Kl. 11:15
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 1 AB Tårnby 2 Ørestad IF 2
253937 5
09-10 2022
Kl. 11:15
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF 3 Oversidder
274239 10
09-10 2022
Kl. 11:20
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 1 BK Hekla 1 KB 1
253938 5
09-10 2022
Kl. 11:40
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Sundby BK 3 Fremad Amager 2
266852 7
09-10 2022
Kl. 11:45
U11 Drenge (12) 8v8 2 Efterår Pulje 3 CIK 1 HB 1
283384 10
09-10 2022
Kl. 12:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 1 Sundby BK 2 CIK 1
283385 10
09-10 2022
Kl. 12:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 1 Ørestad IF 1 Hvidovre IF 1
285576 9
09-10 2022
Kl. 12:00
Kvindeserie Øst 22-23 Pulje 1 Sundby Fremad Amager
308465 9
09-10 2022
Kl. 12:00
U16 Piger Øst 1 (07) efterår Pulje 1 Sundby Bk. Allerød Fodbold Klub
289352 10
09-10 2022
Kl. 12:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 2 Sundby BK 3 FB 5
289353 10
09-10 2022
Kl. 12:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 2 Ørestad IF 2 Hvidovre IF 2
617946 7
09-10 2022
Kl. 12:00
Serie 1, Kvinder Efterår Pulje 1 Føroyar Fremad Valby 2
576795 6
09-10 2022
Kl. 12:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 9 ØKF 3 Nørrebro United 2
289354 10
09-10 2022
Kl. 12:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 2 Sundby BK 3 Hvidovre IF 4
289355 10
09-10 2022
Kl. 12:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 2 Hvidovre IF 2 BK Vestia 4
283386 10
09-10 2022
Kl. 12:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 1 Sundby BK 2 Hvidovre IF 3
283387 10
09-10 2022
Kl. 12:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF 1 BK Vestia 2
355489 7
09-10 2022
Kl. 12:30
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1 KFB 2 Sønderbro Fight
289366 10
09-10 2022
Kl. 12:40
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 2 Hvidovre IF 4 Ørestad IF 2
289367 10
09-10 2022
Kl. 12:40
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 2 BK Vestia 4 FB 5
283388 10
09-10 2022
Kl. 12:40
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF 3 Ørestad IF 1
283389 10
09-10 2022
Kl. 12:40
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 1 BK Vestia 2 CIK 1
283390 10
09-10 2022
Kl. 13:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 1 Ørestad IF 1 Sundby BK 2
283391 10
09-10 2022
Kl. 13:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 1 CIK 1 Hvidovre IF 1
289368 10
09-10 2022
Kl. 13:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 2 Ørestad IF 2 Sundby BK 3
289370 10
09-10 2022
Kl. 13:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 2 FB 5 Hvidovre IF 2
614499 6
09-10 2022
Kl. 13:00
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 4 Amalie 3 KFUM 4
289371 10
09-10 2022
Kl. 13:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 2 Hvidovre IF 4 BK Vestia 4
283392 10
09-10 2022
Kl. 13:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF 3 BK Vestia 2
615226 9
09-10 2022
Kl. 14:00
U17 Drenge Øst 1 E 2022 (06) P1 Sundby Bk. Farum BK (2)
515545 6
09-10 2022
Kl. 15:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 2 Amalie 2 Union 4
531690 5
09-10 2022
Kl. 16:00
Serie 2, Kvinder Efterår Pulje 1 ØKF AC Iben
375136 8 ma
10-10 2022
Kl. 20:15
M+50 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 Fremad Forsing FA 2000
356436 7 ti
11-10 2022
Kl. 17:30
Herre Senior 5 7M Efterår P4 ØKF 4 FC Afveje
106110 9 ti
11-10 2022
Kl. 20:15
Serie 1, P2 22/23 Pulje 2 Sundby BK 2 (O) Skovshoved IF 2
288124 17 ti
11-10 2022
Kl. 20:15
M+40 Øst 2022 Pulje 1 Olympia 1921 Lyngby Boldklub
357186 7 on
12-10 2022
Kl. 17:15
Kvinde Senior 3 7M Efterår Pulje 1 ØKF Tårnby FF
355407 8 on
12-10 2022
Kl. 20:15
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 Sundby 2 Pan Fodbold
782595 8 on
12-10 2022
Kl. 20:15
M+32 2 7M Efterår Pulje 1 Sundby KFUM KB
760527 8 on
12-10 2022
Kl. 20:15
M+50 1 7M Efterår Pulje 1 Sundby Bk. HB
710079 8 on
12-10 2022
Kl. 20:15
M+40 2 7M Efterår Pulje 1 Sundby KFUM Hvidovre IF
911903 8 to
13-10 2022
Kl. 17:45
M+60 7M Efterår Pulje 2 Sundby Bk. AB Tårnby 3
760558 8 to
13-10 2022
Kl. 20:15
M+50 1 7M Efterår Pulje 2 Sønderbro Fight Brønshøj BK
760632 8 to
13-10 2022
Kl. 20:15
M+32 1 7M Efterår Pulje 1 CSC 2 Vanløse IF 2
355546 8 to
13-10 2022
Kl. 20:15
Kvinde Senior 2 7M Efterår P2 Sundby 3 FC Culpa 2
515549 7 fr
14-10 2022
Kl. 18:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 2 CIK 2 FB 15
375182 8
15-10 2022
Kl. 10:00
M+55 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 KFB Oversidder
782596 8
15-10 2022
Kl. 11:00
M+32 2 7M Efterår Pulje 1 Sønderbro Fight Vestia
799679 9
15-10 2022
Kl. 11:15
U13 Drenge 3 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P3B Sundby 3 Hvidovre IF 3
356497 7
15-10 2022
Kl. 11:15
Herre Senior 5 7M Efterår P5 KFB 3 Sundby 3
355494 8
15-10 2022
Kl. 11:15
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1 CIK FA 2000
613915 7
15-10 2022
Kl. 12:00
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 3 KFB 5 FB 19
782593 8
15-10 2022
Kl. 12:15
M+32 2 7M Efterår Pulje 1 Sønderbro Fight 2 FA 2000
515551 7
15-10 2022
Kl. 12:30
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 2 Amalie 2 Nørrebro United 3
356261 7
15-10 2022
Kl. 12:45
Herre Senior 5 7M Efterår P1 KFB 5 FA 2000 11
572801 7
15-10 2022
Kl. 14:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 8 KFB 2 Vestia 4
285581 10
15-10 2022
Kl. 14:00
Kvindeserie Øst 22-23 Pulje 1 ØKF Allerød Fodbold Klub
992223 11
15-10 2022
Kl. 14:00
Serie 2, P1 22/23 Pulje 1 Amalie BK Fix
992037 11
15-10 2022
Kl. 14:00
Serie 1, P1 22/23 P1 FC Nyhavn CSC
105958 9
15-10 2022
Kl. 16:00
Serie 5, P1, 22/23 Pulje 1B Ørestad IF NV FK Herman
511402 9
15-10 2022
Kl. 16:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 5 CSC 2 FA 2000 4
613916 7
15-10 2022
Kl. 16:00
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 3 SC Amager 2 Brønshøj 4
577424 7
16-10 2022
Kl. 10:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 9 ØKF 3 Østerbro IF 5
577425 7
16-10 2022
Kl. 10:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 9 Sundby Bk. 5 GVI 3
Udehold taberdømt
355496 8
16-10 2022
Kl. 11:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1 Sønderbro Fight Oversidder
823869 7
16-10 2022
Kl. 11:15
Herre Senior 5 7M Efterår P8 KFB 7 Olympia 1921
475812 9
16-10 2022
Kl. 12:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 2 FC Nyhavn 2 HB 6
448966 9
16-10 2022
Kl. 12:00
U16 Drenge 2 (07) Efterår Pulje 2 CIK Oversidder
475112 9
16-10 2022
Kl. 12:00
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 2 Sønderbro Fight 2 Fremad Valby 2
340703 7
16-10 2022
Kl. 12:30
Herre Senior 3 7M Efterår P1 KFB 2 Valby 4
614505 7
16-10 2022
Kl. 13:00
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 4 Amalie 3 Dunses Disciple 2
509364 9
16-10 2022
Kl. 14:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 3 ØKF 2 Sundby BK 4
802058 9
16-10 2022
Kl. 14:00
U19 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 1 Sundby Skjold 2
992221 11
16-10 2022
Kl. 14:00
Serie 2, P1 22/23 Pulje 1 CIK IF Føroyar
511401 9
16-10 2022
Kl. 16:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 5 Føroyar 2 HB 4
760530 9 ma
17-10 2022
Kl. 20:15
M+50 1 7M Efterår Pulje 1 Sundby Bk. Vanløse
356440 8 ti
18-10 2022
Kl. 17:15
Herre Senior 5 7M Efterår P4 ØKF 4 Frem 10
355730 8 ti
18-10 2022
Kl. 20:15
Herre Senior 4 7M Efterår P1 Sundby KFUM Dankurd IF
106115 10 ti
18-10 2022
Kl. 20:15
Serie 1, P2 22/23 Pulje 2 Sundby BK 2 (O) Vanløse IF 2
784114 9 ti
18-10 2022
Kl. 20:15
M+45 1 7M Efterår Pulje 2 Sønderbro Fight Hellas
103397 7 on
19-10 2022
Kl. 18:00
Serie 3, P1 22/23 Pulje 1 Amandas Sønner Copenhagen Calcio
312696 8 on
19-10 2022
Kl. 20:15
Herre Senior 3 7M Efterår P2 FC Nyhavn HB 7
911908 9 to
20-10 2022
Kl. 17:45
M+60 7M Efterår Pulje 2 Sundby Bk. Viktoria
760561 9 to
20-10 2022
Kl. 20:15
M+50 1 7M Efterår Pulje 2 Sønderbro Fight B 1960
760501 9
22-10 2022
Kl. 10:00
M+55 1 7M Efterår Pulje 1 Oversidder Fix
877553 8
22-10 2022
Kl. 10:00
KS, Kvinder Efterår KSK E KFB PI Fodbold
356661 8
22-10 2022
Kl. 11:15
Herre Senior 5 7M Efterår P6 KFB 4 Stefan 9
356038 8
22-10 2022
Kl. 11:15
Herre Senior 4 7M Efterår P5 ØKF 3 FA 2000 7
992229 12
22-10 2022
Kl. 12:00
Serie 2, P1 22/23 Pulje 1 Sønderbro Fight FC ESPM
794677 10
22-10 2022
Kl. 12:00
U14/U15 Drenge (09/08) 7:7 E - Dommerløs række Pulje 1 Sundby Bk. Oversidder
356176 8
22-10 2022
Kl. 12:30
Herre Senior 4 7M Efterår P7 ØKF 2 FA 2000 6
356224 8
22-10 2022
Kl. 13:45
Herre Senior 4 7M Efterår P8 ØKF De Tunge Drenge FC
356504 8
22-10 2022
Kl. 14:00
Herre Senior 5 7M Efterår P5 Sundby 3 Dragør
574576 8
22-10 2022
Kl. 14:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 8 KFB 2 KB 7
992227 12
22-10 2022
Kl. 14:00
Serie 2, P1 22/23 Pulje 1 ØKF CBS Sport
992228 12
22-10 2022
Kl. 14:00
Serie 2, P1 22/23 Pulje 1 SC Amager Nørrebro United
992045 12
22-10 2022
Kl. 14:00
Serie 1, P1 22/23 P1 CSC Rødovre
510720 10
22-10 2022
Kl. 16:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 3 Sundby BK 4 Kastrup 3
105963 10
22-10 2022
Kl. 16:00
Serie 5, P1, 22/23 Pulje 1B Ørestad IF BK Steiner
411950 10
23-10 2022
Kl. 10:00
U17 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 1 Sundby 2 Frem 3
810110 8
23-10 2022
Kl. 10:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 3 Sønderbro Fight 4 Nørrebro FF 2
510719 10
23-10 2022
Kl. 12:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 3 Sønderbro Fight 3 ØKF 2
475817 10
23-10 2022
Kl. 12:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 2 FC Nyhavn 2 Union 2
577427 8
23-10 2022
Kl. 12:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 9 KFB 3 Sundby Bk. 5
613920 8
23-10 2022
Kl. 12:00
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 3 SC Amager 2 HB 10
340708 8
23-10 2022
Kl. 12:30
Herre Senior 3 7M Efterår P1 KFB 2 Oversidder
617951 9
23-10 2022
Kl. 14:00
Serie 1, Kvinder Efterår Pulje 1 Føroyar Bispebjerg
475117 10
23-10 2022
Kl. 14:00
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 2 Sønderbro Fight 2 B 1903 3
357190 8
23-10 2022
Kl. 14:00
Kvinde Senior 3 7M Efterår Pulje 1 ØKF Jægersborg BK
511406 10
23-10 2022
Kl. 16:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 5 Føroyar 2 Frederiksholm Sydhavnen 2
741206 9 ma
24-10 2022
Kl. 18:00
M+40 Mester 7M Efterår Pulje 1 CSC Dragør
374682 9 ma
24-10 2022
Kl. 20:15
M+32 1 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 CSC B 1903
355855 9 ma
24-10 2022
Kl. 20:15
Herre Senior 4 7M Efterår P2 Sundby 2 Bispebjerg 1
337691 9 ma
24-10 2022
Kl. 20:15
Herre Senior M 7M Efterår P1 Sundby Bk. Fremad Amager
783758 9 ma
24-10 2022
Kl. 22:00
M+45 Mester 7M Efterår Pulje 1 Sundby Bk. Oversidder
992225 12 ti
25-10 2022
Kl. 18:00
Serie 2, P1 22/23 Pulje 1 IF Føroyar Amager FF
374680 9 ti
25-10 2022
Kl. 20:15
M+32 1 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 CIK Oversidder
475503 11 ti
25-10 2022
Kl. 20:15
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 3 Sundby BK 3 HIK 3
355366 9 on
26-10 2022
Kl. 20:15
Kvinde Senior M 7M Efterår P1 Sundby HB
739751 9 on
26-10 2022
Kl. 20:15
M+40 1 7M Efterår Pulje 1 Sønderbro Fight BK Jyden
741204 9 to
27-10 2022
Kl. 20:15
M+40 Mester 7M Efterår Pulje 1 Føroyar Frem
760594 10 to
27-10 2022
Kl. 20:15
M+50 Mester 7M Efterår Pulje 1 Sundby KFUM Gentofte FK
355651 9 to
27-10 2022
Kl. 20:15
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 Sundby 4 Østerbro IF 3
308691 10 fr
28-10 2022
Kl. 18:30
U14 Piger Liga 1 (09) efterår Pulje 1 Sundby Bk. HB Køge
794532 11
29-10 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge 4 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P4A Sundby 4 Nørrebro United 2
793718 9
29-10 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge 2 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række Pulje 2 Sundby 2 Fremad Valby
355547 9
29-10 2022
Kl. 11:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P2 Sønderbro Fight 2 Cøpenhavn United
794576 9
29-10 2022
Kl. 11:15
U13 Piger 1 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række 1A Sundby Bk. Nørrebro United
799741 11
29-10 2022
Kl. 11:15
U13 Drenge 3 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P3B Sundby 3 Vanløse 5
356507 9
29-10 2022
Kl. 11:30
Herre Senior 5 7M Efterår P5 KFB 3 Skjold 18
992234 13
29-10 2022
Kl. 12:00
Serie 2, P1 22/23 Pulje 1 CIK ØKF
992236 13
29-10 2022
Kl. 12:30
Serie 2, P1 22/23 Pulje 1 Amalie IF Føroyar
355648 9
29-10 2022
Kl. 12:30
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 FC Nyhavn Oversidder
356271 9
29-10 2022
Kl. 12:45
Herre Senior 5 7M Efterår P1 KFB 5 Pan Fodbold
355363 9
29-10 2022
Kl. 12:45
Kvinde Senior M 7M Efterår P1 KFB AlkenRy United
355367 9
29-10 2022
Kl. 14:00
Kvinde Senior M 7M Efterår P1 Amalie Oversidder
285587 11
29-10 2022
Kl. 14:00
Kvindeserie Øst 22-23 Pulje 1 Sundby ØKF
984882 13
29-10 2022
Kl. 14:00
KS Herre 22/23 P1 Sundby Bk. B 1903
992050 13
29-10 2022
Kl. 14:00
Serie 1, P1 22/23 P1 FC Nyhavn Frederiksholm Sydhavnen
731253 9
30-10 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (09) Efterår P3B Sundby 2 KB 5
515559 9
30-10 2022
Kl. 10:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 2 CIK 2 Oversidder
515561 9
30-10 2022
Kl. 10:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 2 Amalie 2 FB 15
626566 9
30-10 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 2 Sundby 2 Valby
587584 9
30-10 2022
Kl. 10:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 9 ØKF 3 Heimdal 4
587585 9
30-10 2022
Kl. 10:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 9 Sundby Bk. 5 Nørrebro United 2
824022 9
30-10 2022
Kl. 11:15
Herre Senior 5 7M Efterår P8 KFB 6 Copenfalster FF 2
614515 9
30-10 2022
Kl. 11:30
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 4 Amalie 3 FA 2000 12
511479 11
30-10 2022
Kl. 12:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 5 CSC 2 HB 4
510724 11
30-10 2022
Kl. 12:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 3 ØKF 2 Oversidder
449031 11
30-10 2022
Kl. 12:00
U16 Drenge 2 (07) Efterår Pulje 2 CIK AB Tårnby 2
308473 11
30-10 2022
Kl. 12:00
U16 Piger Øst 1 (07) efterår Pulje 1 Sundby Bk. HIK
799791 9
30-10 2022
Kl. 12:00
U14 Piger (09) 7:7 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 Sundby Bk. B93
824021 9
30-10 2022
Kl. 12:30
Herre Senior 5 7M Efterår P8 KFB 7 Frem 14
355500 9
30-10 2022
Kl. 12:30
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1 KFB 2 CIK
615255 11
30-10 2022
Kl. 14:00
U17 Drenge Øst 1 E 2022 (06) P1 Sundby Bk. Brøndbyernes IF (2)
613925 9
30-10 2022
Kl. 14:00
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 3 KFB 5 SC Amager 2
810299 9
30-10 2022
Kl. 14:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 5 ØKF 4 Frem 3
731370 10
30-10 2022
Kl. 14:00
U16 Piger M (07/08) Efterår Mester Sundby Bk. HIK 2
425097 2 ma
31-10 2022
Kl. 18:30
Old Boys-LP Pulje 1 CSC B.93

Log ind