MENU

GVI. Nymosen //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
546662 6
04-02 2023
Kl. 10:00
U11 Piger 3 (12) 8M VinterBOLD Pulje 1 GVI FC Holte
610555
04-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp Danmarksserien Herre Pulje 1 GVI Ringsted IF
311763 6
04-02 2023
Kl. 12:00
U13 Piger 2 (10) 8M VinterBOLD Pulje 1 GVI Sundby Bk.
902646 5
04-02 2023
Kl. 12:00
U13 Drenge 1-2 (10) 8M VinterBOLD Pulje 7 GVI BK Skjold
844555
04-02 2023
Kl. 14:00
Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1 GVI Eskildsmimme IF (Sve)
703942
04-02 2023
Kl. 14:00
Træningskamp U13 Drenge M Pulje 1 GVI Eskildsminne (Swe)
828280
04-02 2023
Kl. 16:00
Træningskamp U15 Drenge 1 Pulje 1 GVI Herfølge BK
144820 1
05-02 2023
Kl. 10:00
Kvindesenior 1-3 VinterBOLD P2 GVI Bk. Fremad Valby
Hjemmehold taberdømt
523420
05-02 2023
Kl. 10:00
Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1 GVI Frederikssund IK
530313
05-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp U17 Drenge Øst 1 Pulje 1 GVI Helsingør IF Fodbold
926792 4
05-02 2023
Kl. 12:00
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 Allerød Fodbold Klub (1) GVI (1)
926793 4
05-02 2023
Kl. 12:00
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 HIK Hillerød Fodbold (2)
477118 4
05-02 2023
Kl. 12:00
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 GVI (2) Virum-Sorgenfri BK
477247 4
05-02 2023
Kl. 12:00
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 Espergærde IF (1) B.93 (1)
477248 4
05-02 2023
Kl. 12:30
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 Nørrebro United (1) GVI (2)
477249 4
05-02 2023
Kl. 12:30
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 Virum-Sorgenfri BK Espergærde IF (1)
926794 4
05-02 2023
Kl. 12:30
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 Hillerød Fodbold (2) Allerød Fodbold Klub (1)
926795 4
05-02 2023
Kl. 12:30
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 GVI (1) HIK
926796 4
05-02 2023
Kl. 13:00
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 Allerød Fodbold Klub (1) HIK
926797 4
05-02 2023
Kl. 13:00
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 GVI (1) Hillerød Fodbold (2)
477250 4
05-02 2023
Kl. 13:00
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 B.93 (1) Nørrebro United (1)
477251 4
05-02 2023
Kl. 13:00
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 GVI (2) Espergærde IF (1)
477252 4
05-02 2023
Kl. 13:30
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 Nørrebro United (1) Virum-Sorgenfri BK
477253 4
05-02 2023
Kl. 13:30
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2 B.93 (1) GVI (2)
478566 3
05-02 2023
Kl. 14:00
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Skjold (1) GVI
478567 3
05-02 2023
Kl. 14:00
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK Ålholm IF
150126
05-02 2023
Kl. 14:00
Træningskamp Herre Serie 1 Pulje 1 GVI PI Fodbold
478568 3
05-02 2023
Kl. 14:30
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Stefan Skjold (1)
478569 3
05-02 2023
Kl. 14:30
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 GVI Nivå-Kokkedal FK
478570 3
05-02 2023
Kl. 15:00
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Ålholm IF Stefan
478571 3
05-02 2023
Kl. 15:00
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Skjold (1) Nivå-Kokkedal FK
478572 3
05-02 2023
Kl. 15:30
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Stefan GVI
478573 3
05-02 2023
Kl. 15:30
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Ålholm IF Skjold (1)
937813 6
11-02 2023
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (09) VinterBOLD Pulje 7 GVI B 1903
610556
11-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp Danmarksserien Herre Pulje 1 GVI Skjold
315754
11-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp Herre Serie 1 Pulje 1 GVI Jægersborg BK
588923
11-02 2023
Kl. 14:00
Træningskamp U17 Drenge Øst 1 Pulje 1 GVI B 1903
610777
18-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp Danmarksserien Herre Pulje 1 GVI Roskilde Boldklub
811635
18-02 2023
Kl. 14:00
Træningskamp U17 Drenge Øst 1 Pulje 1 GVI Greve Fodbold
673209
19-02 2023
Kl. 16:00
Træningskamp U16 Piger Øst Pulje 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening Boldklubben af 1893
110693 on
22-02 2023
Kl. 20:15
Træningskamp M+32 Pulje 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening Hellerup Idræts Klub
797954 7
25-02 2023
Kl. 10:00
U12 Drenge 1 (11) 8M VinterBOLD Pulje 4 GVI Dragør BK
315766
25-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp Herre Serie 1 Pulje 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening AB
144838 3
26-02 2023
Kl. 10:00
Kvindesenior 1-3 VinterBOLD P2 GVI Union
316287 4
26-02 2023
Kl. 12:00
U16 piger Øst + Mester (07/08) VinterBOLD Pulje 2 GVI FC Damsø
163383 7 ma
27-02 2023
Kl. 20:15
M+40 VinterBOLD Pulje 1 GVI/Jægersborg Albertslund IF
578450 5 ti
28-02 2023
Kl. 19:00
U16 Drenge Øst (07) VinterBOLD Pulje 2 GVI Oversidder
161519 7 on
01-03 2023
Kl. 20:15
M+32 2 VinterBOLD Pulje 1 GVI Brøndbyernes IF

Log ind