MENU

Sundby Idrætspark //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
196807 5
20-09 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge (07) 7M Efterår P1 Fremad Amager Hvidovre IF
564728 5
20-09 2020
Kl. 10:00
U11 Piger (10) 2 8v8 Efterår Pulje 1 B 1908 1 BK Fix 1
859773 5
20-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 1 B.1908 Fremad Valby 1
859911 5
20-09 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 1 AC Amager Academy B 93 1
637807 1
20-09 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 9 Oversidder CIK 2
637808 1
20-09 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 9 Fremad Amager 1 GVI 2
625404 1
20-09 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 4. runde Pulje 8 BK Hekla KB 10
625405 1
20-09 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 4. runde Pulje 8 Fremad Amager 1 Hvidovre IF 5
625406 1
20-09 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 4. runde Pulje 8 BK Hekla Fremad Amager 1
625407 1
20-09 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 4. runde Pulje 8 KB 10 Hvidovre IF 5
638589 1
20-09 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 9 Oversidder Fremad Amager 1
638590 1
20-09 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 9 CIK 2 GVI 2
638591 1
20-09 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 9 GVI 2 Oversidder
638592 1
20-09 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 9 CIK 2 Fremad Amager 1
625408 1
20-09 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 4. runde Pulje 8 Hvidovre IF 5 BK Hekla
625409 1
20-09 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 4. runde Pulje 8 KB 10 Fremad Amager 1
516340 1
20-09 2020
Kl. 11:30
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 2 B 93 1 B 1903 1
516341 1
20-09 2020
Kl. 11:30
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 2 AC Amager Academy Oversidder
516342 1
20-09 2020
Kl. 11:50
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 2 B 93 1 AC Amager Academy
516343 1
20-09 2020
Kl. 11:50
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 2 B 1903 1 Oversidder
497234 6
20-09 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge Liga 2 (07) efterår Pulje 2 Amager Elite KB (2)
516344 1
20-09 2020
Kl. 12:10
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 2 Oversidder B 93 1
516345 1
20-09 2020
Kl. 12:10
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 2 B 1903 1 AC Amager Academy
625964 1
20-09 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 6 Vanløse (2) Oversidder
625965 1
20-09 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 6 Fremad Amager 2 Vanløse (3)
625966 1
20-09 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 6 Vanløse (2) Fremad Amager 2
625967 1
20-09 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 6 Oversidder Vanløse (3)
847612 5
20-09 2020
Kl. 13:30
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 1 Fremad Amager 2 Bk. Hekla
625968 1
20-09 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 6 Vanløse (3) Vanløse (2)
625969 1
20-09 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 6 Oversidder Fremad Amager 2
516484 1
20-09 2020
Kl. 14:30
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 7 Oversidder Fremad Amager 3
516485 1
20-09 2020
Kl. 14:30
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 7 Kastrup BK 1 KB 10
516486 1
20-09 2020
Kl. 14:50
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 7 Oversidder Kastrup BK 1
516487 1
20-09 2020
Kl. 14:50
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 7 Fremad Amager 3 KB 10
516488 1
20-09 2020
Kl. 15:10
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 7 KB 10 Oversidder
516489 1
20-09 2020
Kl. 15:10
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 7 Fremad Amager 3 Kastrup BK 1
908063 5 ma
21-09 2020
Kl. 22:00
U14 Piger 1 (07) 7M Efterår P2 B 1908 Oversidder
767966 5 ti
22-09 2020
Kl. 18:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1 Fremad Amager 2 Rikken
392390 6 ti
22-09 2020
Kl. 20:00
M+50 1 Efterår Pulje 1 Fremad Amager KFB
815930 6 on
23-09 2020
Kl. 17:30
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 1 AC Amager Academy Dragør BK 1
333591 7 on
23-09 2020
Kl. 18:00
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 2 Amager Elite B93
964269 5 on
23-09 2020
Kl. 19:30
M+40 1 7M Efterår P2 Fremad Amager Amager FF
195404 4 on
23-09 2020
Kl. 19:35
M+60 7M 1 Efterår P1 B 1908 Husum Bk
921931 7 on
23-09 2020
Kl. 20:00
Herre Senior M 7M Efterår P1 Fremad Amager Sundby Bk.
195451 4 to
24-09 2020
Kl. 11:00
M+65 7M Efterår P1 Fremad Amager Frem
564705 6 to
24-09 2020
Kl. 17:00
U12 Piger (09) 3 8v8 Efterår Pulje 1 B 1908 1 Hvidovre IF 1
767094 5 to
24-09 2020
Kl. 18:45
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 Fremad Amager Oversidder
464398 6 to
24-09 2020
Kl. 20:00
M+55 1 Efterår Pulje 1 Fremad Amager KB
196810 6
26-09 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge (07) 7M Efterår P1 Fremad Amager AB Tårnby
143966 4
26-09 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 1 (08) 8M Efterår P2 B 1908 2 Fremad Amager 2
859771 5
26-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 1 Fremad Amager 1 Kastrup BK 1
215622 7
26-09 2020
Kl. 12:00
Serie 1, P3 Efterår P3 B.1908 2 GVI 2
251364 7
27-09 2020
Kl. 10:00
Serie 4, P13/16 Efterår P16 Olympia 1921 2 HIK 3
111871 6
27-09 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 1 Fremad Amager 3 Kastrup BK 2
112956 6
27-09 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 4 Fremad Amager 2 FB 3
168599 6
27-09 2020
Kl. 10:00
U13 Piger 1 (08) 8M Efterår P2 B 1908 Union
960376 6
27-09 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 4 (08) 8M Efterår P4A B 1908 3 FA 2000 3
910711 6
27-09 2020
Kl. 12:00
U12 Drenge (09) 8v8 4 Efterår Pulje 2 Fremad Amager 3 Kastrup
204539 7
27-09 2020
Kl. 12:00
Serie 3, P8/11 Efterår P9 B1908 3 Vestia 2
689869 6
27-09 2020
Kl. 13:00
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 B 1908 2 B 1903 2
395115 7
27-09 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (04-05) P1 Fremad Amager Elite Greve Fodbold
392428 7
27-09 2020
Kl. 16:00
U19 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (02-03) P1 Fremad Amager Elite Greve Fodbold
191394 7 ma
28-09 2020
Kl. 19:35
M+55 M 7M Efterår P1 B 1908 KFB
111874 7 ma
28-09 2020
Kl. 22:00
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 1 Fremad Amager 3 Oversidder
910717 7 ma
28-09 2020
Kl. 22:00
U12 Drenge (09) 8v8 4 Efterår Pulje 2 Fremad Amager 3 Oversidder
788244 8 ti
29-09 2020
Kl. 19:35
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 B 1908 Østerbro IF 4
964274 6 on
30-09 2020
Kl. 18:30
M+40 1 7M Efterår P2 Fremad Amager Rødovre
927709 8 on
30-09 2020
Kl. 18:30
Herre Senior M 7M Efterår P1 Fremad Amager Fremad Valby
464404 7 on
30-09 2020
Kl. 19:35
M+55 1 Efterår Pulje 1 B 1908 Køge BK
703894 7 to
01-10 2020
Kl. 19:35
Serie 2, Kvinder Efterår P2A B.1908 (2) KFB (2)
HHT

Hjemmehold taberdømt

725780 7
03-10 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge M (08) 8M Efterår Mester A B 1908 HB
703761 8
03-10 2020
Kl. 10:00
KS, Kvinder Efterår KSK E Fremad Amager PI Fodbold (ks)
859780 7
03-10 2020
Kl. 11:30
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 1 B.1908 Fremad Amager 1
624842 1
03-10 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 3 B.1908 1 KB 2
624843 1
03-10 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 3 Østerbro IF 1 HIK 2
624844 1
03-10 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 3 B.1908 1 Østerbro IF 1
624845 1
03-10 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 3 KB 2 HIK 2
632398 5
03-10 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge 1 (07) Efterår Pulje 1 B 1908 Oversidder
961529 9
03-10 2020
Kl. 12:00
KS Herre 20/21 P1 Fremad Amager 2 B 1903 2
624846 1
03-10 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 3 HIK 2 B.1908 1
624847 1
03-10 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 3 KB 2 Østerbro IF 1
625483 1
03-10 2020
Kl. 13:00
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 5 Dragør BK 1 Sundby BK 1
625484 1
03-10 2020
Kl. 13:00
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 5 B.1908 1 Oversidder
625485 1
03-10 2020
Kl. 13:20
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 5 Dragør BK 1 B.1908 1
625486 1
03-10 2020
Kl. 13:20
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 5 Sundby BK 1 Oversidder
625487 1
03-10 2020
Kl. 13:40
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 5 Oversidder Dragør BK 1
625488 1
03-10 2020
Kl. 13:40
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 5 Sundby BK 1 B.1908 1
218483 1
03-10 2020
Kl. 14:30
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 1 Oversidder FB 2
218484 1
03-10 2020
Kl. 14:30
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 1 B 1908 1 Østerbro IF 1
218485 1
03-10 2020
Kl. 14:50
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 1 Oversidder B 1908 1
218486 1
03-10 2020
Kl. 14:50
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 1 FB 2 Østerbro IF 1
218487 1
03-10 2020
Kl. 15:10
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 1 Østerbro IF 1 Oversidder
218488 1
03-10 2020
Kl. 15:10
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 1 FB 2 B 1908 1
470818 1
04-10 2020
Kl. 10:00
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 13 Fremad Amager 1 KB 3
470868 1
04-10 2020
Kl. 10:00
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 13 B.1908 1 Ørestad IF 1
701522 7
04-10 2020
Kl. 10:00
U14 Piger Liga 2 (07) efterår Pulje 1 B 1908 B. 73, Slagelse
470869 1
04-10 2020
Kl. 10:20
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 13 Fremad Amager 1 B.1908 1
470870 1
04-10 2020
Kl. 10:20
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 13 KB 3 Ørestad IF 1
470871 1
04-10 2020
Kl. 10:40
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 13 Ørestad IF 1 Fremad Amager 1
470872 1
04-10 2020
Kl. 10:40
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 13 KB 3 B.1908 1
624940 1
04-10 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 6 Fremad Amager 1 BK Skjold 3
624941 1
04-10 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 6 BK Skjold 4 CIK 2
847620 7
04-10 2020
Kl. 11:30
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 1 B.1908 Valby BK 2
624942 1
04-10 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 6 Fremad Amager 1 BK Skjold 4
624943 1
04-10 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 6 BK Skjold 3 CIK 2
430338 8
04-10 2020
Kl. 12:00
U16 Drenge 2 (05) Efterår P2 Fremad Amager 2 Skovshoved
564708 7
04-10 2020
Kl. 12:00
U12 Piger (09) 3 8v8 Efterår Pulje 1 B 1908 1 B 93 3
168605 7
04-10 2020
Kl. 12:00
U13 Piger 1 (08) 8M Efterår P2 B 1908 Fremad Valby
624944 1
04-10 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 6 CIK 2 Fremad Amager 1
624945 1
04-10 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 6 BK Skjold 3 BK Skjold 4
675818 1
04-10 2020
Kl. 13:00
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 6 BK Stefan 1 Vanløse IF 3
675819 1
04-10 2020
Kl. 13:00
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 6 Fremad Amager 2 Fremad Amager 1
675820 1
04-10 2020
Kl. 13:20
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 6 BK Stefan 1 Fremad Amager 2
675821 1
04-10 2020
Kl. 13:20
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 6 Vanløse IF 3 Fremad Amager 1
675822 1
04-10 2020
Kl. 13:40
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 6 Fremad Amager 1 BK Stefan 1
675823 1
04-10 2020
Kl. 13:40
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 6 Vanløse IF 3 Fremad Amager 2
690127 8
04-10 2020
Kl. 14:00
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 B 1908 2 KB 5
416369 5
04-10 2020
Kl. 14:00
U16 Drenge 1 (05) Efterår P1 B 1908 FB 2
675854 1
04-10 2020
Kl. 14:30
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 Fremad Amager 3 HIK 4
675855 1
04-10 2020
Kl. 14:30
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 Husum BK 2 BK Hekla 3
675856 1
04-10 2020
Kl. 14:50
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 Fremad Amager 3 Husum BK 2
675857 1
04-10 2020
Kl. 14:50
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 HIK 4 BK Hekla 3
675858 1
04-10 2020
Kl. 15:10
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 BK Hekla 3 Fremad Amager 3
675859 1
04-10 2020
Kl. 15:10
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 HIK 4 Husum BK 2
196816 8 ma
05-10 2020
Kl. 22:00
U14 Drenge (07) 7M Efterår P1 Fremad Amager Østerbro IF
788251 9 ti
06-10 2020
Kl. 19:35
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 B 1908 KFB
815940 8 on
07-10 2020
Kl. 17:30
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 1 AC Amager Academy B 1903 1
859925 8 on
07-10 2020
Kl. 17:30
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 1 AC Amager Academy KB 1
191398 8 on
07-10 2020
Kl. 19:35
M+55 M 7M Efterår P1 B 1908 KFUM
195413 6 on
07-10 2020
Kl. 19:35
M+60 7M 1 Efterår P1 B 1908 KB
964280 7 on
07-10 2020
Kl. 20:00
M+40 1 7M Efterår P2 Fremad Amager Hekla
639349 6 to
08-10 2020
Kl. 11:00
M+65 7M Efterår P1 Fremad Amager B.93
480042 8 to
08-10 2020
Kl. 20:00
M+55 1 Efterår Pulje 1 Fremad Amager HIK/Skovshoved
721080 6 fr
09-10 2020
Kl. 18:00
U15 Drenge 2 (06) Efterår P2 B 1908 2 Skovshoved 3
170672 2 fr
09-10 2020
Kl. 22:00
Ultra Skolepokalen Piger - København Pulje 1 Peder Lykke Skolen Oversidder
143974 6
10-10 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 1 (08) 8M Efterår P2 B 1908 2 Kastrup 2
143975 6
11-10 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 1 (08) 8M Efterår P2 Fremad Amager 2 GVI 2
251465 9
11-10 2020
Kl. 10:00
Serie 4, P13/16 Efterår P16 Olympia 1921 2 Sønderbro Fight 3
701526 8
11-10 2020
Kl. 10:00
U14 Piger Liga 2 (07) efterår Pulje 1 B 1908 FC Rudersdal
960386 8
11-10 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 4 (08) 8M Efterår P4A B 1908 3 Hekla 3
690133 9
11-10 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 B 1908 2 Hekla
204551 9
11-10 2020
Kl. 12:00
Serie 3, P8/11 Efterår P9 B1908 3 GVI 3
395678 9
11-10 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (04-05) P1 Fremad Amager Elite Køge 2
392565 9
11-10 2020
Kl. 16:00
U19 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (02-03) P1 Fremad Amager Elite Vanløse
964283 8 on
14-10 2020
Kl. 20:00
M+40 1 7M Efterår P2 Fremad Amager Vestia
767715 8 to
15-10 2020
Kl. 18:45
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 Fremad Amager Nørrebro United
961566 11
17-10 2020
Kl. 12:00
KS Herre 20/21 P1 Fremad Amager 2 FB
767980 8
18-10 2020
Kl. 12:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1 Fremad Amager 2 Oversidder
908077 8
18-10 2020
Kl. 12:00
U14 Piger 1 (07) 7M Efterår P2 B 1908 Hekla
195432 7 ma
19-10 2020
Kl. 19:35
M+60 7M 1 Efterår P1 B 1908 Frem
398100 9 ti
20-10 2020
Kl. 20:00
M+50 1 Efterår Pulje 1 Fremad Amager AB Tårnby

Log ind