MENU

Vestamager Idrætsanlæg //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
530108 1
20-09 2020
Kl. 11:00
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 2 BK Hellas 2 Tårnby FF 1
530109 1
20-09 2020
Kl. 11:00
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 2 FC Damsø Sundby BK
530110 1
20-09 2020
Kl. 11:20
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 2 BK Hellas 2 FC Damsø
530111 1
20-09 2020
Kl. 11:20
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 2 Tårnby FF 1 Sundby BK
674035 1
20-09 2020
Kl. 11:30
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 6 Dragør BK 2 Tårnby FF 1
674036 1
20-09 2020
Kl. 11:30
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 6 FA 2000 3 FB 2
530112 1
20-09 2020
Kl. 11:40
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 2 Sundby BK BK Hellas 2
530113 1
20-09 2020
Kl. 11:40
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 2 Tårnby FF 1 FC Damsø
674037 1
20-09 2020
Kl. 11:50
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 6 Dragør BK 2 FA 2000 3
674048 1
20-09 2020
Kl. 11:50
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 6 Tårnby FF 1 FB 2
674049 1
20-09 2020
Kl. 12:10
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 6 FB 2 Dragør BK 2
674050 1
20-09 2020
Kl. 12:10
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 6 Tårnby FF 1 FA 2000 3
625958 1
20-09 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 5 Tårnby FF 1 Oversidder
625959 1
20-09 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 5 B 93 4 BK Vestia 1
625960 1
20-09 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 5 Tårnby FF 1 B 93 4
625961 1
20-09 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 5 Oversidder BK Vestia 1
625962 1
20-09 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 5 BK Vestia 1 Tårnby FF 1
625963 1
20-09 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 5 Oversidder B 93 4
144229 5
20-09 2020
Kl. 14:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P2 Tårnby FF 2 FA 2000
2 - 0
516496 1
20-09 2020
Kl. 14:30
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 9 Nørrebro United 4 Sundby BK 2
516497 1
20-09 2020
Kl. 14:30
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 9 KB 7 Tårnby FF 2
516498 1
20-09 2020
Kl. 14:50
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 9 Nørrebro United 4 KB 7
516499 1
20-09 2020
Kl. 14:50
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 9 Sundby BK 2 Tårnby FF 2
516500 1
20-09 2020
Kl. 15:10
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 9 Tårnby FF 2 Nørrebro United 4
516501 1
20-09 2020
Kl. 15:10
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 4. runde Pulje 9 Sundby BK 2 KB 7
779793 7 on
23-09 2020
Kl. 18:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 Tårnby FF HIK
191386 6 on
23-09 2020
Kl. 18:00
M+55 M 7M Efterår P1 AB Tårnby B 1908
564623 6
26-09 2020
Kl. 10:00
U12 Piger (09) 2 8v8 Efterår Pulje 1 Tårnby FF 1 Nørrebro United 1
215627 7
26-09 2020
Kl. 14:00
Serie 1, P3 Efterår P3 Tårnby FF 2 AB Tårnby 2
908060 5
27-09 2020
Kl. 10:00
U14 Piger 1 (07) 7M Efterår P2 Tårnby FF Dragør
908065 6 ma
28-09 2020
Kl. 22:00
U14 Piger 1 (07) 7M Efterår P2 Tårnby FF Oversidder
860049 7 ma
28-09 2020
Kl. 22:00
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 1 Tårnby FF 1 Oversidder
768545 6 ma
28-09 2020
Kl. 22:00
M+32 1 7M Efterår P1 Tårnby FF Oversidder
191392 7 on
30-09 2020
Kl. 18:30
M+55 M 7M Efterår P1 AB Tårnby KFUM
564738 7
03-10 2020
Kl. 10:00
U11 Piger (10) 2 8v8 Efterår Pulje 1 Tårnby FF 1 Kastrup BK 1
955743 7
03-10 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår P3B Tårnby FF Sundby 2
960381 7
03-10 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 4 (08) 8M Efterår P4A Tårnby FF 2 Valby 2
768910 5
03-10 2020
Kl. 11:15
M+32 1 7M Efterår P2 Tårnby FF 2 CSC 2
847621 7
03-10 2020
Kl. 11:30
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 1 AB Tårnby 3 Fremad Amager 2
269749 1
04-10 2020
Kl. 10:00
U10 Piger (11) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 BK Hekla 1 Tårnby FF
269750 1
04-10 2020
Kl. 10:00
U10 Piger (11) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 KB Kastrup
269751 1
04-10 2020
Kl. 10:20
U10 Piger (11) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 BK Hekla 1 KB
269752 1
04-10 2020
Kl. 10:20
U10 Piger (11) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 Tårnby FF Kastrup
269753 1
04-10 2020
Kl. 10:40
U10 Piger (11) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 Kastrup BK Hekla 1
269754 1
04-10 2020
Kl. 10:40
U10 Piger (11) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 Tårnby FF KB
625555 1
04-10 2020
Kl. 11:30
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 7 FA 2000 5 Tårnby FF 2
625556 1
04-10 2020
Kl. 11:30
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 7 KB 10 B 1908 3
625557 1
04-10 2020
Kl. 11:50
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 7 FA 2000 5 KB 10
625558 1
04-10 2020
Kl. 11:50
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 7 Tårnby FF 2 B 1908 3
168547 7
04-10 2020
Kl. 12:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P2 Tårnby FF 2 PI Fodbold
625559 1
04-10 2020
Kl. 12:10
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 7 B 1908 3 FA 2000 5
625560 1
04-10 2020
Kl. 12:10
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 7 Tårnby FF 2 KB 10
768550 7 ma
05-10 2020
Kl. 22:00
M+32 1 7M Efterår P1 Tårnby FF Oversidder
144336 6
10-10 2020
Kl. 10:00
U13 Piger M (08) 8M Efterår P1 Tårnby FF B93
815938 8
10-10 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 1 AB Tårnby 1 Dragør BK 1
960385 8
10-10 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 4 (08) 8M Efterår P4A Tårnby FF 2 Kastrup 3
703920 3
10-10 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P18/22 Efterår P18 Tårnby FF 3 CBS Sport 4
721079 6
10-10 2020
Kl. 14:00
U15 Drenge 2 (06) Efterår P2 Tårnby FF KB 5
103643 9
10-10 2020
Kl. 14:00
Herre-DS Pulje 1 Tårnby FF Union
216025 9
10-10 2020
Kl. 14:00
Serie 1, P3 Efterår P3 Tårnby FF 2 HB 2
908071 7
11-10 2020
Kl. 10:00
U14 Piger 1 (07) 7M Efterår P2 Tårnby FF FC Damsø
788252 9
11-10 2020
Kl. 11:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 Tårnby FF ØKF
599002 8
11-10 2020
Kl. 12:00
U17 Drenge 2 (04-05) Efterår P2 AB Tårnby 2 GVI 2
707382 9
17-10 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P18/22 Efterår P18 Tårnby FF 3 Brønshøj 4
908074 8
18-10 2020
Kl. 10:00
U14 Piger 1 (07) 7M Efterår P2 Tårnby FF FA 2000
172938 9
18-10 2020
Kl. 12:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P2 Tårnby FF 2 Nørrebro FF

Log ind