Vestamager Idrætsanlæg

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
952642
to23-05 2024
17:00 U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
Oversidder
23. maj
17:00
Tårnby FF
Oversidder
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
290371
to23-05 2024
20:00 M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
23. maj
20:00
Tårnby FF
Vanløse
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
188021
fr24-05 2024
18:30 Serie 2, P2/3 Forår P2
24. maj
18:30
Tårnby FF 2
Sønderbro Fight 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
154958
25-05 2024
10:00 U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
25. maj
10:00
Tårnby FF
Hvidovre IF
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
137943
25-05 2024
10:00 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
25. maj
10:00
Tårnby FF
AB Tårnby
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
663466
25-05 2024
12:00 U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
25. maj
12:00
Tårnby FF
B 1903
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
236514
25-05 2024
12:00 U14 Piger M (10) Forår Mester
25. maj
12:00
Amager Pigefodbold
FA 2000
U14 Piger M (10) Forår Mester
598944
25-05 2024
14:00 U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
A27
25. maj
14:00
A27
KFUM BK, Roskilde
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
714866
26-05 2024
10:00 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
26. maj
10:00
Tårnby FF 4
CIK 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
714894
26-05 2024
10:00 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
Oversidder
26. maj
10:00
Fremad Amager 4
Oversidder
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
600247
26-05 2024
10:00 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
26. maj
10:00
Ørestad IF 3
Tårnby FF 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
600248
26-05 2024
10:00 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
26. maj
10:00
Kastrup 1
B 1908 4
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
600249
26-05 2024
10:25 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
26. maj
10:25
Ørestad IF 3
Fremad Amager 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
600250
26-05 2024
10:25 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
26. maj
10:25
B 1908 4
AB Tårnby 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
715068
26-05 2024
10:25 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
26. maj
10:25
Tårnby FF 4
Ørestad IF 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
715071
26-05 2024
10:25 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
Oversidder
26. maj
10:25
Oversidder
Fremad Valby 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
715072
26-05 2024
10:50 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
26. maj
10:50
Ørestad IF 4
Fremad Amager 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
715073
26-05 2024
10:50 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
26. maj
10:50
Fremad Valby 4
CIK 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
600251
26-05 2024
10:50 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
26. maj
10:50
Fremad Amager 1
Kastrup 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
600322
26-05 2024
10:50 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
26. maj
10:50
AB Tårnby 3
Tårnby FF 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
603261
26-05 2024
11:15 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
26. maj
11:15
Kastrup 1
Ørestad IF 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
715074
26-05 2024
11:15 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
26. maj
11:15
Fremad Amager 4
Tårnby FF 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
715075
26-05 2024
11:15 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
Oversidder
26. maj
11:15
CIK 3
Oversidder
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
451058
26-05 2024
11:15 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
26. maj
11:15
Tårnby FF 1
B 1908 4
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
451059
26-05 2024
11:40 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
26. maj
11:40
Fremad Amager 1
AB Tårnby 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
715079
26-05 2024
11:40 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
26. maj
11:40
Ørestad IF 4
Fremad Valby 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
609358
26-05 2024
12:30 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
26. maj
12:30
AB Tårnby 1
Tårnby FF 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
609359
26-05 2024
12:30 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
26. maj
12:30
Frem 1
KB 3
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
435041
26-05 2024
12:30 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
26. maj
12:30
CIK 1
Hekla 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
435042
26-05 2024
12:30 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
Oversidder
26. maj
12:30
Oversidder
Tårnby FF 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
435043
26-05 2024
12:55 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
26. maj
12:55
CIK 1
B 1908 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
435044
26-05 2024
12:55 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
26. maj
12:55
Tårnby FF 2
B 1908 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
609360
26-05 2024
12:55 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
26. maj
12:55
AB Tårnby 1
KB 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
609362
26-05 2024
12:55 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
26. maj
12:55
KB 3
Nørrebro United 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
609363
26-05 2024
13:20 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
26. maj
13:20
KB 1
Frem 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
645313
26-05 2024
13:20 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
26. maj
13:20
Nørrebro United 1
Tårnby FF 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
435045
26-05 2024
13:20 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
Oversidder
26. maj
13:20
B 1908 2
Oversidder
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
435076
26-05 2024
13:20 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
26. maj
13:20
B 1908 1
Hekla 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
435077
26-05 2024
13:45 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
Oversidder
26. maj
13:45
Oversidder
CIK 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
435078
26-05 2024
13:45 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
26. maj
13:45
Hekla 1
Tårnby FF 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
645314
26-05 2024
13:45 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
26. maj
13:45
Frem 1
AB Tårnby 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
645315
26-05 2024
13:45 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
26. maj
13:45
Tårnby FF 1
KB 3
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
645316
26-05 2024
14:10 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
26. maj
14:10
KB 1
Nørrebro United 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
435079
26-05 2024
14:10 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
26. maj
14:10
B 1908 2
B 1908 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
471258
ma27-05 2024
18:30 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
27. maj
18:30
Tårnby FF 3
Jægersborg 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
462133
on29-05 2024
18:30 Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
29. maj
18:30
Tårnby FF
Fremad Amager
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
952654
to30-05 2024
17:00 U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
30. maj
17:00
Tårnby FF
Hvidovre IF 4
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
865633
fr31-05 2024
18:00 Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
31. maj
18:00
Tårnby FF
Glostrup
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
234294
01-06 2024
10:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
01. jun
10:00
Tårnby FF 1
Hekla 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
770818
01-06 2024
10:00 U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
01. jun
10:00
Tårnby FF 2
Ørestad IF 1
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
893351
01-06 2024
12:00 U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
01. jun
12:00
Amager Pigefodbold
Roskilde Pigefodbold
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
592086
01-06 2024
18:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
01. jun
18:00
Tårnby FF 2
Valby 1
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
905217
02-06 2024
10:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
02. jun
10:00
Tårnby FF 2
Pioneren
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
456305
02-06 2024
10:00 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
02. jun
10:00
B 1908 3
Tårnby FF 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
456306
02-06 2024
10:00 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
02. jun
10:00
Kastrup 3
Stefan
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
307765
02-06 2024
10:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
02. jun
10:00
Tårnby FF 1
Hekla 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
691880
02-06 2024
10:00 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
02. jun
10:00
Tårnby FF 3
Ørestad IF 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
691881
02-06 2024
10:00 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
02. jun
10:00
Sundby Bk.
CIK 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
191437
02-06 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
02. jun
10:00
Tårnby FF 3
Sundby Bk. 5
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
691882
02-06 2024
10:25 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
02. jun
10:25
Tårnby FF 3
Frem 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
691883
02-06 2024
10:25 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
02. jun
10:25
CIK 2
Fremad Amager 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
456895
02-06 2024
10:25 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
02. jun
10:25
B 1908 3
Sundby Bk. 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
456896
02-06 2024
10:25 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
02. jun
10:25
Stefan
JIF Hakoah
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
456897
02-06 2024
10:50 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
02. jun
10:50
Sundby Bk. 3
Kastrup 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
456993
02-06 2024
10:50 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
02. jun
10:50
JIF Hakoah
Tårnby FF 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
691884
02-06 2024
10:50 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
02. jun
10:50
Frem 3
Sundby Bk.
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
691885
02-06 2024
10:50 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
02. jun
10:50
Fremad Amager 3
Ørestad IF 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
691886
02-06 2024
11:15 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
02. jun
11:15
Sundby Bk.
Tårnby FF 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
691887
02-06 2024
11:15 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
02. jun
11:15
Ørestad IF 3
CIK 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
456994
02-06 2024
11:15 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
02. jun
11:15
Kastrup 3
B 1908 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
456995
02-06 2024
11:15 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
02. jun
11:15
Tårnby FF 3
Stefan
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
456996
02-06 2024
11:40 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
02. jun
11:40
Sundby Bk. 3
JIF Hakoah
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
691888
02-06 2024
11:40 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
02. jun
11:40
Frem 3
Fremad Amager 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
290672
on05-06 2024
18:45 M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
05. jun
18:45
AB Tårnby (2)
AB Tårnby (3)
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
471316
fr07-06 2024
18:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
07. jun
18:00
Tårnby FF 3
Fremad Valby 5
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
596733
fr07-06 2024
18:30 U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
A27
07. jun
18:30
A27
KFUM BK, Roskilde
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
155674
08-06 2024
10:00 U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
08. jun
10:00
Tårnby FF
Sundby Bk.
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
599070
08-06 2024
14:00 U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
A27
08. jun
14:00
A27
Ringsted IF
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
953939
09-06 2024
12:00 U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
A27
09. jun
12:00
A27
Lyngby Boldklub 1921 (2)
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
188059
on12-06 2024
18:30 Serie 2, P2/3 Forår P2
12. jun
18:30
Tårnby FF 2
Brønshøj 3
Serie 2, P2/3 Forår P2
597884
fr14-06 2024
18:30 U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
A27
FFB
14. jun
18:30
A27
FFB
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
663473
15-06 2024
10:00 U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
15. jun
10:00
Tårnby FF
FA 2000 2
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
137969
15-06 2024
10:00 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
KB
15. jun
10:00
Tårnby FF
KB
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
865852
15-06 2024
14:00 Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
15. jun
14:00
Tårnby FF
Hørsholm-Usserød IK
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
191464
16-06 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
16. jun
10:00
Tårnby FF 3
CIK 2
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
688493
16-06 2024
16:00 U16 Drenge 2 (08) Forår P2
HHT
16. jun
16:00
Tårnby FF
Østerbro IF
HHT
U16 Drenge 2 (08) Forår P2

Log ind