Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. apr
18:00
Dianalund IF
AIK 65 Strøby Fodbold
U13 Piger 8:8 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:30
Dianalund IF
Hårlev BK
Serie 4B - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:00
Dianalund IF
Høng GF
Serie 4A - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Hvalsø IF
Dianalund IF
U10 piger 5:5 (14) begynder - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
B. 73, Slagelse
Roskilde Pigefodbold
U10 piger 5:5 (14) begynder - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:20
Jernløse BK
Kalundborg GB
U10 piger 5:5 (14) begynder - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:20
Ringsted Pigefodbold
Vallensbæk IF
U10 piger 5:5 (14) begynder - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:40
Dianalund IF
B. 73, Slagelse
U10 piger 5:5 (14) begynder - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:40
Roskilde Pigefodbold
Jernløse BK
U10 piger 5:5 (14) begynder - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Kalundborg GB
Ringsted Pigefodbold
U10 piger 5:5 (14) begynder - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Vallensbæk IF
Hvalsø IF
U10 piger 5:5 (14) begynder - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:20
Hvalsø IF
B. 73, Slagelse
U10 piger 5:5 (14) begynder - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:20
Dianalund IF
Roskilde Pigefodbold
U10 piger 5:5 (14) begynder - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:40
Jernløse BK
Ringsted Pigefodbold
U10 piger 5:5 (14) begynder - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:40
Kalundborg GB
Vallensbæk IF
U10 piger 5:5 (14) begynder - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Hvalsø IF
Jernløse BK
U10 piger 5:5 (14) begynder - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Dianalund IF
Kalundborg GB
U10 piger 5:5 (14) begynder - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:20
B. 73, Slagelse
Ringsted Pigefodbold
U10 piger 5:5 (14) begynder - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:20
Roskilde Pigefodbold
Vallensbæk IF
U10 piger 5:5 (14) begynder - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Dianalund IF
FC Lejre
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Dianalund IF
Lynge-Broby IF
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
Dianalund IF
Herfølge BK
U13 Piger 8:8 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Dianalund IF
Gerlev Idrætshøjskole
Serie 4B - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Dianalund IF
Haslev FC
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
Dianalund IF
Lynge-Broby IF
U13 Piger 8:8 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Dianalund IF
Team AS Fodbold
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Dianalund IF
FK Sydsjælland 05
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
Dianalund IF
Sorø Freja
Serie 4A - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Dianalund IF
Holmegaard GB
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 3
|