Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. maj
18:45
KU BK
OKS (3)
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
KUU (1)
Næsby BK
HORST WEIN-Stævne: U10/11 C pi. (14) 5:5 - 25/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Aarup BK
OKS (1)
HORST WEIN-Stævne: U10/11 C pi. (14) 5:5 - 25/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:16
Tarup/Paarup IF
Krarup Espe Fodbold
HORST WEIN-Stævne: U10/11 C pi. (14) 5:5 - 25/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:16
OKS (2)
KUU (1)
HORST WEIN-Stævne: U10/11 C pi. (14) 5:5 - 25/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:32
Næsby BK
Aarup BK
HORST WEIN-Stævne: U10/11 C pi. (14) 5:5 - 25/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:32
OKS (1)
Tarup/Paarup IF
HORST WEIN-Stævne: U10/11 C pi. (14) 5:5 - 25/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:48
Krarup Espe Fodbold
OKS (2)
HORST WEIN-Stævne: U10/11 C pi. (14) 5:5 - 25/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:48
Aarup BK
KUU (1)
HORST WEIN-Stævne: U10/11 C pi. (14) 5:5 - 25/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:04
OKS (1)
Næsby BK
HORST WEIN-Stævne: U10/11 C pi. (14) 5:5 - 25/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:04
Tarup/Paarup IF
OKS (2)
HORST WEIN-Stævne: U10/11 C pi. (14) 5:5 - 25/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:20
Krarup Espe Fodbold
OKS (1)
HORST WEIN-Stævne: U10/11 C pi. (14) 5:5 - 25/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:20
Aarup BK
OKS (2)
HORST WEIN-Stævne: U10/11 C pi. (14) 5:5 - 25/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:36
KUU (1)
Krarup Espe Fodbold
HORST WEIN-Stævne: U10/11 C pi. (14) 5:5 - 25/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:36
Næsby BK
Tarup/Paarup IF
HORST WEIN-Stævne: U10/11 C pi. (14) 5:5 - 25/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
KUU liga 5
Langeskov IF
HHT
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Korup IF
Skamby BK
Old Girls (K+29) 7:7 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Korup Ubberud Ungdom
Ribe BK
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 874
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Korup IF
Ubberud IF
Old Girls (K+29) 7:7 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:45
KU BK
BK Posten
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Korup IF
S.K.F.I.F.
Old Girls (K+29) 7:7 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
KU BK
Åsum IF
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Korup-Ubberud Ungdom
Næsby BK
U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Korup-Ubberud Ungdom
Bogense G & IF
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Korup Ubberud Ungdom
Hørup UI
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 874
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:00
KUU
Aarslev BK
U13 Pige (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|