Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. maj
18:00
Aabyhøj IF
Romalt IF
U14 Drenge C2 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Aabyhøj IF
Stavtrup IF
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Aabyhøj IF
ASA, Aarhus (2)
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 Kreds 2 - Forår 2024
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Aabyhøj IF (1)
TST
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 312
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Aabyhøj IF
IF Midtdjurs
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 Kreds 10
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Aabyhøj IF
Stensballe IK
U12 Piger A (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Aabyhøj IF (1)
IF Lyseng
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
Aabyhøj IF (2)
IF Lyseng
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
Aabyhøj IF
IF Lyseng
U10 Piger A (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
Aabyhøj IF
FC Skanderborg
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
Aabyhøj IF
TRIF
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
Aabyhøj IF
FC Horsens
U12 Piger A (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Aabyhøj IF
Stavtrup IF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 726
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Aabyhøj IF
Ry Fodbold
U11 Piger B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Aabyhøj IF
Vinding SF
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Aabyhøj IF
Horsens Nord
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Aabyhøj IF
Samsø IK
U15 Drenge C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Aabyhøj IF
Helsted Fremad IF
U12 Drenge B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Aabyhøj IF
Randers Freja
U13 Piger Liga 2 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Aabyhøj IF
Herning Fremad
U14 Drenge Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 601
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
Aabyhøj IF
tst Fodbold
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Aabyhøj IF (1)
ASA, Aarhus (1)
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Aabyhøj IF (2)
ASA, Aarhus (2)
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Aabyhøj IF (1)
ØBG Silkeborg
U9 Piger B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Aabyhøj IF (2)
Hatting-Torsted Fodbold
U9 Piger B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
IF Lyseng
Aabyhøj IF (1)
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Aabyhøj IF (2)
ASA, Aarhus (1)
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
ASA, Aarhus (2)
IF Lyseng
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Aabyhøj IF (1)
Aabyhøj IF (2)
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
ØBG Silkeborg
Aabyhøj IF (2)
U9 Piger B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Hatting-Torsted Fodbold
AIA/Tranbjerg
U9 Piger B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
ASA, Aarhus (1)
ASA, Aarhus (2)
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
IF Lyseng
Aabyhøj IF (2)
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Aabyhøj IF
Kolt/Hasselager IF
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 640
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
ASA, Aarhus (2)
Aabyhøj IF (1)
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
ASA, Aarhus (1)
IF Lyseng
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:20
AIA/Tranbjerg
Aabyhøj IF (1)
U9 Piger B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
ASA, Aarhus (1)
Aabyhøj IF (1)
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
ASA, Aarhus (2)
Aabyhøj IF (2)
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
Aabyhøj IF (1)
IF Lyseng
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Aabyhøj IF
ØBG Silkeborg
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:40
Aabyhøj IF
Aarslev BK
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 452
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:30
Aabyhøj IF (2)
Aarhus Fremad
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:30
Aabyhøj IF (1)
IFSK
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Aabyhøj IF (1)
GD Bio-Bold
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 312
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Aabyhøj IF
Fårvang IF
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Aabyhøj IF
Oversidder
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 Kreds 18
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Aabyhøj IF
Kolind/Perstrup IF
ØOB Oldboys 40 år 7 mands 2023-24 Kreds 13
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Aabyhøj IF
ASA, Aarhus
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 262
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Aabyhøj IF
Ikast FC
U10 Piger A (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Aabyhøj IF
Hatting-Torsted Fodbold
U15 Drenge C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Aabyhøj IF
Lystrup IF
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Aabyhøj IF
FC Skanderborg (1)
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 538
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Aabyhøj IF
Ommersyssel IF
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 963
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Aabyhøj IF
Odder IGF
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 750
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
Aabyhøj IF
Odder IGF (2)
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 640
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Aabyhøj IF
Stensballe IK
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 465
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:45
Aabyhøj IF
VSK Aarhus
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 487
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Aabyhøj IF
tst Fodbold
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 Kreds 2 - Forår 2024
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Aabyhøj IF (2)
Brabrand IF (U18)
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 313
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Aabyhøj IF
Hjørring FK
U14 Drenge Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 601
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:00
Aabyhøj IF
Grenaa IF
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
Aabyhøj IF
VSK Aarhus (2)
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 262
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Aabyhøj IF (2)
Brabrand IF
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Aabyhøj IF
CIF
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 Kreds 10
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Aabyhøj IF
SGF/GUI
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Aabyhøj IF
Stavtrup IF
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:30
Aabyhøj IF (2)
Silkeborg IF (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 148
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Aabyhøj IF
Brabrand IF
U11 Piger B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Aabyhøj IF
Kolding B
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 963
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Aabyhøj IF
Kolt/Hasselager IF
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 750
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:20
Aabyhøj IF
Samsø IK
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Aabyhøj IF
FC Skanderborg
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 465
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
Aabyhøj IF (1)
IVF, Århus
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Aabyhøj IF (1)
FC Jura
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 312
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:30
Aabyhøj IF
Aarhus Fremad
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
Aabyhøj IF
Hadsten SK
U14 Drenge C2 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Aabyhøj IF
IF Lyseng (2)
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 Kreds 10
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Aabyhøj IF
IF Midtdjurs
ØOB Oldboys 40 år 7 mands 2023-24 Kreds 13
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Aabyhøj IF
SIF Assentoft
U12 Piger A (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
14. jun
17:30
Aabyhøj IF
Funder GF
U12 Piger A (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Aabyhøj IF
Viby IF
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
Aabyhøj IF
Herning Fremad
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Aabyhøj IF
tst Fodbold
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 640
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Aabyhøj IF
Aarhus Fremad
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 726
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:30
Aabyhøj IF
VSK Aarhus
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Aabyhøj IF (2)
Galten FS (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 148
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:30
Aabyhøj IF (2)
VRI
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:45
Aabyhøj IF
ASA, Aarhus
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 487
|