Aabybro Idrætscenter

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
434591
ma12-08 2024
19:00 Herrer C (16+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 3
12. aug
19:00
Aabybro IF (1)
Skovsgaard B (2)
Herrer C (16+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 3
817856
on14-08 2024
17:45 U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 21
14. aug
17:45
Aabybro IF
Hjørring IF
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 21
520234
on14-08 2024
18:30 U11 Drenge (14) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 100
14. aug
18:30
Aabybro IF
IF Skjold Sæby
U11 Drenge (14) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 100
256547
fr16-08 2024
18:30 U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 672
16. aug
18:30
Aabybro IF (1)
B52/Aalborg
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 672
220707
17-08 2024
11:00 Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 53
17. aug
11:00
Aabybro IF
Vadum IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 53
210513
17-08 2024
13:30 Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 6
17. aug
13:30
Aabybro IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 6
217456
17-08 2024
15:30 Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 25
17. aug
15:30
Aabybro IF
Fjerritslev IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 25
505549
18-08 2024
10:00 U12 Piger B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 51
18. aug
10:00
Aabybro IF
Jetsmark IF
U12 Piger B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 51
506304
18-08 2024
10:00 U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
18. aug
10:00
Aabybro IF
Brønderslev IF
U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
507168
18-08 2024
10:00 U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 62
18. aug
10:00
Aabybro IF
Brønderslev IF (1)
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 62
266183
18-08 2024
11:30 U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 881
18. aug
11:30
Aabybro IF
Tornby IF
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 881
266743
18-08 2024
13:00 U13 Piger Liga 2 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 961
18. aug
13:00
Aabybro IF
Gug B
U13 Piger Liga 2 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 961
517823
ma19-08 2024
18:00 U11 Piger B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 82
19. aug
18:00
Aabybro IF
Aalborg Chang
U11 Piger B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 82
503192
ma19-08 2024
18:30 U13 Piger C (12) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 32
19. aug
18:30
Aabybro IF
Gug B
U13 Piger C (12) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 32
232120
ma19-08 2024
19:00 U17 Drenge Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 412
19. aug
19:00
Aabybro IF
Stidsholt IF (2)
U17 Drenge Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 412
439226
ma19-08 2024
19:00 Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 13
19. aug
19:00
Aabybro IF
KB81 Aalborg
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 13
179673
ti20-08 2024
19:00 Kvinder Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 265
20. aug
19:00
Aabybro IF (2)
Tornby IF
Kvinder Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 265
210519
ti20-08 2024
19:00 Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 6
20. aug
19:00
Aabybro IF
Storvorde/Sejlflod B
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 6
220713
ti20-08 2024
19:00 Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 53
20. aug
19:00
Aabybro IF
Biersted IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 53
678204
ti20-08 2024
19:00 Herrer C (16+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 4
20. aug
19:00
Aabybro IF (2)
Vestbjerg IF
Herrer C (16+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 4
188802
on21-08 2024
18:30 Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 105
21. aug
18:30
Hune B
Jetsmark IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 105
232973
on21-08 2024
19:00 U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 462
21. aug
19:00
Aabybro IF
Rebild Syd
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 462
217462
to22-08 2024
19:00 Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 25
22. aug
19:00
Aabybro IF
Jetsmark IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 25

Log ind