Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. maj
17:00
AaB
Brønderslev IF
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 711
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
AaB
Aalborg Chang
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 253
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
AaB
LKB/Gistrup
Kvinder +29 / 7:7 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
AaB
St. Restrup IF
U13 Drenge C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:30
AaB
Ulsted B (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 105
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:15
AaB
Frederikshavn fI
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
AaB
Nørresundby FB
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:15
AaB
Aalborg KFUM
M+50 7:7 Træningskamp / 60 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. maj
09:00
Dalum IF
Elite15-11
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. maj
09:00
Dalum IF
Elite15-11
ANN
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
Bologna FC
Elite15-11
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
Bologna FC
Elite15-11
ANN
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
Boldklubben Marienlyst
Elite13-11
ANN
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
Boldklubben Marienlyst
Elite13-11
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
FC Fredericia
Elite14-11
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
FC Fredericia
Elite14-11
ANN
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Boldklubben Marienlyst
Elite15-11
ANN
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Boldklubben Marienlyst
Elite15-11
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
AC Horsens
Elite13-11
ANN
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
FK Vigor 2
Boys15B-11
ANN
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
AC Horsens
Elite13-11
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
FK Vigor 2
Boys15B-11
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:50
FK Vigor 1
Boys15B-11
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:50
FK Vigor 1
Boys15B-11
ANN
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:40
FC Fredericia
Boys15A-11
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:40
FC Fredericia
Boys15A-11
ANN
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
FC Sonderborg
Boys15A-11
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
FC Sonderborg
Boys15A-11
ANN
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
Jetsmark IF
Boys15B-11
ANN
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
Frederikshavn fI
Elite15-11
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
VFB Oldenburg
Elite15-11
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
Dalum IF
Boys15B-11
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:50
TSV
Boys15B-11
ANN
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:50
Gruen-Weiss Varensell
Boys15B-11
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:00
FC Rosengard
Elite15-11
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:00
B.93
Elite13-11
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:40
AaB
Boys15B-11
ANN
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:40
VRI
Boys15B-11
ANN
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
11:00
IF Lyseng
Elite13-11
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
11:00
Hobro IK
Elite14-11
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
11:30
FC Sonderborg
Boys15A-11
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
11:30
Skjold Saeby
Boys15A-11
ANN
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
11:30
Taeby FK
Boys15A-11
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
13:10
Norresundby fB
Boys15A-11
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
13:10
Ikast FC
Boys15A-11
ANN
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
13:10
AaB
Boys15A-11
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
Taeby FK
Boys15A-11
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:50
Nr.1 fra Gruppe 1
Boys15B-11
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:00
Vind.Kval.kamp 7
Elite15-11
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Tab.kvartfinal : 1
Elite13-11
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Vind.Kval.kamp 8
Elite15-11
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
AaB
LKB/Gistrup
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 722
|
|||||||||||||||||||
13. maj
13:00
AaB
AGF
Future Cup 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:15
AaB
Sejs Svejbæk IF
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
AaB
Nørresundby FB
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 611
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
AaB
Gug B
U14C drenge / Region 1 (2010) 11:11 Forår 2024 Pulje 400
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:15
AaB
FC Thy Piger
U14 Piger Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 911
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:15
AaB (1)
Svenstrup-Godthåb IF
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
AaB (L1/601)
Randers Freja (L1/601)
U14 Drenge/11:11 (2010) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
AaB
KB81 Aalborg
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
AaB
RKG
HHT
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 451
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
AaB
Nordens Paris FC (3)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 105
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:30
AaB
AGF, Aarhus
U17 Piger Liga 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
AaB
Nørresundby FB
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 942
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
AaB
Aalborg Chang (2)
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
AaB
Aalborg Chang
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 632
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
AaB (1)
Aalborg KFUM
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
AaB (1)
Bredballe IF
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
AaB (2)
Thisted FC
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
AaB
Hobro IK
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 611
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
AaB
Oversidder
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 711
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
AaB
FC Nordsjælland
U19 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
AaB
Fjordager IF
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:30
AaB
Oversidder
U13 Drenge C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
AaB
Tornby IF
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 253
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
AaB (U10Dr.) (2)
AaB (1)
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
AaB
Nøvling FK
Kvinder +29 / 7:7 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
AaB
HVH
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 482
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
AaB
Vejgaard B
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 522
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:15
AaB
St. Restrup IF
U11 Drenge A2 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 78
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:15
AaB
Nørresundby FB
M+50 7:7 Træningskamp / 60 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
AaB
FK Viborg
U13 Drenge Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 701
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
AaB
Vejgaard B
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 301
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
AaB
Terndrup IF
U11 Drenge A2 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 78
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
AaB
RKG
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 742
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
AaB
Haderslev FK
U12 Drenge 8:8 Træningskamp / 40 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
AGF
Aalborg KFUM
U12 Drenge 8:8 Træningskamp / 40 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
AaB
Aalborg KFUM
U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 511
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
AGF, Aarhus
Aalborg KFUM
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
AaB (1)
Haderslev FK
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:50
AaB (1)
AGF, Aarhus
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:50
Aalborg KFUM
Haderslev FK
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:50
AaB
AGF
U12 Drenge 8:8 Træningskamp / 40 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:50
Aalborg KFUM
Haderslev FK
U12 Drenge 8:8 Træningskamp / 40 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
AaB
Silkeborg
U19 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
AaB
Silkeborg IF
U17 Drenge Liga (DBU) / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:40
AaB
Aalborg KFUM
U12 Drenge 8:8 Træningskamp / 40 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:40
Haderslev FK
AGF
U12 Drenge 8:8 Træningskamp / 40 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
AaB
Oversidder
U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
17:30
AaB (2)
Gug B
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
AaB
Aalborg FF á 1337
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:30
AaB
Randers Freja
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 301
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
AaB
Silkeborg IF
U17 Piger Liga 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:15
AaB (U10Dr.) (2)
Aalborg KFUM
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
AaB
Stidsholt IF
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 405
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
AaB
Randers Freja
U13 Drenge Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 701
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
AaB
AGF, Aarhus
U14 Drenge Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 601
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
AaB
Brøndby IF
U15 Drenge Ligaen 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
AaB
Herning Fremad
HHT
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 451
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
AaB
IF Lyseng
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 951
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
AaB
Gug B
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 632
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
AaB
Vejgaard B
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 253
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
AaB
B1913
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
AaB
Aars IK
Kvinder +29 / 7:7 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
AaB
Farstrup B
U13 Drenge C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:15
AaB
Aabybro IF
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
AaB
Vejgaard B
U14C drenge / Region 1 (2010) 11:11 Forår 2024 Pulje 400
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:15
AaB
Randers Freja
U14 Drenge Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 601
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:15
AaB
NUBI
M+50 7:7 Træningskamp / 60 min. Træningskamp
|