Højene Hallen

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
304533
to01-08 2024
19:00 Herre Serie 2 / Træningskamp Træningskamp
01. aug
19:00
Skibsby-Højene IF (6)
Skovsgaard B (4)
Herre Serie 2 / Træningskamp Træningskamp
438891
ma12-08 2024
19:00 Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 9
12. aug
19:00
Skibsby-Højene IF
Sindal IF
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 9
211940
ti13-08 2024
19:00 Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 12
13. aug
19:00
Skibsby-Højene IF
IF Fremad Nørhalne
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 12
216981
ti13-08 2024
19:00 Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 24
13. aug
19:00
Skibsby-Højene IF
Tornby IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 24
232106
to15-08 2024
17:30 U17 Drenge Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 411
15. aug
17:30
SHI/BTI
Stidsholt IF (1)
U17 Drenge Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 411
259114
17-08 2024
10:00 U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 751
17. aug
10:00
Skibsby-Højene IF
Team Østvendsyssel
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 751
506604
18-08 2024
10:00 U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 60
18. aug
10:00
Skibsby-Højene IF
Lundergård IU
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 60
232047
18-08 2024
13:00 U17 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 405
Oversidder
18. aug
13:00
SHI/BTI
Oversidder
U17 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 405
235756
18-08 2024
13:30 U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 521
18. aug
13:30
Skibsby-Højene IF
Hirtshals B
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 521
517836
ma19-08 2024
18:00 U11 Piger C/Beg. (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 83
19. aug
18:00
Skibsby-Højene IF
IF Skjold Sæby/Voersaa IF
U11 Piger C/Beg. (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 83
503279
ma19-08 2024
18:30 U13 Drenge C (12) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 34
19. aug
18:30
Skibsby-Højene IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF
U13 Drenge C (12) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 34
211972
ti20-08 2024
19:00 Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 12
20. aug
19:00
Skibsby-Højene IF
Asaa/Hjallerup
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 12
113809
on21-08 2024
18:00 U11 Drenge C/Beg. (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 92
21. aug
18:00
Skibsby-Højene IF
Aalbæk Stations IF
U11 Drenge C/Beg. (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 92
458565
on21-08 2024
18:00 U17 Piger C (08-09) 8:8 - Efter 2024 Pulje 23
21. aug
18:00
Skibsby-Højene IF
Skagen IK
U17 Piger C (08-09) 8:8 - Efter 2024 Pulje 23
517837
on21-08 2024
18:00 U11 Piger C/Beg. (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 83
21. aug
18:00
Skibsby-Højene IF
Vodskov IF
U11 Piger C/Beg. (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 83
231457
to22-08 2024
18:30 U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 321
22. aug
18:30
Skibsby-Højene IF
Bangsbo Freja
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 321

Log ind