Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. maj
13:00
ACFC
Fuglebakken KFUM
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Fuglebakken KFUM (1)
Pen15 Reunited
UHT
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 274
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
Fuglebakken KFUM
AC Norddjurs
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 658
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
VSK Aarhus
ØOB Oldboys 55 år 7 mands 2023-24 Kreds 16
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
Stavtrup IF
ØOB Oldboys 65 år 7 mands 2023-24 Kreds 20
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Fuglebakken KFUM
HOG Hinnerup
HHT
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (1)
FC Sabur
UHT
M+32 7:7 - Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
Røde Fane IF
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 Kreds 11
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (1)
IF Mols
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (S2/274)
Aarhus Fremad (JS/255)
Gjensidige Kvindepokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Fuglebakken KFUM
Aarhus 1900
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. maj
20:00
Fuglebakken KFUM
Stavtrup IF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Pen15 Reunited
Fuglebakken KFUM (1)
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 274
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
Fuglebakken KFUM
SIF Assentoft
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 335
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:30
Fuglebakken KFUM (5)
Assyriske Sportsforening (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Fuglebakken KFUM
Oversidder
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
FC Aarhus Syd
ØOB Oldboys 65 år 7 mands 2023-24 Kreds 20
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (3)
Oversidder
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (2)
Lystrup IF
M+32 7:7 - Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
Kristrup B
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 311
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
IF Lyseng
HHT
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 Kreds 18
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Fuglebakken KFUM
IVF, Århus
U10 Piger C (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Fuglebakken KFUM
Helsted Fremad IF
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Fuglebakken KFUM
Hasle B
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Fuglebakken KFUM
Viby IF
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Lystrup IF
VSK Aarhus
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Viby IF
Lystrup IF
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
VSK Aarhus
Fuglebakken KFUM
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Fuglebakken KFUM
Lystrup IF
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Viby IF
VSK Aarhus
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Fuglebakken KFUM (1)
Brabrand IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 274
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
Nielstrup/Voldum IF
ØOB Oldboys 55 år 7 mands 2023-24 Kreds 16
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Fuglebakken KFUM
Østdjurs 91
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (2)
ACFC
M+32 7:7 - Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
Viby IF
HHT
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 Kreds 18
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
Brabrand IF
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 Kreds 11
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (1)
ACFC (4)
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
Odder IGF
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:20
Fuglebakken KFUM
Nation FC
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Fuglebakken KFUM (1)
IF Lyseng (3)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 146
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:30
Fuglebakken KFUM
Nørager B
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Fuglebakken KFUM (1)
VSK Aarhus
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 274
|
|||||||||||||||||||
02. jun
17:00
Fuglebakken KFUM (5)
GD Bio-Bold
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Fuglebakken KFUM
Galten FS
ØOB Oldboys 65 år 7 mands 2023-24 Kreds 20
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Fuglebakken KFUM
Skødstrup SF
HHT
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Fuglebakken KFUM
Kolding B
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Fuglebakken KFUM (1)
Kolt/Hasselager IF
M+32 7:7 - Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
04. jun
20:00
Fuglebakken KFUM
Søften GF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Fuglebakken KFUM
Hornbæk SF/IF Alliancen
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 311
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Fuglebakken KFUM (1)
Mørke IF
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Fuglebakken KFUM
Aarhus Fremad
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Fuglebakken KFUM
AGF, Aarhus
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Fuglebakken KFUM (6)
Virup IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 137
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Fuglebakken KFUM
ASA, Aarhus
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 335
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
Fuglebakken KFUM
Grenaa IF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 658
|
|||||||||||||||||||
09. jun
17:00
Fuglebakken KFUM (5)
Viby IF (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Fuglebakken KFUM
AIA/Tranbjerg
ØOB Oldboys 55 år 7 mands 2023-24 Kreds 16
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Fuglebakken KFUM
Hammel GF
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 53
|