Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. maj
18:30
Farsø/Ullits IK (1)
Vindblæs B
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 113
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Farsø/Ullits IK
Skørping IF Frem
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 743
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Farsø/Ullits IK (2)
Kvik/Aalestrup IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 114
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Farsø/Ullits IK
Støvring IF
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
Farsø/Ullits IK
Aars IK
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Farsø/Ullits IK
Vester Hornum/IK Vest
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Farsø/Ullits IK
Hammerum IF
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 872
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Farsø/Ullits IK
Valsgård IF 83
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Farsø/Ullits IK
Svenstrup-Godthåb IF
U12 Piger C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Farsø/Ullits IK
Haverslev IF
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Farsø/Ullits IK
Nibe B
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Farsø/Ullits IK
Oversidder
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 554
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Svenstrup-Godthåb IF
Jetsmark IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 115
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Farsø/Ullits IK
Ørebro B - Thorup/Klim B
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 115
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Ørebro B - Thorup/Klim B
Svenstrup-Godthåb IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 115
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Jetsmark IF
Farsø/Ullits IK
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 115
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:30
Svenstrup-Godthåb IF
Farstrup/Sebber
U10 Drenge B (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 119
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:30
Skalborg SK
Farsø/Ullits IK
U10 Drenge B (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 119
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:10
Støvring IF
Svenstrup-Godthåb IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 119
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:10
Farstrup/Sebber
Skalborg SK
U10 Drenge B (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 119
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:50
Farsø/Ullits IK
Støvring IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 119
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Farsø/Ullits IK
Gug B (1)
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Farsø/Ullits IK
Helsted Fremad IF
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 332
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Farsø/Ullits IK
Team Viborg
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 259
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Farsø/Ullits IK
Fjerritslev IF
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 121
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Løgstør IF
Hornum IF (1)
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 121
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Støvring IF
Farsø/Ullits IK
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:40
Fjerritslev IF
Vegger IF
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 121
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:40
Hornum IF (1)
Hornum IF (2)
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 121
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:40
Gug B
Støvring IF
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:20
Farsø/Ullits IK
Gug B
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Vegger IF
Farsø/Ullits IK
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 121
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Hornum IF (2)
Løgstør IF
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 121
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Hobro IK
Farsø/Ullits IK
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 183
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Trekroner IF 98
Støvring IF (1)
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 183
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
IK Rosendal
Trekroner IF 98
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 183
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
Aars IK
Hobro IK
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 183
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Støvring IF (1)
Aars IK
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 183
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Farsø/Ullits IK
IK Rosendal
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 183
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:30
St. Restrup IF
Farsø/Ullits IK
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 128
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:30
Svenstrup-Godthåb IF
Nibe B
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 128
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:10
Arden IF
Vindblæs B
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 128
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:10
Nibe B
St. Restrup IF
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 128
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:50
Vindblæs B
Svenstrup-Godthåb IF
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 128
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:50
Farsø/Ullits IK
Arden IF
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 128
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Farsø/Ullits IK
Aars IK
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:00
Farsø/Ullits IK
Gug B
U12 Piger C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Farsø/Ullits IK
Vegger IF
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
07. jun
17:15
Farsø/Ullits IK (2)
Hornum IF (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 114
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Farsø/Ullits IK
Svenstrup-Godthåb IF
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 743
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Farsø/Ullits IK (1)
Vegger IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 113
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Farsø/Ullits IK
Hornum IF
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Farsø/Ullits IK
Aalborg Chang
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 332
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Farsø/Ullits IK
FC Thy Piger
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 872
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
Farsø/Ullits IK
Viborg B67
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 259
|