Nordjyske Bank Arena (KFUM)

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
123107
27-07 2024
14:00 U16 Drenge Liga 1 / Træningskamp Træningskamp
27. jul
14:00
Aalborg KFUM
Herning Fremad
U16 Drenge Liga 1 / Træningskamp Træningskamp
327561
ma05-08 2024
19:00 Herre Serie 2 / Træningskamp Træningskamp
05. aug
19:00
Aalborg KFUM
Gug B
Herre Serie 2 / Træningskamp Træningskamp
327559
to08-08 2024
18:30 U17 Drenge Liga 1 / Træningskamp Træningskamp
08. aug
18:30
Aalborg KFUM
Aalborg KFUM
U17 Drenge Liga 1 / Træningskamp Træningskamp
327558
11-08 2024
11:00 U14 Piger Liga 2 / Træningskamp Træningskamp
11. aug
11:00
Aalborg KFUM
Vejgaard B
U14 Piger Liga 2 / Træningskamp Træningskamp
326732
ma12-08 2024
18:00 U17 Piger C (08-09) 8:8 - Efter 2024 Pulje 24
12. aug
18:00
Aalborg KFUM
Birkelse IF
U17 Piger C (08-09) 8:8 - Efter 2024 Pulje 24
459026
ti13-08 2024
18:30 U15 Piger C (10-11) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 27
13. aug
18:30
Aalborg KFUM
ØVI/TTB
U15 Piger C (10-11) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 27
818188
to15-08 2024
18:00 U11 Drenge A1 (14) 8M - Efterår 2024 Pulje 11
15. aug
18:00
Aalborg KFUM
Nørresundby FB
U11 Drenge A1 (14) 8M - Efterår 2024 Pulje 11
256783
to15-08 2024
18:30 U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 673
15. aug
18:30
Aalborg KFUM
Gug B
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 673
465875
to15-08 2024
19:30 M+40 - 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje A
15. aug
19:30
Aalborg KFUM
Støvring IF
M+40 - 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje A
259928
fr16-08 2024
18:00 U17 Piger Liga 2 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 831
16. aug
18:00
Aalborg KFUM
Fortuna Hjørring
U17 Piger Liga 2 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 831
260059
fr16-08 2024
18:00 U17 Piger Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 842
16. aug
18:00
Aalborg KFUM
Aalborg Freja
U17 Piger Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 842
113821
17-08 2024
10:00 U11 Drenge C/Beg. (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 93
17. aug
10:00
Aalborg KFUM
FK Alliancen
U11 Drenge C/Beg. (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 93
465304
17-08 2024
10:00 U11 Piger A (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 80
Oversidder
17. aug
10:00
Aalborg KFUM
Oversidder
U11 Piger A (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 80
519072
17-08 2024
10:00 U11 Drenge B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 88
17. aug
10:00
Aalborg KFUM
Biersted/Nørhalne/Vadum
U11 Drenge B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 88
156707
17-08 2024
11:00 U12 Piger A (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 50
17. aug
11:00
Aalborg KFUM
Skagen IK
U12 Piger A (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 50
326636
17-08 2024
11:00 U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
17. aug
11:00
Aalborg KFUM
AGF, Aarhus (1)
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
326637
17-08 2024
11:00 U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
17. aug
11:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Herning Fremad (1)
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
326638
17-08 2024
11:45 U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
VRI
17. aug
11:45
VRI
AaB (1)
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
326639
17-08 2024
11:45 U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
17. aug
11:45
Mejdal-Halgård Fodbold
AGF, Aarhus (1)
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
326640
17-08 2024
12:30 U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
VRI
17. aug
12:30
VRI
Herning Fremad (1)
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
326641
17-08 2024
12:30 U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
17. aug
12:30
AaB (1)
Aalborg KFUM
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
232860
17-08 2024
13:00 U16 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 451
17. aug
13:00
Aalborg KFUM
Vildbjerg SF
U16 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 451
326642
17-08 2024
13:15 U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
VRI
17. aug
13:15
AGF, Aarhus (1)
VRI
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
326643
17-08 2024
13:15 U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
17. aug
13:15
Herning Fremad (1)
AaB (1)
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
326644
17-08 2024
14:00 U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
17. aug
14:00
Aalborg KFUM
Mejdal-Halgård Fodbold
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
212279
17-08 2024
15:30 Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 13
17. aug
15:30
Aalborg KFUM
Hals FS
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 13
247705
18-08 2024
10:00 U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 622
18. aug
10:00
Aalborg KFUM
RKG
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 622
253002
18-08 2024
10:00 U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 643
18. aug
10:00
Aalborg KFUM
Aalborg Chang
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 643
258393
18-08 2024
10:00 U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 732
18. aug
10:00
Aalborg KFUM
Nibe BK
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 732
259130
18-08 2024
10:00 U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 752
18. aug
10:00
Aalborg KFUM
Aalborg Chang
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 752
507166
18-08 2024
10:00 U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 62
18. aug
10:00
Aalborg KFUM
St. Restrup IF
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 62
241913
18-08 2024
11:45 U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 536
18. aug
11:45
Aalborg KFUM
Aalborg Freja
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 536
217758
18-08 2024
13:00 Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 56
18. aug
13:00
Aalborg KFUM
Gug B
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 56
231294
18-08 2024
13:00 U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 312
Oversidder
18. aug
13:00
Aalborg KFUM
Oversidder
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 312
506262
18-08 2024
13:15 U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
18. aug
13:15
Aalborg KFUM
Bagterp IF
U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
207132
18-08 2024
13:30 Herrer Jyllandsserien 2 - Efterår 2024 Pulje 3
18. aug
13:30
Aalborg KFUM
IF Skjold Sæby
Herrer Jyllandsserien 2 - Efterår 2024 Pulje 3
205679
18-08 2024
15:00 Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2024 Pulje 261
AaB
18. aug
15:00
Aalborg KFUM
AaB
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2024 Pulje 261
234421
18-08 2024
15:00 U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 487
18. aug
15:00
Aalborg KFUM
Eastside Viborg
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 487
189483
ma19-08 2024
18:30 Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 107
19. aug
18:30
Aalborg KFUM
Gug B (3)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 107
503193
ma19-08 2024
18:30 U13 Piger C (12) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 32
19. aug
18:30
Aalborg KFUM
LKB/RKG
U13 Piger C (12) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 32
887890
ma19-08 2024
19:00 M+32 A/B - 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 400
19. aug
19:00
Aalborg KFUM (A)
Vejgaard B (A)
M+32 A/B - 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 400
456074
ma19-08 2024
19:00 Kvinder C3 / 7:7 - Efterår 2024 Pulje 19
19. aug
19:00
Aalborg KFUM
St. Restrup IF
Kvinder C3 / 7:7 - Efterår 2024 Pulje 19
434943
ti20-08 2024
19:00 Herrer C (16+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 6
20. aug
19:00
Aalborg KFUM
Als B
Herrer C (16+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 6
154770
to22-08 2024
18:00 U12 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Efterår 2024 Pulje 70
22. aug
18:00
Aalborg KFUM
Arden IF
U12 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Efterår 2024 Pulje 70
230522
fr23-08 2024
19:00 U19 Drenge Liga 1 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 301
23. aug
19:00
Aalborg KFUM
Vejgaard B
U19 Drenge Liga 1 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 301

Log ind