MENU

Bagsværd BK //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 1 Pulje 1
Serie 3 Pulje 3
Serie 4 - Efterår Pulje 4
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 4
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 3
Veteran-LP Pulje 1
8-M+40 1 - Efterår Pulje 2
M+45 11-mands - 2022 Pulje 1
8-M+45 2 - Efterår Pulje 1
U19
U19 Drenge Mester (04-05) Efterår Pulje 1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23 P1
U18
U18 Piger 8-mands (05-06) Efterår Pulje 1
U17
U17 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 1
U16
U16 Drenge 1 (07) Efterår Pulje 1
U16 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 1
U15
U15 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 1
U15 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 2
U14
U14 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 1
U14 Piger (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår Pulje 1
U13
U13 Drenge 8-mands M (10) Efterår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 2
U13 Piger 8-mands 1 (10) Efterår Pulje 1
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U12
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Piger 2 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U11
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 2
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 3
U11 Piger 3 8-mands (12) Efterår Pulje 1
BonBon Cup U11 piger (12) 5M 3-4 Pulje 2
BonBon Cup U11 piger (12) 5M 3-4 Pulje 3
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 28/8 Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 11/9 Pulje 2
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 2
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 2
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 2
U10 piger 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 1
U10 piger 5-mands (13) begynder - 21. august Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 4. september Pulje 7
U10 piger 5-mands (13) 1 - 4. september Pulje 1
U10 piger 5-mands (13) begynder - 4. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 10
U10 piger 5-mands (13) 2 -18. september Pulje 2
U10 piger 5-mands (13) begynder - 18. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 4
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 2
BonBon Cup U10 piger (13) 5M 1-2 Pulje 2
BonBon Cup U10 piger (13) 5M 3 Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 7
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 7
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 3. september Pulje 6
U9 piger 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 9
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 17. september Pulje 6
U9 piger 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 13
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 6
U9 piger 5-mands (14) 2 -8.oktober Medaljestævne Pulje 2
BonBon Cup U9 piger (14) 5M Pulje 1
U8
U8 drenge 3-mands (15) - 20. august Pulje 2
U8 drenge 3-mands (15) - 17. september Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 7
U8 piger 5-mands (15) beg. - 3. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 17. september Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 17. september Pulje 7
U8 piger 5-mands (15) beg- 17. september Pulje 2
U8 drenge 3-mands (15) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5
U8 piger 5-mands (15) beg- 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
BonBon Cup U8 drenge (15) 5M 1-2 Pulje 3
BonBon Cup U8 drenge (15) 5M 3 Pulje 2
BonBon Cup U8 drenge (15) 5M 4 Pulje 1
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 18
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 17
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 25
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 25
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 11
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 12
U7 piger 3-mands (16-17) -20. august Pulje 1
U7 piger 3-mands (16-17) - 3. september Pulje 1
U7 piger 3-mands (16-17) - 17. september Pulje 1
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 28
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 29
U7 piger 3-mands (16-17) - 8.oktober Medaljestævne Pulje 1

Log ind