Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2020
16:00
Hagested IF
1
Svinninge IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2020
18:30
Svinninge IF
1
TFC Odsherred
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
15:00
Gislinge BK
5
Svinninge IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
15:00
Svinninge IF
0
Jernløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
18:30
Svinninge IF
0
Vipperød BK
3
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
12:00
Mørkøv IF
4
Svinninge IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
15:00
Svinninge IF
1
Holbæk B&I
4
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
15:00
Svinninge IF
2
Fårevejle BK
1
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
13:30
Raklev GI
1
Svinninge IF
5
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2020
18:30
Svinninge IF
0
Tølløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
15:00
TFC Odsherred
6
Svinninge IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2021
18:30
Svinninge IF
2
Gislinge BK
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2021
18:30
Jernløse BK
3
Svinninge IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2021
19:00
Tuse IF
0
Svinninge IF
4
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
15:00
Svinninge IF
1
Mørkøv IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
18:30
Holbæk B&I
3
Svinninge IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
19:00
Vipperød BK
2
Svinninge IF
5
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
15:00
Svinninge IF
Tuse IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:00
Fårevejle BK
1
Svinninge IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2021
18:30
Svinninge IF
3
Raklev GI
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2021
19:00
Tølløse BK
2
Svinninge IF
4
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
18:30
Svinninge IF
Hagested IF
UHT
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2