AB

M+32 1 - 2024, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
161269
ti09-04 2024
20:15
AB
Akademisk Boldklub
3
-
1
09. apr
20:15
AB
3
Taastrup FC
1
161275
on17-04 2024
19:30
AB
Akademisk Boldklub
4
-
2
17. apr
19:30
AB
4
Køge BK
2
161278
ti23-04 2024
20:05
AB
Brøndby Stadion
0
-
4
23. apr
20:05
Brøndbyernes IF
0
AB
4
206529
on01-05 2024
19:00
AB
LSF
Akademisk Boldklub
0
-
0
01. maj
19:00
AB
0
LSF
0
206531
ma06-05 2024
19:00
AB
Lyngby Stadion
1
-
1
06. maj
19:00
Lyngby BK
1
AB
1
206540
on15-05 2024
19:00
AB
Akademisk Boldklub
2
-
1
15. maj
19:00
AB
2
BK 96, Solrød
1
206544
on22-05 2024
20:00
AB
Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
3
22. maj
20:00
Vallensbæk IF
2
AB
3
223968
ma27-05 2024
20:00
AB
Lundtofte Idrætsplads
HHT
27. maj
20:00
Lundtofte Boldklub
AB
HHT
232038
on05-06 2024
19:00
AB
Oversidder
Akademisk Boldklub
05. jun
19:00
AB
Oversidder
235373
ti11-06 2024
20:15
AB
NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
3
11. jun
20:15
Taastrup FC
2
AB
3
323315
on19-06 2024
19:45
AB
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
19. jun
19:45
Køge BK
AB
323322
on14-08 2024
19:00
AB
Akademisk Boldklub
14. aug
19:00
AB
Brøndbyernes IF
323327
on21-08 2024
19:00
LSF
AB
Smørum Idrætscenter
21. aug
19:00
LSF
AB
323332
on28-08 2024
18:30
AB
Akademisk Boldklub
28. aug
18:30
AB
Lyngby BK
323336
ti03-09 2024
20:15
AB
Solrød Idrætscenter
03. sep
20:15
BK 96, Solrød
AB
335177
on11-09 2024
18:00
AB
Akademisk Boldklub
11. sep
18:00
AB
Vallensbæk IF
335183
on18-09 2024
17:45
AB
Akademisk Boldklub
UHT
18. sep
17:45
AB
Lundtofte Boldklub
UHT
335188
ma23-09 2024
17:30
Oversidder
AB
23. sep
17:30
Oversidder
AB
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
De 2 puljevindere spiller finale onsdag den 2. oktober 2024 
Den puljevinder med flest point i gennemsnit pr. kamp, har hjemmebane i finalen

Vinderen af kampen er Sjællandsmester

DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved kampen, der vil overrække pokal til vinderholdet samt medaljer til de 2 hold.

Log ind